مشاوره

دوست خوبم لطفا سناریو زیر را در نظر بگیرید:

با در اختیار داشتن برنامه ای دقیق در مسیر یادگیری زبان انگلیسی قرار گرفته اید و سریعتر از دیگران پیش می تازید.

  • مورد هدف افراد سودجو و کم تجربه قرار نمی گیرید

 

  • هر کجا نیاز به حمایت و پشتیبانی دارید یک متخصص آموزش مکالمه در کنار شما است

 

حال موقعیت زیر را در نظر بگیرید:

دقیقا نمی دانید از کجا باید شروع کنید

حتی نمی دانید برای نیاز شما چه منابعی مناسب هستند

بعد از آنجایی که اغلب ما ایرانی ها به “سرطان همه چیز دانی ” و ” پول سوزی ” مبتلا هستیم، هر کسی سعی می کند در نقش یک متخصص ظاهر شده و بر اساس تجربیات و شنیده های خود یک آموزشگاه ، کتاب و یا یک بسته آموزشی را معرفی کند

 

هر بار پس از اتلاف پول و زمان فراوان به منظور امتحان کردن روشهای پیشنهادی به خود می گویید این بار دیگر به نتیجه می رسم. اما ناگهان متوجه می شوید زمان زیادی را از دست داده اید و اتاق تان مملو از کتاب ها و سی دی های مختلف آموزشی است که تقریبا همه آنها شبیه به هم یا نوعی کپی برداری از هم دیگر هستند.

 

حالا به شدت درمانده شده اید و نمی دانید براستی مشکل کجاست و آرام آرام به این باور می رسید که شاید دیگر برای من دیر شده و بهترین کار این است که یادگیری زبان را برای همیشه فراموش کنم.

 

قبل از خواندن ادامه این صفحه لطفا فایل زیر را دانلود کنید!

من مسعود اکبری هستم و یکی از کارهای مورد علاقه من مشاوره به افرادی است که علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند. شاید تعجب کنید که چرا خیلی از افراد قبل از شروع یادگیری زبان انگلیسی از مشاوره تخصصی استفاده می کنند. باید بدانیم که مشاوره در کشورهای پیشرفته تقریبا در تمامی زمینه ها وجود دارد. حتی در کشور خودمان ایران نیز فرد با 10 دقیقه مشاوره در خرید مثلا یک اتومبیل یا ملک از یک ضرر بزرگ نجات پیدا می کند و یا به سودی کلان می رسد. خب سوال اینجاست که آیا موضوع آموزش نسبت به خرید ملک یا اتومبیل از ارزش کمتری برخوردار است؟!!!

 

قطعاخیر. جالب اینجاست که بدانیم در قران کریم نیز موضوع مشاوره به صراحت بیان شده است. … و امرهم شوری بینهم (آل عمران – آیه 159)

 

بسیاری از دوستان ادعا می کنند در حوزه مشاوره یادگیری زبان انگلیسی فعالیت می کنند اما تجربه بسیار کمی از شیوه ها و منابع تدریس آموزشگاه های مختلف دارند. آموزش و مشاوره به زبان جویان علمی بسیار حساس و دقیق در دنیا است که به تجربه عملی زیادی نیاز دارد. صرفا نمی توان با چند ماه تدریس یا خواندن چند مطلب از اینترنت و کتاب به یک مشاور یا مدرس متبحر زبان انگلیسی تبدیل شد!

 

ارزش هر ساعت از وقت شما چقدر است؟

جمله معروفی هست که می گوید وقت شما مثل سکه های ارزشمند طلاست که به هیچ عنوان نباید به دیگران اجازه دهید بجای شما در مورد نحوه خرج کردن آنها تصمیم بگیرند!

 

آیا شما حاضرید به دیگران اجازه دهید تا با ارایه راهکار های غلط در خصوص شیوه یادگیری وبرنامه ریزی در این مورد وقت شما را تباه کنند؟

 

آیا می دانید تمامی افراد موفق در جهان از مشاورین قدرتمند بهره می برند ودرواقع با این روش از آزمون و خطا جلوگیری می کنند و چندین برابر هزینه ای که بابت مشاوره می پردازند در زمان و هزینه های خود صرفه جویی می کنند؟

 

10 دقیقه مشاوره = صرفه جویی در یک عالمه زمان و پول

 

اگر می خواهید …

  • از هدر رفتن زمان و هزاران تومان پول ارزشمند خود جلوگیری کنید
  • برای زمان خود برنامه ریزی کنید
  • در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسید

بهترین راه این است که همین الان موبایل خود را بردارید و عدد 7 را به شماره 09023792226 پیامک کنید.

 

پس از ارسال عدد 7 چقدر طول می کشد تا زمان مشاوره برایم ارسال شود؟
به محض ارسال عدد 7 به شماره 09023792226 بلافاصله زمان مشاوره برایتان ارسال خواهد شد. تعیین ساعت مشاوره بستگی به نوبت افراد قبلی دارد.