بسته مدیریت

موفقیت را کپی کنید!

 

بسیاری از افراد موفق موفقیت را کپی می کنند زیرا می دانند نیازی به اختراع  مجدد چرخ نیست.

اگر شما هم همان کارهایی را که افراد موفق انجام می دهند انجام دهید به همان نتایج مشابه دست خواهید یافت!

قیمت بسته 69000 تومان

فقط 41 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

سوالات متداول:

 این بسته چه ارتباطی به زبان انگلیسی دارد؟

قبلا فایل pdf برخی از این کتابها را به زبان انگلیسی در بخش کتابخانه دکتر زبان قرار می دادیم. دوستان بسیاری  این موضوع را مطرح می کردند که سطح این کتابها برایشان دشوار است. توصیه ما به این دسته دوستان این بود که ابتدا متن فارسی این کتابها را بخوانید تا مطالعه متنهای انگلیسی همین کتابها برایتان راحت تر شود. از آنجایی که اغلب افراد امروزه فرصت کتاب خواندن را ندارند تصمیم گرفتیم این منابع ارزشمند را به صورت کتاب صوتی در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. بعلاوه کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی به عنوان بخشی از این بسته لحاظ شده است.

 

منابع موجود در حوزه مدیریت بسیارند. چرا باید این بسته را انتخاب کنم؟

اگر چه منابع موجود در حوزه مدیریت فراوانند اما بر اساس تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم این کتابها از پرمخاطب ترین کتابها در حوزه مدیریت فردی به شما می روند. پس اکنون کار شما راحت تر شده و می دانید برای شروع بهترین منابع چه هستند.

 

چرا خرید این بسته از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟

به این دلیل که اولا این منابع گلچینی از بهترین  منابع موجود در حوزه مدیریت هستند که بارها و بارها امتحان خود را پس داده اند. کمتر فرد موفقی را در جهان پیدا می کنید که یکی از منابع را مطالعه نکرده و از دستورالعملهای آن برای رسیدن به موفقیت استفاده نکرده باشد. پس با سفارش این بسته صد در صد مطمئن هستید که پول خود را بابت خرید منبعی بیهوده هدر نمی دهید.

دوما اگر بخواهید تمامی این منابع را از بازار تهیه کنید علاوه بر هزینه رفت و آمد و اتلاف زمان در ترافیک باید مبلغ 69000 تومان پرداخت کنید. در حالیکه برای سفارش این بسته فقط 41 هزار تومان پرداخت می کنید. بعلاوه کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی را که قیمت آن 35000 تومان است به صورت هدیه دریافت می کنید. هزینه ای هم بابت پست پرداخت نمی کنید! همانطور که می بینید اگر هزینه هدیه رایگان و ارسال پستی را در نظر بگیرید برای سفارش این بسته حتی 41 هزار تومان هم پرداخت نمی کنید. در واقع این محصول را ارزان تر از ارزان دریافت می کنید یعنی فقط 6 هزار تومان یعنی پول سه عدد پفک نمکی!!!!

اما سوال من از شما این است: “خوردن پفک نمکی تا بحال سرنوشت چند نفر را به سمت خوشبختی و موفقیت سوق داده است؟”

 

اگر این بسته را سفارش ندهم چه اتفاق خاصی می افتد؟

راستش هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد. شما همچنان به زندگی خود ادامه خواهید داد و البته افراد موفقی را شاهد خواهید بود که دایما پله های ترقی را یکی پس از دیگری می پیمایند و شما همچنان در حیرت خواهید بود که این افراد چطور این قدر خوش شانس هستند؟!!

هر چند مسئله شانس  نیست بلکه انتخاب است!

قیمت بسته 69000 تومان

فقط 41 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

 

با سفارش این بسته موارد زیر را دریافت می کنید:

قیمت: 19 هزارتومان

کتاب 24 قانون به دست آوردن قدرت

این مجموعه شامل 24 روش و راه‌كار برای به دست آوردن قدرت است. چگونه یک انسان معمولی به فردی موفق و قدرتمند تبدیل می شود؟ آیا می دانید ناپلئون در ابتدای کار یک گروهبان ساده بود؟ آیا می دانید فرعون بزرگ مصر ابتدا یک چوپان بود؟ آیا می دانید این افراد چگونه به قدرتمندترین افراد زمان خود شدند؟ در این کتاب گزیده ای از 3000 سال تجربه قدرتمندترین انسان های جهان ،چکیده ای از تاریخ قدرت و روش کار سیاستمداران و فاتحان بزرگ تاریخ را خواهید یافت.با مطالعه و بکار بستن این کتاب قدرت خود را تا حد امکان افزایش دهید.مطالعه ی این کتاب برای تمام کسانی که بدنبال پیشرفت هستند ضروری است.

قیمت: 19 هزارتومان

کتاب 24 قانون حفظ قدرت

چگونه یک انسان معمولی به فردی موفق و قدرتمند تبدیل می شود؟ آیا می دانید ناپلئون در ابتدای کار یک گروهبان ساده بود؟ آیا می دانید فرعون بزرگ مصر ابتدا یک چوپان بود؟ آیا می دانید این افراد چگونه به قدرتمندترین افراد زمان خود شدند؟ در این کتاب گزیده ای از 3000 سال تجربه قدرتمندترین انسان های جهان ،چکیده ای از تاریخ قدرت و روش کار سیاستمداران و فاتحان بزرگ تاریخ را خواهید یافت.با مطالعه و بکار بستن این کتاب قدرت خود را تا حد امکان افزایش دهید.مطالعه ی این کتاب برای تمام کسانی که بدنبال پیشرفت هستند ضروری است.

قیمت: 17 هزارتومان

کتاب هوشمندانه کار کنید سخت کار نکنید

«جک کالیس» (۱۹۲۳-۱۹۹۸) و «مایکل لبوف» (۱۹۴۲- ) نویسندگان کتاب «هوشمندانه کار کنید، سخت کار نکنید»، در كتاب حاضر، سعی داشته‌اند تا چند تكنیك ساده و عملی به مخاطب معرفی و آموزش دهند، تا مخاطبان بتواند از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را برند.
برنامه‌ریزی اثرگذار؛ سازمان‌دهی؛ تغییر نگرش؛ سود بردن از تغییر محل كار و… از موضوعاتی است كه در راستای رسیدن به تكنیك‌های مورد بحث، بررسی شده‌اند. در این بررسی مخاطبان خواهند آموخت كه اعتماد به نفس خود را حفظ كنند و تغییرات عمده‌ای را كه در مشاغل و زندگی‌شان شكل می‌گیرد بپذیرند و از آن‌ها به بهترین نحو ممكن برای رسیدن به موفقیت بهره گیرند.

قیمت: 14 هزارتومان

کتاب صوتی راز قدرت (نویسنده : راندا برن)

زندگي ساده‌تر از آن است فكرش را بكنيد.
وقتي بفهميد نحوه‌ي كار، زندگي و قدرت درون شما چيست، آنگاه جادوي زندگي را تمام و كمال تجربه مي‌كنيد و زندگي شگفت‌انگيزي خواهيد داشت!
حال بگذاريد زندگيتان شروع شود.

قیمت بسته 69000 تومان

فقط 41 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!