یادگیری انگلیسی را متوقف و زندگی با انگلیسی را آغاز کنید!

بهترین تجربه یادگیری زبان انگلیسی

با استفاده از بهترین مجموعه آموزش زبان، اپیزود به اپیزود  با خنده و شادی انگلیسی را یاد بگیرید و هیچ فرصتی را از دست ندهید!

زمان باقی مانده برای استفاده از تخفیف 40 / 30

آیا شما هم از تماشای فیلمهای زبان اصلی لذت می برید؟

 آیا می دانید زبان آموزان حرفه ای از فیلمها و سریالها به عنوان منبعی موثر به منظور یادگیری و  غرق شدن در زبان انگلیسی استفاده می کنند؟

 در حال حاضر چند درصد از فیلمهای زبان اصلی را می فهمید؟

… ۶۰% ؟

… ۴۰% ؟

… ۲۰% ؟

به نظر شما توانایی درک ۹۰ تا ۱۰۰ درصد فیلمهای زبان اصلی چه حسی دارد؟ حتما شما هم با من هم عقیده اید که چنین حسی فوق العاده است!!!

مشکل بسیاری از افراد این است که به راحتی صحبتهای مدرسین زبان و یا مکالمات به کار رفته در کتاب های آموزشی را متوجه می شوند، اما اخبار انگلیسی و فیلمهای زبان اصلی را اصلا متوجه نمی شوند. چرا؟

پاسخ این سوال به دو مشکل عمده بر می گردد. اگر این دو مشکل را رفع کنید راز درک فیلمهای زبان اصلی، اخبار انگلیسی و مکالمه با افراد بومی زبان را خواهید فهمید.

ریشه این مشکل در دو عامل اصلی خلاصه می شود: ۱- لیسنینگ و تلفظ  ۲- دایره محدود واژگان.

 اول از همه باید خودتان را در مطالب متنوع انگلیسی مثل فیلم، اخبار، آهنگ، پادکستها و …غرق کنید. اگر فقط به معلمتان گوش کنید طبیعتا درک صحبتهای او برایتان آسان خواهد بود اما تضمینی برای آنکه بتوانید به راحتی متوجه صحبتهای افراد دیگر نیز شوید نخواهید داشت. زیرا هیچ آشنایی قبلی با  شیوه صحبت کردن این افراد ندارید.

پس از گوش دادن زیاد به مطالب متنوع انگلیسی باید با نحوه تلفظ افراد نیتیو (بومی زبان) آشنا شوید. تلفظ  ازاهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا در فهم فیلمها، اخبار و مکالمات نیتیو ها و همینطور شبیه تر شدن لهجه شما به این افراد  نقشی کلیدی ایفا می کند.

دلیل دومی که نمی توانید متوجه صحبتهای افراد بومی زبان شوید مشکل کمبود دایره واژگانی شماست. احتمالا دایره واژگان شما برای فهمیدن فیلم یا اخباری که به آن گوش می کنید کافی نیست. اگر می توانید بالای ۷۰% یک مطلب را متوجه شوید به این معنی است که آن مطلب برای شما مناسب است. در غیر این صورت یا باید مطلبی ساده تر  انتخاب کنید و یا با مجموعه ای کار کنید که قدم به قدم توضیحات مربوط به فیلم را برای شما توضیح دهد.

مجموعه “یادگیری انگلیسی به سبکFriends ” قدم به قدم همه آنچه را که در هر اپیزود باید بدانید به شما آموزش می دهد و  به شما کمک می کند تا با غلبه بر مشکلات خود در لیسنینگ، تلفظ و محدود بودن دایره واژگانی به طور ریشه ای مشکل خود را برای فهم فیلم های زبان اصلی، اخبار انگلیسی و مکالمات افراد بومی زبان حل کنید.

اگر برای این اولین بار این محصول را سفارش می دهید روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید!

اگر قبلا قسمت اول این محصول را سفارش داده اید روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید!

چرا مجموعه Friends ؟

شاید تصور کنید که این مجموعه قدیمی است اما باید بدانیم که این سریال در بین علاقه مندان زبان انگلیسی از بیشترین میزان محبوبیت برخوردار است. بر اساس تحقیقات انجام شده ۲۶% افراد طرفدار این مجموعه هستند . همچنین ۸۲% افراد اذعان داشته اند که تماشای این مجموعه در یادگیری زبان انگلیسی کمکی چشم گیر به آنها نموده است. این مجموعه نه تنها برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی بلکه برای زبان شناسانی که به دنبال شناخت تغییر الگوهای ساختاری جملات انگلیسی هستند یک منبع موثق به شمار می رود. همچنین در سال گذشته شبکه تلوزیون نت فیلیکس برای امتیاز پخش 10 سیزن از این مجموعه 118 میلیون دلار هزینه کرده از طرفی شبکه کمدی سنترال انگلیس نیز قرار است این مجموعه را تا سال 2019 برای بینندگان پخش کند.

با نگاهی به نمودار زیر و مقایسه این مجموعه با هفت مجموعه برتر دیگر می توانید به اهمیت آن در یادگیری زبان پی ببرید.

انگلیسی فرندز، دکتر زبان

این مجموعه به شدت شما را در موارد زیر توانمند می کند:

انگلیسی فرندز، دکتر زبان

     • لیسنینگ: بدون نیاز به زیر نویس و گیج شدن می توانید صحبت های افراد بومی زبان را بفهمید.

     • لغتقسمت به قسمت هر اپیزود لغات مربوط به هر بخش، صدها اصطلاح، اسلنگ، عبارت فعلی، گرامرهای مهم و بسیاری موارد دیگر را فرا بگیرید.

      • اسپیکینگ از طریق این مجموعه با الگوهای کلامی بومی زبان ها مثل قطع کردن و  ترکیب کلمات با هم و نیز خوردن بعضی از کلمات آشنا شده و می توانید به راحتی این لگوها را تقلید کنید.

      • تلفظ: نحوه تلفظ جملات کلیدی در هر اپیزود را به صورت نوشتاری یاد بگیرید.

اگر برای این اولین بار این محصول را سفارش می دهید روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید!

اگر قبلا قسمت اول این محصول را سفارش داده اید روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید!