مکالمه آنلاین فرمول ۱

دوره کاربردی و عملی یادگیری زبان انگلیسی

 • آیا به خاطر ضعف اسپیکینگ دچار دلهره هستید؟ 
 • آیا آرام و با تردید صحبت می کنید و دائما نگران اشتباهات گرامری هستید؟ 
 • آیا به خاطر ضعف در زبان انگلیسی موقعیتهای شغلی عالی را از دست داده اید؟ 
 • آیا مدیر شما از شما خواسته تا هر چه سریعتر زبان انگلیسی را یاد بگیرید؟ 
 • آیا برای مهاجرت به کانادا یا کار در کشورهای انگلیسی زبان به انگلیسی نیازمندید؟ 
 • آیا آماده اید تا بر ترس و اضطراب خود هنگام صحبت کردن غلبه کنید؟

 

اگر می توانید یک مقاله یا خبر را در اینترنت بخوانید، قاعدتا توانایی شما در مهارت ریدینگ قابل قبول است. اما لزوما به این معنا نیست که در صحبت کردن هم در همین حد توانمند هستید!

 

احتمالا چندین سال کلاس زبان رفته اید اما هنوز موقع صحبت کردن، مضطرب و دستپاچه شده و همه چیز از ذهنتان پاک می شود!

 

شاید هم ناچارید خیلی آرام و شمرده صحبت کنید و گاها برای پیدا کردن کلمه مناسب به شدت دچار مشکل می شوید. احتمالا برای شما جابجا کردن کوه به مراتب آسان تر از انگلیسی صحبت کردن باشد. شاید هم بخاطر چند اشتباه گرامری کلافه شده و دائم به خودتان می گویید: “چقدر بی استعداد هستم!”

 

گاهی مثل خیلی از مراجعین من ممکن است این حس به شما دست دهد که دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگر دیر شده و سن من برای این کار مناسب نیست. می خواهم به شما این مژده را بدهم که همه این تصورات افسانه ای بیش نیست. هر فردی در هر سنی می تواند هر زبانی را که بخواهد یاد بگیرد. تنها کافی است سیستمی را پیدا کنید که تا حد ممکن یادگیری را آسان و کاربردی کند.

 

دوست عزیزم، سناریو زیر را در نظر بگیرید…
تصور کنید هر بار که صحبت می کنید کلمات بی اختیار، کاملا طبیعی و بدون مکث بر زبانتان چنان جاری می شود -به نحوی که انگار انگلیسی زبان مادریتان است.

 

چه حسی خواهید داشت اگر بتوانید افکار و خواسته های خود را بلافاصله با جمله بندی های صحیح و به راحتی به زبان بیاورید؟!

 

چه می شد اگر می توانستید همه آنچه که در فیلم ها، آهنگ ها و مکالمات انگلیسی می شنوید را به طور کامل بفهمید و بدون اضطراب از اشتباه کردن با لهجه ای فصیح و با اعتماد به نفس مثل یک انگلیسی زبان صحبت کنید؟!

 

اگر همه ی این موارد به نظرتان غیر ممکن می رسد کاملا احساستان را درک می کنم. من نیز مانند شما همیشه فکر می کردم که سلیس و با اعتماد به نفس صحبت کردن غیر ممکن است…. تا اینکه بالاخره متد یادگیری ساده و در عین حال قوی را یافتم که دیگر در آن خبری از جدول های عریض و طویل قواعدگرامر، لیست کلمات خسته کننده و فراموش شدنی و نیز تمرینات تصنعی مکالمه نیست که نیست.

 

سلام …،
من مسعود اکبری هستم و یکی از کارهای مورد علاقه من آموزش زبان انگلیسی به صفر کیلومترها است. کافی است یک فرد مبتدی در کلاسهای من شرکت کند تا از همان اولین جلسه بتواند در مورد مطالب تدریس شده به راحتی صحبت کند. تا کنون افراد بسیاری در گروههای سنی مختلف در دوره های ما شرکت کرده و به سرعت و به طرز باور نکردنی پیشرفت کرده اند.

 

بسیاری از دوستان ادعا می کنند در حوزه مکالمه زبان انگلیسی فعالیت می کنند و اصرار دارند هر ایده ای که به ذهنشان خطور می کند را با نام متد جدید معرفی کنند. البته متدهایی که هنوز به گوش بزرگان مطرح دنیا در عرصه آموزش زبان نخورده است!!!

 

این افراد کمترین تجربه ای در زمینه منابع آموزشی مناسب، تالیف(کتاب یا مقاله) و یا تدریس زبان انگلیسی ندارند. آموزش زبان انگلیسی علمی بسیار حساس و دقیق در دنیا است که به تجربه عملی زیادی نیاز دارد. صرفا با چند ماه زندگی در خارج از کشور و تقلید لهجه آمریکایی یا خرید چند مطلب از سایتهای خارجی و قرار دادن آن مطالب در سایت یا کانال خود یا با خواندن چند مطلب از اینترنت و کتاب نمی توان در جایگاه یک مدرس قدرتمند زبان انگلیسی قرار گرفت!

 

ما تلاش می کنیم تا دوره هایی طراحی کنیم که بر اساس نظریه مثلث یادگیری (Cone of Learning) استوار باشند. طبق این نظریه کم اثرترین روش یادگیری، خواندن و یا شنیدن (Listening) یک مطلب است. به این روش یادگیری منفعلانه (Passive) گفته می شود. متاسفانه نظام آموزشی مدارس و دانشگاه­ های ما یا حتی بسیاری از محصولات آموزشی بر این پایه استوار هستند. همه ما در تمام دوران تحصیل این روشها را تجربه کرده ­ایم و نیک می دانیم که میزان اثربخشی آنها چقدر است!! اما ما در آموزشهای خود شما را به سمت یادگیری فعال (Active) می بریم. این روشی است که موفق ترین کارآفرینان و افراد پیشرو جامعه از آن بهره می برند.

برای ثبت نام در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 پلن خود را از زیر انتخاب کنید!

لیسنینگ و اسپیکینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت صحبت کردن و شنیداری خود را تقویت کنند!

ریدینگ و رایتینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند!

 

دوره جامع

مناسب برای افرادی که می خواهند هر چهار مهارت صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند و برای آزمون آیلتس آماده شوند.

اگر می خواهید انگلیسی را بهتر صحبت کنید باید بیشتر صحبت کنید. و اگر قصد دارید مطالب انگلیسی را بهتر بفهمید باید بیشتر گوش کنید. این رازی است که حتی بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی از آن اطلاع ندارند! این دسته مدرسین به پیروی از شیوه های سنتی از شما می خواهند تا مطالب را حفظ کنید. همچنین به شما می گویند که قواعد پیچیده دستور زبان را بخاطر بسپارید. نکته این است که شما هرگز با خواندن قواعد گرامر در مهارت اسپیکینگ پیشرفت چندانی حاصل نمی کنید. در عوض باید به تمرین اسپیکینگ و لیسنینگ بپردازید.

 

برای آنکه بتوانید با اعتماد به نفس به زبان انگلیسی صحبت کنید، به دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 نیازمندید.

خب شاید بگویید کتابها و منابع فراوانی در اینترنت و بازار وجود دارد که می توانم از فردا یادگیری را از طریق آنها آغاز کنم. هر چند باید گفت که این منابع خالی از لطف نیستند آنگونه که نویسندگان آنها برای تدوینشان دود چراغ خورده اند و من خود به عنوان یک مدرس و یک نویسنده نیک می دانم که این کار چه مشقتی دارد، اما واقعیت این است که همه این منابع یک ایراد بزرگ دارند…

 

براساس تحقیقات، کمتر از ۱۰% افراد یک کتاب را به اتمام می رسانند و دوره های آموزش زبان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اغلب افراد یک دوره آموزشی را شروع می کنند ولی هرگز آن را به سرانجام نمی رسانند. راستی آیا تا بحال از خودتان علت این امر را پرسیده اید؟

 

خب، پاسخ ساده است…

 

بسیاری از دوره های زبان انگلیسی بسیار خسته کننده و غیر کاربردی هستند! زیرا از شیوه های منقرض شده استفاده می کنند!

اما روش بهتر و کاربردی تری نیز برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد…

 

مشکلی که در بسیاری از دوره های آموزشی وجود دارد این است که مطالب آنها یا خیلی ابتدایی هستند و یا به درد دنیای واقعی نمی خورند. به این مفهوم که لغات و اصطلاحات بکار رفته در این دوره ها بیشتر از نوع انگلیسی کتابی است نه انگلیسی واقعی.

 

نتیجه ای که از این منابع حاصل شما می شود این خواهد بود که انگیزه شما از بین رفته و اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد. حال سوال این است که چگونه انتظار دارید از منابع خسته کننده و غیر کاربردی پیشرفت حاصل کنید؟ اگر دوره های مختلف را امتحان کرده اید و پس از نا امید شدن آنها را نیمه کاره رها کرده اید مشکل از شما نیست! مقصر شما نیستید که زبان انگلیسی را کُند یاد می‌گیرید!

 

شاید تابه‌حال سی‌دی‌ها و کتاب‌های کمک‌آموزشی زیادی خریده‌اید.

شاید هم هزینه های گزافی را به مدرسین و آموزشگاه های مختلف پرداخت کرده اید ولی هنوز نتیجه دلخواه را نگرفته اید. شاید هم تبلیغات پرزرق ‌و برق فراوانی را در رسانه های مختلف دیده‌اید که ادعا می‌کنند روش آن‌ها بهترین روش در ایران و حتی در تمام دنیاست!!!! بعد با خوشحالی همه این محصولات را امتحان کرده‌اید ولی درنهایت پی برده اید که همچنان در خانه اول هستید و چیزی جز سرخوردگی نصیبتان نشده است.
حال بگذارید به شما بگویم چرا:

 

روشی که بسیاری از مدرسین زبان در تدریس زبان انگلیسی دارند کاملاً غلط است!

مطلبی که می‌خواهم برایتان بگویم باعث خواهد شد که بسیاری از آموزشگاه‌های زبان، ناشرین کتب آموزشی و حتی برخی مدرسین زبان را به‌شدت از دست من عصبانی کند! بنابراین توصیه می کنم تا فرصت دارید مطالب این صفحه را بخوانید!

واقعیت این است که همیشه نوع غلطی از انگلیسی را به ما آموزش داده‌اند! برخی از ما دوازده سال برخی دیگر بیشتر از این مقدار در مدرسه و دانشگاه انگلیسی خوانده‌ایم؛ اما بعد از فارغ‌التحصیل شدن حتی قادر به انجام ساده‌ترین نوع مکالمات انگلیسی هم نیستیم.

 

بسیاری از ما در سخت‌ترین دروس، نمرات عالی گرفته‌ایم اما چرا در مکالمات انگلیسی آن‌قدر ناتوانیم که در سطح یک فرد کندذهن ظهور پیدا می‌کنیم؟ مشکل کجاست؟ آی‌کیو ما یا کتاب‌های آموزشی ما؟ پاسخ کاملا روشن است. شما سریعا به سیستمی متفاوت و عالی نیازمندید تا از این مخمصه نجات پیدا کنید.

برای ثبت نام در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 پلن خود را از زیر انتخاب کنید!

لیسنینگ و اسپیکینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت صحبت کردن و شنیداری خود را تقویت کنند!

ریدینگ و رایتینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند!

 

دوره جامع

مناسب برای افرادی که می خواهند هر چهار مهارت صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند و برای آزمون آیلتس آماده شوند.

سوالات متداول:

آیا دروس این دوره به صورت فیزیکی است یا دانلودی؟
همه دروس این دوره دانلودی هستند. درسهای هر سطح طی 12 تا 16 هفته و روزانه از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. اما جوایز این دوره به صورت فیزیکی بوده و اواسط دوره برای شرکت کنندگانی که در طول دوره فعال باشند و در وبینارها شرکت کنند ارسال خواهد شد. 

 

آیا می توانم نمونه درس های این دوره را دریافت کنم؟
بله، از آنجاییکه ما به این دوره خیلی اعتماد داریم پیشنهاد می کنیم دروس هفته اول این دوره را با 65 درصد تخفیف سفارش دهید تا بتوانید با اطمینان بیشتر در این دوره شرکت کنید.

یرای مطالعه دروس این دوره باید چقدر زمان اختصاص دهم؟

کافی است روزانه 45 دقیقه مطالعه متمرکز داشته باشید. فاصله ارسال دروس به گونه ای در نظر گرفته شده تا شما فرصت کافی برای تمرین و نیز انجام تکالیف داشته باشید.

 

دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 شامل چند سطح است و هر سطح معادل کدامیک از استانداردهای جهانی است؟

این دوره در 4 سطح  تنظیم شده و فراگیر از سطح مقدماتی به سطح پیشرفته می رسد. هر سطح از این دوره تقریبا معادل یکی از استانداردها و آزمون های جهانی متناسب با جدول زیر می باشد:

چگونه بفهمم که این دوره برای من مناسب هست یا نه؟

ابتدا در آزمون تعیین سطحشرکت کنید تا بلافاصله نتیجه آزمون به شما اعلام شود. اگر برای شرکت در این دوره مجاز باشید می توانید در این دوره ثبت نام کنید.

 

اگر در آزمون تعیین سطح امتیاز من پایین تر از حد نصاب باشد چه دوره ای برای من مناسب است؟

اگر نمره شما کمتر از حد نصاب باشد سطح یک این دوره برای شما مناسب است.

 

اگر امتیاز من در آزمون تعیین سطح بالاتر از حد نصاب باشد چه دوره ای برای من مناسب است؟

در صورت بالاتر بودن امتیاز شما در آزمون تعیین سطح، سطح 3 یا احتمالا 4 برای شما مناسب است که در هفته اول دوره مشخص و به شما اعلام می شود.

 

چرا این دوره از متدهای دیگر بهتر است؟

زیرا این دوره مبتنی بر جدیدترین متدهای آموزشی دنیا طراحی شده است و پس از برگزاری 9 دوره موفق و استقبالی که از این دوره به عمل آمده می توانیم با اطمینان بگوییم که این روش موثرترین روش برای صحبت کردن سلیس و همراه با اعتماد به نفس می باشد! این دوره جذاب ، جالب و به صورت تعاملی است. نظرات کاربران ما سند ادعای ما است.

 

آیا این دوره برای من اثرگذار است؟

بله! اگر برای انجام هر درس طبق برنامه پیشنهای دقیقا وقت بگذارید قطعا نتیجه خوبی از این دوره خواهید گرفت. این دوره ویژه افرادی است که قصدشان برای یادگیری جدی است!

 

چه کسانی در این دوره شرکت نکنند؟

افرادی که فکر می کنند با دانلود و نگهداری یک سری مطالب رایگان در فایلهای کامپیوتر خود به یک فرد مسلط به زبان انگلیسی تبدیل می شوند در این دوره شرکت نکنند. از آنجایی که ما به نتیجه گرا بودن معتقدیم شدیدا توصیه می کنم فقط در صورتی که عملگرا هستید در این دوره شرکت کنید!

 

وقتی می توانم به صورت رایگان انگلیسی را یاد بگیرم چرا باید پول پرداخت کنم؟

اشتباه نکنید. شما در هیچ کجا نمی توانید یک دوره رایگان آنلاین پیدا کنید که بتواند به صورت قدم به قدم همراه با پشتیبانی کامل هفتگی و برگزاری کارگاه حضوری یا وبینار آموزش دهد. پرداخت پول برای یک دوره حساب شده و حرفه ای نوعی سرمایه گذاری است که به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

چرا باید برای یادگیری انگلیسی هزینه کنم؟

شک نکنید که تبدیل شدن به یک فرد مسلط به زبان انگلیسی آینده شغلی و اجتماعی شما را به شدت تغییر خواهد داد.

امروزه تسلط بالا در زبان انگلیسی یعنی درآمد بیشتر.

طبق بررسی ها 97 درصد فارغ التحصیلان رشته مهندسی به دلیل ناتوانی در مکالمه انگلیسی استخدام نمی شوند. همچنین 85 درصد فارغ التحصیلان در رشته های عمومی بیکار هستند فقط به این دلیل که نمی توانند در مصاحبه انگلیسی قبول شوند.

همین امروز برای رسیدن به رویای یادگیری انگلیسی در حد تسلط اقدام کنید. متناسب با نیاز خود یکی از پلن های مورد نظر را انتخاب کنید و پس از وارد کردن مشخصات خواسته شده سفر پر هیجان یادگیری انگلیسی را با من آغاز کنید!

برای ثبت نام در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 پلن خود را از زیر انتخاب کنید!

لیسنینگ و اسپیکینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت صحبت کردن و شنیداری خود را تقویت کنند!

ریدینگ و رایتینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند!

 

دوره جامع

مناسب برای افرادی که می خواهند هر چهار مهارت صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند و برای آزمون آیلتس آماده شوند.

مطالب این دوره با مطالبی که در سایتهای دیگر هست چه فرقی دارد؟

ما مثل برخی از سایتها نیستیم که صرفا یک سری مطالب را خریداری کنیم و سپس با قرار دادن عین آن مطالب همراه با ترجمه های غلط خود را در جایگاه متخصصین آموزش زبان قرار دهیم. دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 به صورتی منحصر به فرد توسط تیم دکتر زبان طراحی شده و حوزه های اسپیکینگ، لیسنینگ، ریدینگ، رایتینگ، لغت و تلفظ را با جدیدترین متدهای کاربردی روز دنیا آموزش می دهد. همچنین در پایان هر ماه یک گارگاه عملی به منظور جمع بندی مطالب ارائه شده اجرا می شود. شرکت کنندگان از پشتیبانی تیم آموزش برخوردار خواهند بود. ما اصرار داریم که وقت و انرژی ارزشمند افراد را با مطالب صرفا رایگان آن هم برای دوره حساسی مثل یادگیری مکالمه تلف نکنیم!

 

پشتیبانی این دوره چگونه است؟

شما می توانید سوالات خود را از طریق گروه VIP در تلگرام مطرح کنید و دکتر زبان شخصا به شما پاسخ خواهد داد. دوستانی که در این دوره ثبت نام می کنند بلافاصله به گروه VIP تلگرامی این دوره اضافه خواهند شد. شماره تلفنی که شما در سبد خرید وارد کرده اید را در گروه تلگرام اضافه می کنیم. همچنین شماره تلفن شما را به هیچ عنوان سایر افراد گروه نمی توانند مشاهده کنند.

دوستان تکالیف هر درس را برای ما ارسال خواهند کرد و ما نیز به دقت تکالیف را بررسی و هر گونه مشکل را رفع خواهیم کرد. در پایان هر هفته در آزمون آنلاین سایت شرکت خواهید کرد و به ارزیابی خود خواهید پرداخت.

 

آیا این دوره شامل جلسات حضوری هم می شود؟

بله، در پایان هر ماه با اطلاع رسانی قبلی یک کارگاه عملی یا وبینار برگزار می شود و شرکت کنندگان دوره می توانند در این کارگاه یا وبینار شرکت کرده و حضورا میزان یادگیری خود از آموزش هر ماه را ارزیابی کنند. هر کارگاه یا وبینار فرصت بزرگی است برای تعمیق یادگیری و رفع اشکال.

 

هزینه هر سطح در هر دوره چقدر است؟

بسته به اینکه کدام یک از دوره ها را انتخاب کنید هزینه هر سطح به صورت جدول زیر می باشد:

آیا می توانم تمام دروس دوره را یک جا دریافت کنم؟

خیر. بر اساس تجربه از آنجایی که نمی خواهیم کامپیوتر خود را صرفا به انباری از اطلاعات تبدیل کنید، لذا درسها فقط به صورت روزانه برای شما ارسال می شود تا زمان کافی برای مطالعه دروس و رفع اشکال از طریق تیم پشتیبانی داشته باشید. پس از ثبت نام، دروس هفته اول را طی 5 روز دریافت کرده و روز ششم در آزمون آنلاین شرکت خواهید کرد. دقیقا یک روز بعد مطالب هفته بعدی را دریافت می کنید و به همین ترتیب تا آخرین جلسه. لطفا تقاضای دریافت دروس را قبل از زمان مشخص شده نکنید.

 

با سفارش این دوره چه چیزهایی دریافت می کنم؟

فیلم های آموزشی

فایل های صوتی

 پی دی اف های آموزشی

هدیه ویژه خریداران شامل 8 هدیه زیر می باشد. (این هدایا فقط برای شرکت کنندگانی است که در طول دوره فعال باشند. شرکت کنندگانی که فعالیت نکنند مجاز به دریافت این هدایا نیستند.) فقط قیمت هدایای این دوره 148000 تومان است. که به صورت رایگان برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد!

مکالمه آنلاین فرمول 1

مکالمه آنلاین فرمول 1

مکالمه آنلاین فرمول 1

مکالمه آنلاین فرمول 1

فیلم 127 ساعت

براساس داستان واقعی

فیلم فوق العاده چاق، بیمار، تقریبا مرده

براساس داستان واقعی

کتاب بی نظیر آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

که یک دیکشنری از مجموعه رازهای موفقیت شخصی است.

آزمون آنلاین درس به درس

عضویت در گروه و کانال VIP تلگرام

پشتیبانی دروس به صورت روزانه

کارگاه های حضوری یا وبینار (دوستانی که خارج از ایران زندگی می کنند و قصد شرکت در این وبینارها را دارند فقط می توانند مطابق با ساعت ایران در این وبینارها شرکت کنند و امکان تغییر ساعت وجود ندارد.)

برای ثبت نام در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 پلن خود را از زیر انتخاب کنید!

لیسنینگ و اسپیکینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت صحبت کردن و شنیداری خود را تقویت کنند!

ریدینگ و رایتینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند!

 

دوره جامع

مناسب برای افرادی که می خواهند هر چهار مهارت صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند و برای آزمون آیلتس آماده شوند.

در صورتی که از این دوره رضایت نداشته باشم چه می شود؟
در صورت عدم رضایت شما می توانید حداکثر تا 72 ساعت به ما ایمیل بزنید تا کل مبلغ پرداختی را در همان روز به شما بر گردانیم.

 

مکالمه آنلاین فرمول 1

دو اعتراض رایج برای شرکت نکردن در این دوره:

 

اعتراض اول: آموزش آنلاین غیر ممکن است از طرفی دانلود فایلها دشوار است.

امروزه به لطف اینترنت شیوه آموزش از سبک سنتی خارج شده و دیگر لازم نیست هر جلسه زمان ، انرژی و هزینه فراوانی را بابت رفت و آمد به آموزشگاه ها تلف کنید.کافی است در اینترنت سرچ کنید تا با هزاران دوره آنلاین آموزشی مواجه شوید. در خصوص لذت بخش بودن این روش کافی است یک لحظه تصور کنید در منزل با پیژامه نشسته اید و به راحتی درسهای دوره را دریافت می کنید. نه ترافیکی، نه هزینه رفت و آمدی نه خستگی راه و نه هزینه های اضافی!

نگران مشکل دانلود دروس نیز نباشید. زیرا دروس به بخش های کم حجم تقسیم بندی شده اند تا شما بتوانید با کمترین سرعت اینترنت به راحتی آنها را دانلود کنید.

 

اعتراض دوم: مبلغ این دوره گران است.

ما فکر می کنیم مبلغ این دوره خیلی هم ارزان است. زیرا مطالبی که در هر سطح آموزش می بینید بیش از هشت ترم آموزشگاهی است. اگر در کمترین حالت در یک آموزشگاه سطح پایین برای هر ترم 150000 تومان هم پرداخت کنید می شود 1200000 تومان. حال آنکه شما برای مثلا برای سطح لیسنینگ و اسپیکینگ فقط 597 هزار تومان پرداخت می کنید یعنی ماهیانه  199 هزار تومان! علاوه بر آن در این دوره امکان استفاده از 3 جلسه کارگاه عملی یا 6 وبینار را با شخص دکتر زبان را خواهید داشت.
حالا بیایید هزینه کارگاه یا وبینار را حساب کنیم. اگر هزینه هر وبینار را فقط 50 هزار تومان در نظر بگیریم برای شش جلسه باید 300 هزار تومان پرداخت کنید.
حالا با هم یک حساب ساده انجام می دهیم:

1200000 تومان = 8 ترم * در بی کیفیت ترین آموزشگاهها هر ترم 150 هزار تومان
300000 تومان = 50000 تومان * 6 جلسه وبینار
1500000 تومان = مجموعا

در این حالت باید یک تا دو سال زمان بگذارید 1200000 هزار تومان هم به غیر از هزینه های جانبی صرف کنید. ضمانت بازگشت وجه هم به شما داده نمی شود. تازه مشخص هم نیست که چه میزان نتیجه بگیرید. اما اگر در دوره جامع که دارای بالاترین قیمت است شرکت کنید کمتر از 1200000 می پردازید. یعنی فقط 976 هزار تومان هزینه می کنید و ظرف سه ماه انگلیسی را 300 درصد سریعتر یاد می گیرید.

 

من خودم به عنوان یک مدرس و در عین حال یک زبان آموز دایمی هر سال بیش از چندین میلیون تومان صرف یادگیری و شرکت در دوره های مختلف می کنم. هر چند به نظر عده ای این کار اصلا لازم نیست. اما شدیدا معتقدم که هزینه برای آموزش نوعی سرمایه گذاری است نه هدر دادن پول.

 

شما زمان خیلی بیشتری از آنچه در مسیر رفت و آمد به کلاسهای پر هزینه و خسته کننده آموزشگاه ها صرف می کنید در منزل خود برای یادگیری انگلیسی واقعی در اختیار خواهید داشت. در حقیقت با شرکت در این دوره یانگلیسی را سریعتر از آنچه تصور می کنید یاد می گیرید. پس چرا مضایقه می کنید؟

 

توصیه می کنم فرصت را از دست ندهید و همین الان در این دوره ارزشمند ثبت نام کنید!

برای ثبت نام در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 پلن خود را از زیر انتخاب کنید!

لیسنینگ و اسپیکینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت صحبت کردن و شنیداری خود را تقویت کنند!

ریدینگ و رایتینگ

مناسب برای افرادی که فقط می خواهند مهارت خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند!

 

دوره جامع

مناسب برای افرادی که می خواهند هر چهار مهارت صحبت کردن، شنیداری، خواندن و نوشتن خود را تقویت کنند و برای آزمون آیلتس آماده شوند.

توجه … توجه!
تمام محتوای این دوره توسط تیم دکتر زبان طراحی و تدوین شده و شامل حق مولف می باشد. هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد!

 1. سلام
  در مورد تعداد دوره ها و زمان هر کدوم توضیحی ندادین و یا من متوجه نشدم
  مطلب بعدی اینکه با اینکه من ایلتس ۶.۵ دارن احساس می کنم اسپیکینگ و لیسنینگ ام ضعیفه آیا این دوره ها برای بنده هم کاربردی داره یا خیر
  سپاسگزارم 🙏🙏

  1. سلام میترا جان
   دوره مکالمه 4 ترم است. ترم اول 4 ماه و از ترم دوم به بالا 3 ماه زمان می برد. بله شرکت در دوره بسیار می تونه به تقویت اسپیکینگ و لیسنینگ شما کمک کنه. خیلی از شرکت کنندگان دوره ما کسانی بودند که نمره 6 یا 7 آیلتس را داشتند اما مهارت اسپیکینگ ضعیفی داشتند. نظرات دوستان شرکت کننده را حتما ببینید:
   https://drzaban.com/all-testimonial/

 2. سلام من الان می خوام ثبت نام کنم ولی نمیشه. لطفا راهنمایی کنید. من عجله دارم

 3. این طور که من فهمیدم که لیسنینگ ،اسپیکینگ،ریدینگ
  و رایتینگ هر کدام در یک ترم تدریس میشن و کلا این دوره در 13 ماه برگذار می شود

  1. سلام
   خیر کل دوره 4 ترم هست که شما می تونید پلنی که نیاز دارید انتخاب کنید: پلن لیسنیگ و اسپیکینگ – پلن ریدینگ و رایتینگ و یا پلن جامع (هر چهار مهارت)

دیدگاه خود را ثبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
راز‌هایی که آموزشگاه‌های زبان دوست ندارند شما بدانید!
* ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا شروع آزمون فقط چند ثانیه فاصله دارید!
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا دانلود بسته فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا شروع آزمون فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
ایبوک: افعال پرکاربرد همراه با حروف اضافه
عضویت دوره 7 روزه رایگان دکتر زبان در کمتر از 5 ثانیه
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دریافت این دوره ارزشمند کمتر از 5 ثانیه فاصله دارید!
یک ساعت فیلم آموزشی همراه با فایل های صوتی و PDF
نگران نباشید، ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
تا دریافت این محتوا کمتر از 5 ثانیه فاصله دارید!
لطفا آدرس ایمیل صحیح خود را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فرصت بزرگ!
اگر فعلا این محصول را نخریده اید و می خواهید از زمانهای فروش ویژه ما مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا به محض شروع فروش ویژه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی کنیم!
نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنید!
از شما ممنونیم . منتظر فروش ویژه ما باشید!
اطلاعات محصول فرندز
در کمتر از 5 ثانیه نام و ایمیل خود را وارد کنید و اطلاعات مربوط به این محصول را به صورت پی دی اف دانلود کنید تا بعدا بتوانید مطالعه کنید!
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
برای وارد کردن ایمیل خود کمتر از 5 ثانیه زمان نیاز دارید!
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دریافت کلیپ ها در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دریافت هدیه ها در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
تا دریافت هدایا در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
تا دریافت درس ها در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www