انگلیسی واقعی به سبک Friends

یادگیری انگلیسی را متوقف و با انگلیسی زندگی کنید!

بهترین تجربه یادگیری زبان انگلیسی

 

با استفاده از بهترین مجموعه آموزش زبان، اپیزود به اپیزود با خنده و شادی انگلیسی را یاد بگیرید و هیچ فرصتی را از دست ندهید!

آیا شما هم از تماشای فیلمهای زبان اصلی لذت می برید؟
آیا می دانید زبان آموزان حرفه ای از فیلمها و سریالها به عنوان منبعی موثر به منظور یادگیری و غرق شدن در زبان انگلیسی استفاده می کنند؟
در حال حاضر چند درصد از فیلمهای زبان اصلی را می فهمید؟
… ۶۰% ؟
… ۴۰% ؟
… ۲۰% ؟
به نظر شما توانایی درک ۹۰ تا ۱۰۰ درصد فیلمهای زبان اصلی چه حسی دارد؟ حتما شما هم با من هم عقیده اید که چنین حسی فوق العاده است!!!

مشکل بسیاری از افراد این است که به راحتی صحبتهای مدرسین زبان و یا مکالمات به کار رفته در کتاب های آموزشی را متوجه می شوند، اما اخبار انگلیسی و فیلمهای زبان اصلی را اصلا متوجه نمی شوند. چرا؟

پاسخ این سوال به دو مشکل عمده بر می گردد. اگر این دو مشکل را رفع کنید راز درک فیلمهای زبان اصلی، اخبار انگلیسی و مکالمه با افراد بومی زبان را خواهید فهمید.

ریشه این مشکل در دو عامل اصلی خلاصه می شود: ۱- لیسنینگ و تلفظ ۲- دایره محدود واژگان.

اول از همه باید خودتان را در مطالب متنوع انگلیسی مثل فیلم، اخبار، آهنگ، پادکستها و …غرق کنید. اگر فقط به معلمتان گوش کنید طبیعتا درک صحبتهای او برایتان آسان خواهد بود اما تضمینی برای آنکه بتوانید به راحتی متوجه صحبتهای افراد دیگر نیز شوید نخواهید داشت. زیرا هیچ آشنایی قبلی با شیوه صحبت کردن این افراد ندارید.

پس از گوش دادن زیاد به مطالب متنوع انگلیسی باید با نحوه تلفظ افراد نیتیو (بومی زبان) آشنا شوید. تلفظ ازاهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا در فهم فیلمها، اخبار و مکالمات نیتیو ها و همینطور شبیه تر شدن لهجه شما به این افراد نقشی کلیدی ایفا می کند.

دلیل دومی که نمی توانید متوجه صحبتهای افراد بومی زبان شوید مشکل کمبود دایره واژگانی شماست. احتمالا دایره واژگان شما برای فهمیدن فیلم یا اخباری که به آن گوش می کنید کافی نیست. اگر می توانید بالای ۷۰% یک مطلب را متوجه شوید به این معنی است که آن مطلب برای شما مناسب است. در غیر این صورت یا باید مطلبی ساده تر انتخاب کنید و یا با مجموعه ای کار کنید که قدم به قدم توضیحات مربوط به فیلم را برای شما توضیح دهد.

مجموعه “یادگیری انگلیسی به سبکFriends ” قدم به قدم همه آنچه را که در هر اپیزود باید بدانید به شما آموزش می دهد و به شما کمک می کند تا با غلبه بر مشکلات خود در لیسنینگ، تلفظ و محدود بودن دایره واژگانی به طور ریشه ای مشکل خود را برای فهم فیلم های زبان اصلی، اخبار انگلیسی و مکالمات افراد بومی زبان حل کنید.

 

چرا مجموعه Friends ؟
شاید تصور کنید که این مجموعه قدیمی است اما باید بدانیم که این سریال در بین علاقه مندان زبان انگلیسی از بیشترین میزان محبوبیت برخوردار است. بر اساس تحقیقات انجام شده ۲۶% افراد طرفدار این مجموعه هستند . همچنین ۸۲% افراد اذعان داشته اند که تماشای این مجموعه در یادگیری زبان انگلیسی کمکی چشم گیر به آنها نموده است. این مجموعه نه تنها برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی بلکه برای زبان شناسانی که به دنبال شناخت تغییر الگوهای ساختاری جملات انگلیسی هستند یک منبع موثق به شمار می رود. همچنین در سال گذشته شبکه تلوزیون نت فیلیکس برای امتیاز پخش 10 سیزن از این مجموعه 118 میلیون دلار هزینه کرده از طرفی شبکه کمدی سنترال انگلیس نیز قرار است این مجموعه را تا سال 2019 برای بینندگان پخش کند.

 

با نگاهی به نمودار زیر و مقایسه این مجموعه با هفت مجموعه برتر دیگر می توانید به اهمیت آن در یادگیری زبان پی ببرید.

 

 • لیسنینگ: بدون نیاز به زیر نویس و گیج شدن می توانید صحبت های افراد بومی زبان را بفهمید.

 

 • لغت: قسمت به قسمت هر اپیزود لغات مربوط به هر بخش، صدها اصطلاح، اسلنگ، عبارت فعلی، گرامرهای مهم و بسیاری موارد دیگر را فرا بگیرید.

 

 • اسپیکینگ: از طریق این مجموعه با الگوهای کلامی بومی زبان ها مثل قطع کردن و ترکیب کلمات با هم و نیز خوردن بعضی از کلمات آشنا شده و می توانید به راحتی این لگوها را تقلید کنید.

 

 • تلفظ: نحوه تلفظ جملات کلیدی در هر اپیزود را به صورت نوشتاری یاد بگیرید.

سوالات متداول

آیا این محصول برای من مناسب است؟
بله، این محصول می تواند برای یادگیری زبان انگلیسی مورد استفاده افرادی قرار بگیرد که سطح آنها از مبتدی بالاتر است. در نظر داشته باشید که فیلم های زبان اصلی انعکاس دهنده انگلیسی محاوره ای (واقعی) هستند و نه انگلیسی کتابی. بنابراین اگر می خواهید مکالمات واقعی را سریعتر یاد بگیرید و بهتر استفاده کنید، باید فیلم های زبان اصلی را زیاد تماشا کنید تا با نحوه استفاده درست از کلمات و اصطلاحات در موقعیت های مختلف آشنا شوید تا بتوانید سلیس و روان صحبت کنید.

 

با خرید این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنم؟

فایلهای صوتی فصل اول برای تقویت لیسنینگ هنگام رانندگی با اتومبیل و استفاده روی موبایل

 فایلهای PDF فصل اول – شامل 24 فایل پی دی اف هر درس – به صورت بخش بندی قدم به قدم سریال همرا با توضیحات

دیکشنری جامع فرندز به همراه صوت

راهنمای جامع به همراه 40 اصطلاح تصویری

توجه: فیلم این مجموعه ارسال نمی شود. تهیه آن به عهده خود شماست. می توانید آن را به صورت رایگان از اینترنت دانلود کنید.

این مجموعه دارای چند فایل پی دی اف می باشد؟

این مجموعه شامل 24 فایل پی دی اف فصل اول می باشد. و هر فایل پی دی اف به طور میانگین 20 صفحه است.یعنی کل این مجموعه بالغ بر 450 صفحه مطلب آموزشی ارزشمند برای تقویت واژگان، اسلنگ ها، اصطلاحات، تلفظ، گرامر است. همچنین شامل فایل پی دی اف دیکشنری جامع این مجموعه  فصل اول می باشد.

 

دانلود نمونه اين محصول

پس از خرید چقدر طول می کشد تا این محصول را دریافت کنم؟
شما می توانید بلافاصله پس از متصل شدن به درگاه خرید و واریز وجه فایل پی دی اف کامل هر اپیزود را دانلود کنید.

 

چگونه می توانم این دوره را تهیه کنم؟
ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید سپس اطلاعات ضروری خواسته شده را وارد کنید.
پس از آن به صفحه بانک هدایت خواهید شد. بعد از وارد کردن مشخصات و واریز وجه کلیه فایل ها به ایمیل شما ارسال خواهند شد.
توجه کنید که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام دهید.

دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارند می توانند مبلغ 189 هزار تومان را به یکی از حسابهای زیر واریز کنند و سپس مشخصات خود و شماره تراکنش فیش بانکی را برای ما ارسال کنند تا در کمتر از یکساعت کلیه فایل ها برای آنها ارسال شود.

Bank_Mellat_logo.svg

شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۷۳۸۳۵۹۳۵

به نام مسعود اکبری

Official_Logo_of_Bank_Pasargad_-_English_logotype

شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۳۳۷۱۸۸۷۳

به نام مسعود اکبری

این فایل های پی دی اف چه اهمیتی دارد؟
اگر بخواهید زبان انگلیسی خود را از طریق سریالها و فیلم ها تقویت کنید، ناچارید ابتدا لغات و اصطلاحات آن فیلم را استخراج کنید. در این مجموعه دیگر نیازی نیست وقت ارزشمند خود را برای یافتن معانی و اصطلاحات موجود در هر قسمت تلف کنید. شما در هر فایل پی دی اف متن کامل هر فیلم همراه با توضیحات دقیق معانی لغات و همچنین نحوه تلفظ جملات کلیدی در اختیار خواهید داشت. و البته این گونه آموزش را در مورد هیچ یک از سریالها و فیلمهای زبان اصلی به این دقت نمیتوانید پیدا کنید.

 

در صورت داشتن سوال از قسمتهای مربوط به هر فیلم چگونه می توانم سوالات خودم را مطرح کنم؟
افرادی که این محصول را تهیه می کنند می توانند از طریق ایمیل drzaban@gmail.com و یا پی وی تلگرام دکتر زبان سوالات خود را بپرسند تا به سرعت به آنها پاسخ دهیم.

 

نحوه کارکردن با این مجموعه به چه صورت است؟
شما با در اختیار داشتن فایلهای پی دی اف هر مجموعه می توانید به یکی از دو روش زیر عمل کنید:
۱. متن فیلم را بخوانید سپس آن بخش را تماشا کنید. و دوباره متن فیلم را بخوانید.

(Read – Watch – Read)

۲. فیلم را تماشا کنید سپس متن را بخوانید. و در پایان مجدداً فیلم را تماشا کنید.

(Watch – Read- Watch)

در واقع باید ببینید که کدام یک از این دو روش پیشنهادی برایتان موثرتر است.پیشنهاد می کنم راهنمای جامع تمرین انگلیسی از طریق فیلم را همین الان دانلود کنید:

 

 

این مجموعه تا چه اندازه در تقویت زبان انگلیسی به من کمک خواهد کرد؟
اگر هر روز مقدار مشخصی از این سریال را تماشا کنید، سطح زبان انگلیسی شما پس از گذشت چند هفته یا چند ماه به سرعت تقویت شده و با هزاران اصطلاح، اسلنگ، لغت آشنا می شوید در نتیجه سطح شما در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ به مرحله Advanced (پیشرفته) خواهد رسید. و قادر خواهید بود به راحتی فیلم های زبان اصلی، اخبار انگلیسی و مکالمات افراد بومی زبان را متوجه شوید. احتمالا موجب حیرت خود و دیگران نیز خواهید شد.

 

می توانم این سریال را به طور رایگان از گوگل دانلود کنم. چرا باید برای خرید فایل های پی دی اف پول پرداخت کنم؟
البته می توانید فیلم های این مجموعه را مثل بسیاری از فیلم های دیگر به صورت رایگان دانلود کنید. شاید هم الان کامپیوتر شما پر از فیلم های زبان اصلی باشد. اما این فیلم ها تا چه حد در یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک کرده است؟ احتمالا خیلی کم! چرا؟ زیراآنچه باعث یادگیری کامل از یک مجموعه سریال یا فیلم می شود خود آن فیلم نیست بلکه توضیحات تکمیلی است که در هر ایپزود و با دید کارشناسی آموزش داده می شود.

 

هدف از تولید محصول “انگلیسی واقعی به سبک Friends” چیست؟
هدف مجموعه دکتر زبان از تولید این محصول فقط و فقط آموزش مطالب مربوط به حوزه یادگیری زبان انگلیسی است و به هیچ عنوان به منزله تایید و ترویج فرهنگ جامعه آمریکایی نمی باشد.

 

اگر این محصول را سفارش ندهم چه اتفاقی می افتد؟
هیچ اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. هزاران نفر روزانه وقت گرانبهای خود را برای دیدن انواع سریال ها و فیلم ها تلف می کنند بدون آنکه تماشای این گونه فیلم ها و سریال ها کمترین تاثیری در یادگیری موثر زبان انگلیسی برایشان داشته باشد….

متاسفانه بسیاری

از ما حاضریم هزینه هر چیزی را پرداخت کنیم به غیر از موفقیت و بعد جالب اینکه توقع موفقیت هم داریم!!!
استفان کاوی نویسنده معروف معتقد است که کارها به چهار دسته تقسیم می شوند و افراد موفق فقط روی کارهای مهم و غیر فوری تمرکز می کنند. آموزش نیز یکی از این کارهاست.

 

همه افراد به اهمیت یادگیری باور دارند اما برای افراد شکست خورده زمان موعود یادگیری هرگز فرا نخواهد رسید!
معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد. ۸۰ درصد افرادی که دائما به تماشای سریال ها و فیلم های بی محتوای ترکیه ای و شبکه های ماهواره ای می پردازند کمترین اطلاعی از اصطلاحات و لغات پرکاربرد در این مجموعه ندارند و تنها ۲۰ درصد زبان آموزان با این دسته از لغات و اصطلاحات آشنایی دارند.

 

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، 8۰۰ هزارتومان در ماه برای هزینه خورد و خوراک خود می پردازد، حال سوال اینجاست که همین فرد برای کسب مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود چقدر هزینه می‌کند؟؟
مجموعه “انگلیسی واقعی به سبک Friends” فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید

 

آیا مبلغ 149 هزار تومان برای خرید یک محصول 450 صفحه ای به همراه دیکشنری آن به ارزش 98 هزار تومان، ارزان نیست؟
راستش ما هم فکر می کنیم خیلی ارزان است! چون قیمت این محصول همراه با دیکشنری آن 287 هزارتومان است. متاسفانه اکثر ما برای فرار از آموزش هزینه محصولات آموزشی را بهانه می کنیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم این محصول را فقط با مبلغ 189 هزار تومان ارایه کنیم تا دیگر کسی بهانه نداشته باشد. اگر این مبلغ را با هزینه هایی مثل تعویض روغن اتومبیل، خرید لباس ، خوردن شام در یک رستوران و … مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که کدام یک از این هزینه ها ضروری تر و ماندگار تر خواهد بود. یادمان باشد خرید محصولات آموزشی مناسب، بهترین سرمایه گذاری است.

نظرات برخی از دوستان در مورد مجموعه انگلیسی واقعی به سبک Friends

53 دیدگاه برای “انگلیسی واقعی به سبک Friends

 1. سلام و خسته نباشید به تیم دکتر زبان
  تشکر میکنم از زحماتی که برای این محصول کشیدید. واقعا دست مریزاد

 2. اعضای محترم دکتر زبان
  با سلام و احترام

  ضمن تقدیر و تشکر و خداقوت به اعضای محترم دکتر زبان، و تشکر از ارسال فایل صوتی مجموعه Friends.
  راستش تا حالا بنده به هر دوست و فامبلی رسیدم (از طریق تلگرام، شفاهی) شما را معرفی نمودم. چون به شما و کارهای خوب ارائه شده شما، اعتقاد دارم ، خیلی خوب ، به روز و کاربردی فراگیران رو راهنمایی می فرمایین و باهاشون ارتباط برقرار می کنین. دقیقا همونهایی رو اشاره می کنید که مشکلات ما و موانع ما در یادگیری زبان انگلیسی هست . ولی متاسفانه به علت مشغله زیاد خیلی فرصت نمیشه تا مطالب ارائه شده را مرور کنیم. همانطوریکه اشاره شد مطالب ارائه شده بسیار کامل و به روز و کاربردی هستند. واقعا خدمت بزرگی به جامعه می کنید و این مطالب و امکانات را بی شائبه به کاربران آموزش می دهید و راهنمایی می کنید. انشاله که بتونیم از نزدیک، بیشتر با کلاسها و مباحث شما اشنا می شدیم. منتظر راهنمایی و محصولات خوب آموزشی بعدی شما هستیم.
  برای همه اعضای محترم شما آرزوی سلامتی، شادابی، موفقیت و بهروزی داریم.
  ارادتمند
  مهدی رستمی

 3. با سلام و خسته نباشید

  واقعا از همت شما که دلسوزانه اینگونه محصولات پربار را تهیه می کنید قدردانی می کنم.
  اینگونه محصولات باعث می شوند که من نتنها از یاد گیری زبان خسته نشوم بلکه خیلی هم سرگرم شده و لذت می برم .

 4. درود بر شما
  همانطور که قبلا عرض کردم بنده حدود بیست ساله که در حال فرا گیری زبان انگلیسی هستم و نزدیکانم به من میگویند چرا هنوز زبانت کامل نشده اما با مجموعه فرندز دکتر زبان با این مدت کم پیشرفت خوبی داشته ام طوری که هر روز عصر عجله دارم به خونه برسم و مجموعه فرندز رو دنبال کنم البته طبق سفارش دکتر زبان و اجرای کامل روش یادگیری آن
  انشاالله موفق باشید

 5. با سلام
  مدتها بود که دوست داشتم که زبان رو از طریق فیلم یاد بگیرم تا اینکه شروع کردم به دیدن سریال فرندز. راستش فیلم ها و سریال های زیادی دیدم به نظر من هیچ کدومشون به اندازه سریال فرندز برا یادگیری زبان مفید نیستن اون هم به خاطر اصطلاحات فراوان و به روز این سریال هست. خیلی اتفاقی تو سرچ هام سایت شما رو پیدا کردم. این محصولتون انصافا مجموعه ای خوبی هستش و ساختار منحصر به فردی رو از لحاظ آمورش زبان از طریق فیلم ارائه کرده و دسته بندی لغات و اصطلاحات فیلم به صورت مجزا و در قالب جذاب از ویژگی های بسیار خوب محصولتون هست. امیدوارم هرچه سریعتر مجموعه فوق برای قسمت ها و فصل های بعد سریال حاضر بشه. بی صبرانه منتظرشم.
  به امید موفقیت در کارهای آیندتون

  1. ممنون از شما دوست گرانقدر. نظرات شما باعث می شن ما تمام تلاشمون را برای خدمت به شما عزیزان به کار بندیم.
   ضمنا دنباله محصول فرندز در دست تهیه است که حتما به زودی در اختیار شما دوستان قرار خواهیم داد.

 6. سلام امیدوارم عالی باشید
  میدونید من وقتی با این بسته اشنا شدم واقعا عین معجزه است چون از خوندن لغت و گوش دادن به تک دیس ها و کلی کتاب خسته شدم
  اینکه نمی تونم علاوه بر اینه یک رمان رو راحت بخونم واقعا کلافه شدم
  این بسته فوق العاده است
  از زحماتتون سپاس گذارم

 7. من این محصول تهیه کردم عالیه واقعا برا تقویت لسنینگ تلفظ و اصطلاحات مختلف فوق العادست هم یه سریال فوق العاده و بی نظیر فرندز میبینی هم زبان یادمیگیری واقعا عالیه .لطفا اگه امکان داره اعلام کنید چه زمانی فصل دوم ارائه میشه؟

  1. سلام ممنون از لطفتون. ما سعی می کنیم این کیفیت را در همه محصولات دکتر زبان رعایت کنیم. و از آنجاییکه کیفیت خیلی برای ما مهمه نمی تونیم سریع بخش های بعدی را بر روی سایت قرار دهیم. قسمت های بعدی در دست تولید است که انشاالله به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 8. من فرندز هفت بار نموم کردم اونم فقط با زیرنویس انگلیسی زبانو عالی میکنه ولی اینطور هم نیس که دیگه بتونی خیلی راحت صحبت کنی ولی جدا از یادگیری سریالش معرکس

 9. با سلام
  واقعا محصول عالی هست
  ممکن هست بفرمایید فصلهای بعدی چه زمانی برای فروش گذاشته خواهند شد؟
  ممنون

  1. درود بر شما
   ممنون از لطف شما. در دست تهیه است اما زمان دقیق آن مشخص نیست. حتما در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهیم کرد

 10. سلام دکتر زبان
  من این محصول را خریدم عالیه. چرا بقیه فصل ها رو نمیزارین؟

 11. با سلام.
  من این محصول رو تهیه کردم و الان اواخر فصل یک هستم. بی صبرانه منتظر ارائه بقیه فصل ها از طرف شما هستم.
  لطفا با توجه به تعداد زیاد درخواست ها در این خصوص، بقیه فصل ها رو در طول زمان کمتری ارائه نمایید.
  با تشکر

  1. درود بر شما

   ممنون و سپاس از شما. حتما سعی می کنیم زودتر به درخواست دوستان بقیه فصل ها را قرار بدیم.

 12. باعرض سلام وتشکرفراوان به خاطر تهیه این بسته آموزشی
  بدون اغراق باید بگم بسیار عالی است و جای قدردانی دارددستتون درد نکنه

 13. درود
  ببخشید بنده قبلا این دوره رو تا اپیزود13 فصل یک خریداری کردم الان میخوام ادامه ی این دوره ی بخرم چگونه اینکار باید انجام بدم ممنون میشم پاسخ بدید.باتشکر

 14. سلام من این سریال رو دارم میشه فقظ فایلهای pdf رو تهیه کنم از شما

  1. درود بر شما

   ما هم فقط فایل های پی دی اف فصل اول را که آموزش این فصل می باشد ارائه می کنیم به همراه دیکشنری فصل اول

 15. سلام ببخشید لهجه این سریال بریتانیایی است یا امریکایی؟

  1. درود بر شما

   آمریکایی – فیلم های این مجموعه با سرچ در گوگل قابل دانلود است.

  1. سلام اردشیر جان
   فصل بعدی را حتما به زودی قرار می دهیم.

 16. سلام
  ما رو بد جوری نمک گیر کردین
  محصولاتتون عالیه مخصوصآ این سریال فرندز، خواهش میکنم فصل های بعد هم قرار بدید، خیلی وقت هست که منتظریم
  بازم ممنون از زحماتتون

 17. سلام
  با سپای از سایت خوب و مطالب مفیدتون
  که در واقع برآمده از قلب انسان دوستتان است

  در خصوص خرید این مجموعه , دیکشنری آن به چه صورت است؟
  منظورم اینه که لغات و اصطلاحات رو به. فارسی یا انگلیسی ترجمه کرده؟

 18. سلام
  به رسم ادب، دوباره از زحمات خالصانتون تشکر میکنم، مخصوصاً بابت سریال فرندز
  خواهش میکنم فصل دوم این سریال رو بگذارید، میدونم که تهیه این مجموعه های آموزشی زمان بر و زحمت زیادی مطلبه،ولی تقریباً چندین ماه هست که مرتب به سایتتون سر میزنم که چشممان به جمال فصل دوم روشن بشه اما…
  خواهشا فصل دوم رو اضافه کنید.
  باتشکر

  1. سلام علي جان ممنون از لطفت.
   وجود شما واقعا به ما انرژي ميده. حتما هر چه زودتر روي سايت قرار مي ديم. ممنونيم از اينكه هستي

 19. سلام بر تیم کوشای دکتر زبان و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان.بسیار تشکر میکنم از زحماتتان واقعا عالیه.به سوال ؟دیکشنری این مجموعه مال کل فصل هاست یا فقط فصل اول؟

  1. سلام علی جان. ممنون از شما
   دیکشنری مربوط به فصل اول است. نمونه آن را می توانید از صفحه دیکشنری فرندز دانلود نمایید.

 20. سلام و درود
  میخواستم برایم بگویید که چقسم میتوانم
  ازین محصول من هم بهره مند شوم ؟؟

  1. درود بر شما

   شما می تونید این محصول را از روی سایت خریداری و دانلود نمایید.

 21. درود بر شما و تشکر از مجموعه بسیار مفید و جذاب تون
  فصل یک فرندز رو کار کردم که بسیار مفید بود و مجددا از زحمت شما کمال سپاسگزاری رو دارم.
  اما همچنان منتظر فصول بعدی هستیم که از حدود دو سال گذشته تاکنون خبری نیست…..
  ” هر چه زودتر فصل های بعدی در سایت درج میشه” اما الان دو سال و نیم گذشت و خبری نیست!!!!!
  به هر حال از لطف و مرحمت شما بسیار ممنونم/
  پیروز باشید

  1. درود بر شما

   انشااله به زودي بر روي سايت خواهيم گذاشت

 22. با سلام و درود
  میخواستم از شما بابت این مجموعه تشکر کنم
  بسیار جالب و مفید هست
  اما در بعضی اپیزودها، متن انگلیسی بخشی از دیالوگ ها در فابل پی دی اف وجود نداره.
  پیروز باشید

  1. سلام توحید جان

   هدف اصلی این محصول آموزش از طریق فیلم است نه ارائه زیرنویس. سعی شده است متن هایی که از لحاظ آموزشی ارزشمند هستند و همچنین عرف باشد آورده شود. شما طبق دستورالعمل فیلم را با زیرنویس انگلیسی ببینید بعد مطالب آموزشی را مطالعه کنید.

 23. سلام و خسته نباشید فراوان
  من قبلا این دوره رو که تا اپیزود 13 فصل اول بود خریداری کردم اگربخوام ادامه ی این دوره رو بخرم باید چیکار کنم؟

 24. سلام،
  خسته نباشید.
  این مجموعه فقط برای فصل اول این سریال تهیه شده است؟

  1. سلام
   ما آموزش این مجموعه را ارائه کردیم که در صفحه نمونه آن موجود است. برای دریافت فیلم می تونید به صورت رایگان در گوگل سرچ و دانلود کنید.

 25. سلام سلام.من واقعا راضی هستم.پک عالی بود.
  بیییصبرانه منتظر فصل های بعدی هستم.

 26. سلام روز بخیر خدمت دکتر زبان
  ممنون بابت دوره پربار و پر از نکته سریال فرندز من خودم به شخصه تغییرات زیادی در مکالمه پیدا کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.