داستان های سطح پیشرفته

خلاصه داستان:

قهرمان داستان پسری دبیرستانی به نام کِلی جنسین است. یک روز بعد از بازگشت از مدرسه، کِلی بسته‌ای مقابل درب منزل خود پیدا می کند. او نمی داند بسته از طرف چه کسی فرستاده‌شده است. او بسته را باز می کند و هفت نوار کاست می بیند. این نوارها متعلق به همکلاسی سابق او حناست. حنا دچار مشکلات روحی بوده و خودکشی کرده است. همراه با این کاست‌ها یک دستورالعمل هم وجود دارد.

خلاصه داستان:
داستان این کتاب به نبرد بین یک ماهیگیر با تجربه و یک ماهی است. ۸۴ روز است که سانتیاگو هیچ صیدی نکرده و همچنان دست خالی به خانه بر می‌گردد. پسری که همیشه به سانتیاگو کمک می‌کند به خواسته والدینش ناچار برای کار کردن به قایق دیگری می‌رود هر چند پسرک جوان شبانه نیز به کمک سانتیاگو می‌رود. روز ۸۵ ام بخت با سانتیاگو یار می‌شود . او با قایقش دورتر از جای همیشگی می‌رود و قلاب ماهیگیری‌اش را در آب می‌اندازد. در نیمه‌های شب یک ماهی بزرگ طعمه را می‌بلعد. پیرمرد سعی می‌کند ماهی را از آب بیرون بکشد اما ماهی بیش از حد بزرگ است و در عوض ماهی شروع به کشیدن قایق می‌کند.

دانلود رایگان the old man and the sea

خلاصه داستان:
یونس پسری جوان است. زندگی او امن اما پر از قوانین است. همه افراد به قوانین احترام می‌گذارند و اغلب نقش چندانی در تصمیم‌گیری برای خود ندارند. یکی از قوانین این است که هرگز اجازه ندارید حرفی بزنید که دیگران دلخور شوند. کمیته‌ای خاص برای ازدواج افراد تصمیم می‌گیرد. هر خانواده فقط می‌تواند یک پسر و یک دختر داشته باشد. وقتی یونس و بقیه اعضای گروه تعدادشان به ۱۲ نفر می‌رسد، به آن‌ها شغل خاصی داده می‌شود.

The Giver

خلاصه داستان:
قلعه حیوانات، با نام اصلی “مزرعه حیوانات” رمان کوتاهی تمثیلی درباره گروهی از حیوانات است که انسانها را از مزرعه‌ای که در آن زندگی میکنند بیرون میکنند و خود اداره مزرعه را به دست میگیرند، ولی پس از مدتی این حکومت به حکومتی خودکامه با شرایط مشابه قبل تبدیل میشود. این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته شد و در سال ۱۹۴۵ میلادی در انگلستان منتشر شد، ولی در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی به شهرت رسید.

Animal Farms

خلاصه داستان:
در دسامبر 1903 اوهویل و ویلبر رایت با موفقیت با یک هواپیمای موتور دار در آسمان کارولینای شمالی پرواز آزاد انجام دادند. و عصر جدیدی از فضانوردی را به روی دنیا گشودند. آنها بعد از این موفقیت به تاجرانی سرشناس در آمریکا و اروپا تبدیل شدند. از براداران رایت به عنوان پدر هواپیمایی مدرن یاد می شود. داستان هیجان انگیز این دو برادر را در کتاب “نقاط عطف در تاریخ آمریکا” بخوانید

The wright brothers

11 دیدگاه برای “داستان های سطح پیشرفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.