بسته موفقیت – شامل 7 محصول کاربردی در حوزه موفقیت فردی

موفقیت را کپی کنید!

 

بسیاری از افراد موفق موفقیت را کپی می کنند زیرا می دانند نیازی به اختراع  مجدد چرخ نیست.

اگر شما هم همان کارهایی را که افراد موفق انجام می دهند انجام دهید به همان نتایج مشابه دست خواهید یافت!

قیمت بسته 166000 تومان

فقط 133 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

سوالات متداول:

 این بسته چه ارتباطی به زبان انگلیسی دارد؟

قبلا فایل pdf برخی از این کتابها را به زبان انگلیسی در بخش کتابخانه موفقیت دکتر زبان قرار می دادیم. دوستان بسیاری  این موضوع را مطرح می کردند که سطح این کتابها برایشان دشوار است. توصیه ما به این دسته دوستان این بود که ابتدا متن فارسی این کتابها را بخوانید تا مطالعه متنهای انگلیسی همین کتابها برایتان راحت تر شود. از آنجایی که اغلب افراد امروزه فرصت کتاب خواندن را ندارند تصمیم گرفتیم این منابع ارزشمند را به صورت کتاب صوتی در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. بعلاوه کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی به عنوان بخشی از این بسته لحاظ شده است.

 

 

منابع موجود در حوزه موفقیت بسیارند. چرا باید این بسته را انتخاب کنم؟

اگر چه منابع موجود در حوزه موفقیت فراوانند اما بر اساس تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم این کتابها از پرمخاطب ترین کتابها در حوزه موفقیت فردی به شما می روند. پس اکنون کار شما راحت تر شده و می دانید برای شروع بهترین منابع چه هستند.

 

 

چرا خرید این بسته از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟

به این دلیل که اولا این منابع گلچینی از بهترین  منابع موجود در حوزه موفقیت هستند که بارها و بارها امتحان خود را پس داده اند. کمتر فرد موفقی را در جهان پیدا می کنید که یکی از منابع را مطالعه نکرده و از دستورالعملهای آن برای رسیدن به موفقیت استفاده نکرده باشد. پس با سفارش این بسته صد در صد مطمئن هستید که پول خود را بابت خرید منبعی بیهوده هدر نمی دهید.

دوما اگر بخواهید تمامی این منابع را از بازار تهیه کنید علاوه بر هزینه رفت و آمد و اتلاف زمان در ترافیک باید مبلغ 166000 تومان پرداخت کنید. در حالیکه برای سفارش این بسته فقط 133 هزار تومان پرداخت می کنید. بعلاوه کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی را که قیمت آن 35000 تومان است به صورت هدیه دریافت می کنید. هزینه ای هم بابت پست پرداخت نمی کنید! همانطور که می بینید اگر هزینه هدیه رایگان (35000 تومان) و ارسال بسته پستی (18000 تومان) را در نظر بگیرید برای سفارش این بسته حتی 133 هزار تومان هم پرداخت نمی کنید. در واقع این محصول را ارزان تر از ارزان دریافت می کنید یعنی فقط 80 هزار تومان یعنی پول یک شب خوردن پیتزا همراه با یک دوست!

اما سوال من از شما این است: “پیتزای خوردن تا بحال سرنوشت چند نفر را به سمت خوشبختی و موفقیت سوق داده است؟”

 

چرا این بسته را با این تخفیف باورنکردنی ارائه می کنید؟

ما ادعا نمی کنیم که موسسه خیریه هستیم و همه چیز را به رایگان در اختیار کاربران قرار می دهیم. اما هیچگاه رسالت خود را که کمک کردن به دیگران به خصوص طرفدارانمان است را فراموش نمی کنیم. بنابراین سعی کرده ایم به اندازه وسعمان به طرفدارانمان کمک کنیم.

 

اگر این بسته را سفارش ندهم چه اتفاق خاصی می افتد؟

راستش هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد. شما همچنان به زندگی خود ادامه خواهید داد و البته افراد موفقی را شاهد خواهید بود که دایما پله های ترقی را یکی پس از دیگری می پیمایند و شما همچنان در حیرت خواهید بود که این افراد چطور این قدر خوش شانس هستند؟!!

هر چند مسئله شانس  نیست بلکه انتخاب است!

قیمت بسته 166000 تومان

فقط 133 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

با سفارش این بسته موارد زیر را دریافت می کنید:

 

قیمت: 24 هزارتومان

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد:

 اثر دکتر هنریت کلاوسر، کتابی فوق العاده در مورد نوشتن و خلق کردن.  عنوان دوم این کتاب، بدانید چه می خواهید و به دستش بیاورید است. خانم هنریت کلاوسر در دانشگاه های مختلفی از جمله واشنگتن، سیاتل، کالیفرنیا، کانادا و… تدریس کرده و سمینارهای متعددی در مورد روانشناسی و روانکاوی برگزار نموده است.

خواندن این کتاب به همه افرادی که آرزویی دارند نیرویی دوباره می بخشد. این کتاب را به افرادی که هدفی هم ندارند توصیه می کنم چون با خواندن آن به احتمال زیاد به خود می آیند و تغییری در زندگی ایجاد خواهند کرد. اگر هم از طرفداران قانون جذب هستید قطعا خواندن این کتاب می تواند برای شما مفید باشد.

قیمت 9 هزار تومان

کتاب صد راز ساده افراد موفق:

کتاب صد راز ساده­ افراد موفق همان طور که از نامش پیداست، از ۱۰۰ عنوان تشکیل شده است. هر بخش شامل توصیه ها و مشورت هایی برای شماست. مشورت هایی که بر اساس یافته های محققان از بررسی زندگی افراد موفق به دست آمده است.

هر بخش برای شما یک مثال عملی دارد. این که چه کاری را باید انجام دهید و از چه کاری باید پرهیز کنید. همچنین در هر بخش با یک آمار مبتنی بر تحقیقات علمی مواجه هستیم. این آمارها نشان دهنده‌ی معتبر بودن و علمی بودن مباحث کتاب است و نه نظرات شخصی نویسنده.

قیمت: 28 هزارتومان

سمینار تمرین های قدرتمند برای افزایش اعتماد بنفس سخنران (جک کنفیلد

جک کنفیلد که یکی از مدرسین مطرح در حوزه موفقیت فردی است به شما آموزش می دهد تا تلاش کنید مواردی که جزء شخصیت واقعی شما نیست را از خود دور کرده تا خود واقعی شما آشکار شود. این نکته را هرگز فراموش نکنید که اصلاً مهم نیست مردم در مواجهه با شما چه رفتاری از خودشان نشان می‌دهند یا در مورد شما چه نظری دارند، مهم اینست که شما، از رفتار آنها چه برداشتی می‌کنید.

به شما پیشنهاد می‌کنم در مواجهه با افراد منفی گرا و حرف‌های آزار دهنده آنها این جمله را 3 بار، با صدای بلند و یا در ذهن خود تکرار کنید: «مهم نیست که شما در مورد من چه نظری دارید، من همچنان انسان ارزشمندی هستم» این کار قدرت افکار و کلمات مثبت را برای شما آشکار کرده و معجزه افزایش اعتماد بنفس و بهبود عملکرد را برای شما نمایان خواهد کرد.

قیمت: 30 هزارتومان

سمینار چگونه صحبت کنیم تا هر کسی را تحت تاثیر قرار دهیم سخنران (آنتونی رابینز)

اگر شما هم اهداف و برنامه های بزرگی در سر دارید و می خواهید برای غلبه بر مشکلات و پیشبرد اهدافتان، افراد مختلف را با خود همراه کنید باید روشهای تاثیرگذاری و نفوذ کلام را یاد بگیرید.

آنتونی رابینز در سمینار ( چگونه صحبت کنیم تا هر کسی را تحت تاثیر قرار دهیم ) با استفاده از مثالهای واقعی و روشهای کاملاً کاربردی به شما آموزش می دهد که چگونه در تاثیرگذاری و نفوذکلام استاد شوید و به راحتی هر کسی را با هر خصوصیت اخلاقی با خود همراه کنید و سرمایه، توانایی و قدرت دیگران را در جهت پیشبرد اهداف خود بکار بگیرید.

قیمت بسته 166000 تومان

فقط 133 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

قیمت: 25 هزارتومان

سمینار زبان بدن و تکنیک‌های ارتباط غیرکلامی سخنران (بیل اچسون)

بیل اچسون یکی از شاخص‌ترین سخنرانان در زمینه زبان بدن و تکنیک‌های ارتباط غیرکلامی و زبان رفتار می‌باشد. او از سال 1995 تاکنون در دانشگاه‌های مختلف ایالات متحده از جمله دانشگاه هیتسبرگ تدریس کرده و مشاور شرکت‌های معتبر بسیاری از جمله شرکت ثری مایا، آمریکن اکسپرس، تامی هیلفیگر در 4 قاره جهان بوده است.

بیل اچسون در این سمینار می گوید:

من در طول یک مکالمه به شما گوش می‌دهم. شما بحث را شروع کردید و جایی وسط حرف‌هایتان، انگشت من بالا می‌رود و جلوی لب‌ها را می‌گیرد. آیا پیامی متفاوت فرستادم؟ بگذاربد تا مطلب را برایتان روشن کنم، در موضع یک شنونده، قرار دادن دست در مرکز صورت، به ویژه در حالتی که لب‌ها را بپوشاند تا 80 ٪ نشانه ناباوری است. به عبارت دیگر “یعنی من حرف‌های شما را باور نمی‌کنم” مالیدن بینی علامتی بسیار نادر و در حقیقت نوعی فریب و اغفال است. دقت کنید که ما به دنبال بررسی روابط در دنیای تجارت هستیم.

وقتی من و شما برای اولین بار کسی را ملاقات می‌کنیم، ارتباط غیرکلامی و یا همان زبان بدن 10 برابر قوی‌تر از حرف‌هایی است که به زبان می‌آوریم.

قیمت: 25 هزارتومان

 سمینار هفت عادت مردمان مؤثر سخنران (استفان کاوی)

در سمینار هفت عادت مردمان مؤثر به شما آموزش داده می‌شود که با همسو کردن خودتان با اصول هفت عادت مردمان مؤثر چگونه زندگی موفق برای خودتان ایجاد کنید. اگر این اصول را یاد بگیرید و در زندگی شخصی، خانوادگی، عاطفی و تجاری خود به کار بگیرید به قدرت این اصول پی خواهید برد. با سعی و تلاش در این راه می‌توانید انتظار داشته باشید که به اهداف شخصی و شغلی مورد نظرتان برسید و روابط بهتری با همکاران و دوستانتان برقرار کنید تا کارایی شما بیشتر شود. حتماً این جمله را شنیده‌اید که افکار، رفتار را شکل می‌دهند و رفتارها عادات را شکل می‌دهند و عادت‌ها هم شخصیت را می‌سازند و شخصیت سرنوشت ما خواهد شد. عادت‌ها فصل مشترک دانش، مهارت و آرزوها هستند.

قیمت: 25 هزارتومان

سمینار اثر مرکب سخنران (دارن هاردی)

دارن هاردی یکی از مطرح ترین سخنرانان در زمینه موفقیت و توسعه فردی و ناشر و سردبیر مجله پر طرفدار  موفقیت ( success magazine) می باشد. او همچنین با راه اندازی دو شبکه تلویزیونی به نامهای شبکه مردم (TPN ) و شبکه آموزش موفقیت TSTN بیش از هزاران ساعت برنامه تلویزیونی در زمینه موفقیت را تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

دارن هاردی رمز موفقیت خارق العاده خود را به کارگیری همان اصولی می داند که در سمینار اثر مرکب از آنها پرده برداری می کند.

دارن هاردی در این سمینار فوق العاده به شما می آموزد که: چگونه تصمیم های کوچک و به ظاهر کم اهمیت امروز، موفقیت ها و شکست های بزرگ زندگی شما را رقم خواهد زد. برای تحقق اهدافتان باید بی وقفه تلاش کنید، صبر داشته باشید و باور کنید اثر مرکب آغاز شده و در آینده یک سونامی عظیم موفقیت در انتظار شماست.

 

قیمت بسته 166000 تومان

فقط 133 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
راز‌هایی که آموزشگاه‌های زبان دوست ندارند شما بدانید!
* ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا شروع آزمون فقط چند ثانیه فاصله دارید!
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا دانلود بسته فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا شروع آزمون فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فقط چند ثانیه تا دانلود فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
ایبوک: افعال پرکاربرد همراه با حروف اضافه
عضویت دوره 7 روزه رایگان دکتر زبان در کمتر از 5 ثانیه
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دریافت این دوره ارزشمند کمتر از 5 ثانیه فاصله دارید!
یک ساعت فیلم آموزشی همراه با فایل های صوتی و PDF
نگران نباشید، ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
تا دریافت این محتوا کمتر از 5 ثانیه فاصله دارید!
لطفا آدرس ایمیل صحیح خود را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
فرصت بزرگ!
اگر فعلا این محصول را نخریده اید و می خواهید از زمانهای فروش ویژه ما مطلع شوید، ایمیل خود را وارد کنید تا به محض شروع فروش ویژه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی کنیم!
نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنید!
از شما ممنونیم . منتظر فروش ویژه ما باشید!
اطلاعات محصول فرندز
در کمتر از 5 ثانیه نام و ایمیل خود را وارد کنید و اطلاعات مربوط به این محصول را به صورت پی دی اف دانلود کنید تا بعدا بتوانید مطالعه کنید!
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
برای وارد کردن ایمیل خود کمتر از 5 ثانیه زمان نیاز دارید!
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دانلود این محتوا فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس ایمیلتان را وارد کنید.
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دریافت کلیپ ها در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.
تا دریافت هدیه ها در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
تا دریافت هدایا در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
تا دریافت درس ها در ایمیل خود فقط 5 ثانیه فاصله دارید!
کافی است آدرس صحیح ایمیلتان را وارد کنید.آدرس بدون www
عضویت دوره 9 روزه رایگان دکتر زبان در کمتر از 5 ثانیه
ما هم مثل شما از ایمیل‌های مزاحم متنفریم.