بسته ثروت

موفقیت را کپی کنید!

 

بسیاری از افراد موفق موفقیت را کپی می کنند زیرا می دانند نیازی به اختراع  مجدد چرخ نیست.

اگر شما هم همان کارهایی را که افراد موفق انجام می دهند انجام دهید به همان نتایج مشابه دست خواهید یافت!

قیمت بسته 97000 تومان

فقط 58 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!

سوالات متداول:

 این بسته چه ارتباطی به زبان انگلیسی دارد؟

قبلا فایل pdf برخی از این کتابها را به زبان انگلیسی در بخش کتابخانه دکتر زبان قرار می دادیم. دوستان بسیاری  این موضوع را مطرح می کردند که سطح این کتابها برایشان دشوار است. توصیه ما به این دسته دوستان این بود که ابتدا متن فارسی این کتابها را بخوانید تا مطالعه متنهای انگلیسی همین کتابها برایتان راحت تر شود. از آنجایی که اغلب افراد امروزه فرصت کتاب خواندن را ندارند تصمیم گرفتیم این منابع ارزشمند را به صورت کتاب صوتی در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. بعلاوه کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی به عنوان بخشی از این بسته لحاظ شده است.

 

منابع موجود در حوزه ثروت بسیارند. چرا باید این بسته را انتخاب کنم؟

اگر چه منابع موجود در حوزه ثروت فراوانند اما بر اساس تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم این کتابها از پرمخاطب ترین کتابها در حوزه ثروت فردی به شما می روند. پس اکنون کار شما راحت تر شده و می دانید برای شروع بهترین منابع چه هستند.

 

چرا خرید این بسته از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟

به این دلیل که اولا این منابع گلچینی از بهترین  منابع موجود در حوزه ثروت هستند که بارها و بارها امتحان خود را پس داده اند. کمتر فرد ثروتمندی را در جهان پیدا می کنید که یکی از منابع را مطالعه نکرده و از دستورالعملهای آن برای رسیدن به ثروت استفاده نکرده باشد. پس با سفارش این بسته صد در صد مطمئن هستید که پول خود را بابت خرید منبعی بیهوده هدر نمی دهید.

دوما اگر بخواهید تمامی این منابع را از بازار تهیه کنید علاوه بر هزینه رفت و آمد و اتلاف زمان در ترافیک باید مبلغ 97000 تومان پرداخت کنید. در حالیکه برای سفارش این بسته فقط 58 هزار تومان پرداخت می کنید. بعلاوه کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی را که قیمت آن 35000 تومان است به صورت هدیه دریافت می کنید. هزینه ای هم بابت پست پرداخت نمی کنید! همانطور که می بینید اگر هزینه هدیه رایگان و ارسال پستی را در نظر بگیرید برای سفارش این بسته حتی 58 هزار تومان هم پرداخت نمی کنید. در واقع این محصول را ارزان تر از ارزان دریافت می کنید یعنی فقط 13 هزار تومان یعنی پول یک پیتزا با نوشابه!

اما سوال من از شما این است: “خوردن پیتزا با نوشابه تا بحال سرنوشت چند نفر را به سمت خوشبختی و موفقیت سوق داده است؟”

اگر این بسته را سفارش ندهم چه اتفاق خاصی می افتد؟

راستش هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد. شما همچنان به زندگی خود ادامه خواهید داد و البته افراد موفقی را شاهد خواهید بود که دایما پله های ترقی را یکی پس از دیگری می پیمایند و شما همچنان در حیرت خواهید بود که این افراد چطور این قدر خوش شانس هستند؟!!

هر چند مسئله شانس  نیست بلکه انتخاب است!

 

 

 

با سفارش این بسته موارد زیر را دریافت می کنید:

 

 

قیمت: 30 هزارتومان

سمینار چرا پولدارها هر روز پولدارتر می شوند؟ سخنران (رابرت کیوساکی)

با مطالعه ثروتمندترین افراد جهان متوجه خواهید شد که هیچ یک از آنها جزء افراد  بسیار باهوش و نابغه زمان خود نبوده ­اند و مهمترین و تنها عامل موفقیت این افراد در زمینه تجارت سرمایه­ گذاری، مطالعه پیوسته، تلاش بی­ وقفه و کسب تجربه از طریق آزمون و خطا و شکست های بسیار زیادی بوده که در طول زندگی حرف ه­ای خود با آن مواجه شده ­اند.

رابرت کیوساکی در “سمینار چرا پولدارها هر روز پولدارتر می ­شوند؟” به شما می ­آموزد که چگونه از تله بی ­پولی رها شده و بتوانید با انتخاب اهداف درست تجاری و با هر میزان درآمد ماهیانه، سرمایه­ گذاری­ های بسیار سودآور و بلند مدتی انجام دهید.

اگر شما هم به دنبال ایجاد تغییر در وضعیت مالی و شرایط اقتصادی خود هستید، محصول درستی را انتخاب کرده­ اید.

قیمت: 19 هزار تومان

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (نویسنده : جرج کلایسون)

در این کتاب داستانهایی تمثیلی از سرزمین باستانی بابل استفاده شده است و در قالب این تمثیل آموزشهایی کاربردی درباره روش رسیدن به استقلال مالی ارایه شده است. میلیون ها نفر در سراسر جهان این کتاب را مطالعه کرده و با بکار بستن آموزه های این کتاب به ثروت رسیده اند.

قیمت: 18 هزار تومان

کتاب صوتی چه کسی پول من را خورد؟ (نویسنده : رابرت کیوساکی)

رابرت کیوساکی به شما می آموزد که با سرمایه کم و هوش اقتصادی زیاد کسب و کاری برای خود آغاز کرده و یا سرمایه گذاری قبلی خود را توسعه داده و محافظت کنید.

او در این کتاب صوتی پس از مقایسه پس انداز و سرمایه گذاری، چهار نکته کلیدی در مورد: درآمد، مدیریت پول، اهرم کردن پول و راههای حفاظت از سرمایه گذاری را به شما آموزش می دهد.

همچنین با ارائه یک چک لیست پنج قسمتی به شما یاد می دهد که چگونه قبل از سرمایه گذاری از صحت آن مطمئن شویدو راهکارهای هوشمندانه و کاربردی برای رسیدن به قله ثروت و بی نیازی در این اثر آموزش داده می شود.

قیمت: 18 هزارتومان

کتاب صوتی ضریب هوش مالی خود را افزایش دهید (نویسنده : رابرت کیوساکی)

هدف این کتاب صوتی این است که شما را در امور مالی باهوش تر کند تا بتوانید اطلاعات مالی زندگی خود را به خوبی پردازش کرده و مسیر موفقیت را پیدا کنید.

در این کتاب صوتی  به بررسی پنج عامل هوش اقتصادی یعنی: کسب درآمد بیشتر، حفاظت از پول، تعیین بودجه بندی و اهرم کردن پول پرداخته و به شما می‌آموزد که چگونه طبق قوانین جدید و اغلب نانوشته‌ی اقتصادی برای موفقیت اقدام کنید.

رابرت کیوساکی با تشریح قسمت‌های سه گانه‌ی مغز و 7 نوع هوشِ انسان، نخست شما  را قادر به تشخیص هوش‌های غالب خودتان کرده و با آموزش‌های کاربردی، زنجیرهای نامرئیِ بسته شده به دست و پای ذهنتان را می‌گشاید.

قیمت بسته 97000 تومان

فقط 58 هزار تومان همراه با ارسال رایگان!