یادگیری انگلیسی با فیلم – سطح مقدماتی

 

 

تماشای فیلم های انگلیسی می تواند روشی سرگرم کننده و موثر برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. فیلم ها می توانند به شما کمک کنند تا درک خود را از زبان بهبود بخشید، واژگان جدید یاد بگیرید و لهجه خود را بهبود بخشید. در ویدئویی 7 تکنیک طلایی برای یادگیری انگلیسی از طریق فیلم رو آموزش دادم که حتما ببنید!

 

در اینجا چند فیلم انگلیسی عالی برای زبان آموزان مبتدی آورده شده است:

 

 • فیلم های کودکانه: فیلم های کودکانه معمولاً دیالوگ های ساده و شمرده ای دارند که برای زبان آموزان مبتدی مناسب هستند. برخی از فیلم های کودکانه انگلیسی محبوب عبارتند از:

 

1) The Lion King

 

فیلم The Lion King  یک فیلم انیمیشن کلاسیکه که در سال 1994 منتشر شد. این فیلم داستان پسر شیری به نام سیمبا را روایت می کند که پس از مرگ پدرش، موفاسا، توسط عمویش، اسکار، تبعید می شود. سیمبا باید بزرگ شود و یاد بگیرد که چگونه شجاعت و مسئولیت را داشته باشد تا بتواند به پادشاهی بازگردد و سرزمین خود را نجات دهد.

 

فیلم The Lion King به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان قوی: داستان فیلم The Lion King یک داستان کلاسیک رستگاری است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان سیمبا در مورد اهمیت شجاعت، مسئولیت و خانواده است.
 • موسیقی شگفت انگیز: موسیقی فیلم The Lion King توسط التون جان و تیم رایس نوشته شده است. موسیقی فیلم به طرز چشمگیری زیبا و احساسی است و به داستان کمک می کند تا به زندگی برسد.

 

 

2) Toy Story

 

فیلم Toy Story به کارگردانی جان لستر در سال ۱۹۹۵ توسط استودیوی انیمیشن والت دیزنی ساخته و منتشر شد داستان فیلم دربارهٔ گروهی از اسباب‌بازی‌های انسان‌نما است که زندگی خود را پنهان از دید صاحبشان، یک پسر بچه به نام اندی، سپری می‌کنند.

 

 • شخصیت‌های دوست‌داشتنی: شخصیت‌های فیلم Toy Story از جمله وودی، باز، اندی و بو همه دوست‌داشتنی و قابل‌ارتباط هستند. شخصیت‌ها به خوبی توسعه یافته‌اند و با داستان به خوبی همخوانی دارند.
 • موسیقی عالی: موسیقی فیلم Toy Story توسط ران گودمن نوشته شده است و شامل برخی از محبوب‌ترین آهنگ‌های دیزنی از جمله “You’ve Got a Friend in Me” است. موسیقی فیلم به طرز چشمگیری زیبا و احساسی است و به داستان کمک می‌کند تا به زندگی برسد.

 

3) Frozen

 

 

فیلم Frozen یک فیلم موزیکال آمریکایی به کارگردانی کریس باک و جنیفر لی است که در سال ۲۰۱۳ توسط والت دیزنی منتشر شد.

 

فیلم Frozen به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم Frozen یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان دو خواهر که باید بر چالش‌های زندگی غلبه کنند، یک داستان آموزنده و الهام‌بخش است.

 

 • موسیقی عالی: موسیقی فیلم Frozen توسط کریستوفر بیکن، مارک منسینا و رابرت لوپین نوشته شده است و شامل برخی از محبوب‌ترین آهنگ‌های دیزنی از جمله “Let It Go” و “Do You Want to Build a Snowman?” است. موسیقی فیلم به طرز چشمگیری زیبا و احساسی است و به داستان کمک می‌کند تا به زندگی برسد.

 

4) The Incredibles

فیلم The Incredibles یک فیلم اکشن آمریکایی به کارگردانی برد برد است که در سال ۲۰۰۴ توسط استودیوی انیمیشن والت دیزنی منتشر شد.

 

فیلم The Incredibles به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم The Incredibles یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان یک خانواده ابرقهرمان که باید برای نجات جهان متحد شوند، یک داستان آموزنده و الهام‌بخش است.
 • کمدی فیلم The Incredibles به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است.

 

5) Finding Nemo

فیلم Finding Nemo یک فیلم کمدی-درام آمریکایی به کارگردانی اندرو استنتون و لی آنکریچ است که در سال ۲۰۰۳ توسط والت دیزنی و منتشر شد

 

فیلم Finding Nemo به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم Finding Nemo یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان یک پدر که برای نجات پسرش تلاش می‌کند، یک داستان آموزنده و الهام‌بخش است.

 

 • کمدی فیلم Finding Nemo به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است.

 

 • پیام‌های مثبت فیلم Finding Nemo امیدبخش و الهام‌بخش هستند. فیلم پیام‌های مثبتی مانند اهمیت خانواده، دوستی و امید را به مخاطبان منتقل می‌کند.

 

 • فیلم های کمدی: فیلم های کمدی می توانند برای زبان آموزان مبتدی سرگرم کننده و جذاب باشند. این فیلم ها معمولاً دیالوگ های ساده و طنزآمیزی دارند که می توانند به شما کمک کنند تا از زبان انگلیسی لذت ببرید. برخی از فیلم های کمدی انگلیسی محبوب عبارتند از:

 

1) The Hangover

فیلم The Hangover یک فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی تود فیلیپس است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد.

 

فیلم The Hangover به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم The Hangover یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان چهار دوست که در شب جشن ازدواج یکی از آنها، به قدری مست می‌شوند که هیچ‌کدام از اتفاقات شب را به یاد نمی‌آورند، یک داستان خنده‌دار و غیرمنتظره است.

 

 • کمدی عالی: فیلم The Hangover به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است.

 

2) Bridesmaids

 

فیلم Bridesmaids یک فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی پل فیگ است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد.

 

فیلم Bridesmaids به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم Bridesmaids یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان گروهی از زنان که برای عروسی یکی از آنها، دایان، برنامه‌ریزی می‌کنند، یک داستان خنده‌دار و غیرمنتظره است.

 

 • کمدی عالی: فیلم Bridesmaids به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است. برخی از لحظات کمدی فیلم مانند صحنه‌ای که آنی لباس عروس را کثیف می‌کند، صحنه‌ای که لیزا با یک مرد غریبه در یک هتل به سر می‌برد و صحنه‌ای که الکس با یک خرگوش مرده روبرو می‌شود، از ماندگارترین صحنه‌های کمدی سینما هستند.

 

3) 21 Jump Street

 

فیلم  Jump Street یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی به کارگردانی فیل لرد و کریس میلر است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد

فیلم 21 Jump Street به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم 21 Jump Street یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان دو افسر پلیس تازه‌کار که برای نفوذ به یک دبیرستان برای مقابله با یک قاچاقچی مواد مخدر، خود را به عنوان دانش‌آموزان دبیرستانی جا می‌زنند، یک داستان خنده‌دار و غیرمنتظره است.

 

 • کمدی فیلم 21 Jump Street به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است. برخی از لحظات کمدی فیلم مانند صحنه‌ای که جان و میچ سعی می‌کنند خود را به عنوان دانش‌آموزان دبیرستانی جا بزنند، صحنه‌ای که جان با یک دختر دبیرستانی قرار ملاقات می‌گذارد و صحنه‌ای که میچ با یک گروه از دانش‌آموزان دبیرستانی درگیر می‌شود، از ماندگارترین صحنه‌های کمدی سینما هستند.

 

 • اکشن فیلم 21 Jump Street هیجان‌انگیز است. فیلم با صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز و پرماجرا پر شده است. برخی از صحنه‌های اکشن فیلم مانند صحنه‌ای که جان و میچ با یک گروه از خلافکاران درگیر می‌شوند و صحنه‌ای که جان و میچ سعی می‌کنند از یک ساختمان در حال سوختن فرار کنند، از ماندگارترین صحنه‌های اکشن سینما هستند.

 

4) The Big Lebowski

 

فیلم The Big Lebowski یک فیلم کمدی آمریکایی به کارگردانی برادران کوئن است که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد

فیلم The Big Lebowski به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم The Big Lebowski یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان جف، یک مرد بیکار و بی‌خیال که توسط دو گانگستر اشتباه گرفته می‌شود و مجبور می‌شود برای آنها یک کیف پول پر از پول را پیدا کند، یک داستان خنده‌دار و غیرمنتظره است.

 

 • پیام‌های مثبت فیلم The Big Lebowski امیدبخش و الهام‌بخش هستند. فیلم پیام‌های مثبتی مانند اهمیت دوستی، اهمیت پذیرش خود و اهمیت زندگی در لحظه را به مخاطبان منتقل می‌کند. فیلم نشان می‌دهد که حتی در بدترین شرایط، همیشه می‌توان امید داشت و دوستان واقعی همیشه در کنار یکدیگر هستند.

 

5) Monty Python and the Holy Grail

 

فیلم Monty Python and the Holy Grail یک فیلم کمدی فانتزی انگلیسی به کارگردانی و نویسندگی گروه کمدی مونتی پایتون است که در سال ۱۹۷۵ منتشر شد.

 

فیلم Monty Python and the Holy Grail به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم Monty Python and the Holy Grail یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان گروهی از شوالیه‌های میز گرد که در جستجوی جام مقدس هستند، یک داستان خنده‌دار و غیرمنتظره است.

 

 • کمدی فیلم Monty Python and the Holy Grail به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است. برخی از لحظات کمدی فیلم مانند صحنه‌ای که شوالیه‌ها با یک اژدها روبرو می‌شوند، صحنه‌ای که شوالیه‌ها با یک جنگجو زن روبرو می‌شوند و صحنه‌ای که شوالیه‌ها با یک مرد چوبی روبرو می‌شوند، از ماندگارترین صحنه‌های کمدی سینما هستند.

 

 • فیلم های عاشقانه: فیلم های عاشقانه می توانند راه خوبی برای یادگیری واژگان و عبارات مربوط به عشق و روابط باشند. برخی از فیلم های عاشقانه انگلیسی محبوب عبارتند از:

 

1) The Notebook

فیلم The Notebook یک فیلم درام عاشقانه آمریکایی به کارگردانی نیکی کارو و نویسندگی نیکلاس اسپارکس است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد

 

فیلم The Notebook به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم The Notebook یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان عشقی نیک و آلی، دو جوان از طبقات اجتماعی مختلف، یک داستان عاشقانه و غیرمنتظره است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم The Notebook توسط جان ویلیامز ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های عاشقانه است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

2) Titanic

فیلم Titanic یک فیلم درام عاشقانه آمریکایی به کارگردانی جیمز کامرون است که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. این فیلم بر اساس داستان واقعی غرق شدن کشتی تایتانیک در سال ۱۹۱۲ ساخته شده است.

 

فیلم Titanic به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم Titanic یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان عشقی جک و رز، دو جوان از طبقات اجتماعی مختلف، یک داستان عاشقانه و غیرمنتظره است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم Titanic توسط جیمز هورنر ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های عاشقانه است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

 • صحنه‌های ماندگار: فیلم Titanic صحنه‌های ماندگار زیادی دارد که در ذهن مخاطبان باقی می‌مانند. برخی از این صحنه‌ها مانند صحنه‌ای که جک و رز در عرشه کشتی در زیر ستارگان می‌رقصند، صحنه‌ای که جک برای نجات رز از غرق شدن به او کمک می‌کند و صحنه‌ای که جک در آب یخ زده می‌میرد، از ماندگارترین صحنه‌های سینما هستند.

 

3) The Princess Bride

فیلم The Princess Bride یک فیلم فانتزی کمدی آمریکایی به کارگردانی روب راینر است که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام از ویلیان گودوین ساخته شده است.

 

فیلم The Princess Bride به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم The Princess Bride یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان عشقی اینس، یک شاهزاده خانم زیبا، و وینسنت، یک شمشیرزن شجاع، یک داستان عاشقانه و خنده‌دار است.

 

 • کمدی فیلم The Princess Bride به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است. برخی از لحظات کمدی فیلم مانند صحنه‌ای که اینس با یک شمشیر به وینسنت حمله می‌کند، صحنه‌ای که اینس با فینکس می‌جنگد و صحنه‌ای که گارد ملی از وینسنت می‌ترسد، از ماندگارترین صحنه‌های کمدی سینما هستند.

 

4) When Harry Met Sally

فیلم When Harry Met Sally یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی به کارگردانی رابرت زمکیس است که در سال ۱۹۸۹ منتشر شد.

فیلم When Harry Met Sally به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم When Harry Met Sally یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان دوستی و عشق هاری و سالی، یک داستان کمدی و عاشقانه است.

 

 • کمدی فیلم When Harry Met Sally به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است. برخی از لحظات کمدی فیلم مانند صحنه‌ای که هاری و سالی در یک رستوران در مورد رابطه جنسی بحث می‌کنند، صحنه‌ای که هاری و سالی با یکدیگر شرط می‌بندند که نمی‌توانند با هم دوست شوند و صحنه‌ای که هاری و سالی در یک مهمانی با هم رقص می‌کنند، از ماندگارترین صحنه‌های کمدی سینما هستند.

 

5) Love Actually

فیلم Love Actually یک فیلم کمدی رمانتیک انگلیسی به کارگردانی ریچارد کرتیس است که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد.

فیلم Love Actually به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم Love Actually یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان عشق و روابط بین چندین زوج و فرد، یک داستان کمدی و عاشقانه است.

 

 • کمدی فیلم Love Actually به شدت خنده‌دار است. فیلم با شوخی‌های هوشمندانه و لحظات کمدی خنده‌دار پر شده است. برخی از لحظات کمدی فیلم مانند صحنه‌ای که ناتالی برای بوسیدن سم تلاش می‌کند، صحنه‌ای که جیم برای جلب توجه ناتاشا تلاش می‌کند و صحنه‌ای که هری برای جلب توجه النور تلاش می‌کند، از ماندگارترین صحنه‌های کمدی سینما هستند.

 

 • فیلم های علمی تخیلی: فیلم های علمی تخیلی می توانند راه خوبی برای یادگیری واژگان و عبارات مربوط به آینده و فضا باشند. برخی از فیلم های علمی تخیلی انگلیسی محبوب عبارتند از:

 

1) Star Wars

فیلم Star Wars یک فیلم علمی تخیلی حماسی آمریکایی به کارگردانی جورج لوکاس است که در سال ۱۹۷۷ منتشر شد.

فیلم Star Wars به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم Star Wars یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان قهرمانی، امید و پیروزی، یک داستان حماسی و پرکشش است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم Star Wars توسط جان ویلیامز ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های علمی تخیلی است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

2) Star Trek

 

فیلم Star Trek یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی جورج اسپیلبرگ است که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. این فیلم یک بازسازی از مجموعه تلویزیونی Star Trek محصول ۱۹۶۶ است.

فیلم Star Trek به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم Star Trek یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان سفر گروهی از کاوشگران فضایی به نام Enterprise به سیاره Vulcan است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم Star Trek توسط مایکل جیاچینو ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های علمی تخیلی است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

3) The Matrix

فیلم The Matrix یک فیلم علمی تخیلی اکشن آمریکایی به کارگردانی واچوفسکی‌ها است که در سال ۱۹۹۹ منتشر شد

فیلم The Matrix به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم The Matrix یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان واقعیتی که ما می‌بینیم یک واقعیت مجازی است، یک داستان علمی تخیلی هیجان‌انگیز و فکر‌برانگیز است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم The Matrix توسط دونی ئی. وینس ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های علمی تخیلی است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

4) Back to the Future

فیلم Back to the Future یک فیلم علمی تخیلی کمدی آمریکایی به کارگردانی رابرت زمکیس است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد.

فیلم Back to the Future به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 

 • داستان جذاب: داستان فیلم Back to the Future یک داستان جذاب و پرماجرا است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان سفر در زمان و تغییر گذشته، یک داستان علمی تخیلی هیجان‌انگیز و بامزه است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم Back to the Future توسط آلن سیلوستری ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های علمی تخیلی است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

5) Alien

فیلم Alien یک فیلم ترسناک علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی ریدلی اسکات است که در سال ۱۹۷۹ منتشر شد

فیلم Alien به دلایل زیادی یک فیلم عالی است. در اینجا چند مورد از دلایل آن آورده شده است:

 • داستان جذاب: داستان فیلم Alien یک داستان جذاب و پرتنش است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب است. داستان یک موجود فضایی کشنده که به دنبال کشتن انسان‌ها است، یک داستان ترسناک و هیجان‌انگیز است.

 

 • موسیقی زیبا: موسیقی فیلم Alien توسط جرج مارتین ساخته شده است و یکی از زیباترین موسیقی‌های فیلم‌های ترسناک است. موسیقی فیلم به زیبایی داستان را همراهی می‌کند و احساسات مخاطب را برمی‌انگیزد.

 

هنگام انتخاب فیلم برای یادگیری زبان انگلیسی، به نکات زیر توجه کنید:

 

 • سطح زبان خود را در نظر بگیرید. اگر مبتدی هستید، به دنبال فیلم هایی با دیالوگ های ساده و شمرده باشید.
 • ژانر مورد علاقه خود را انتخاب کنید. تماشای فیلمی که از آن لذت می برید، می تواند انگیزه شما را برای یادگیری زبان افزایش دهد.
 • با زیرنویس انگلیسی فیلم را تماشا کنید. زیرنویس انگلیسی می تواند به شما کمک کند تا دیالوگ ها را بهتر درک کنید.
 • بعد از تماشای فیلم، دیالوگ ها را تمرین کنید. می توانید دیالوگ ها را با صدای بلند بخوانید یا آنها را با یک دوست یا معلم زبان انگلیسی تمرین کنید.

با تماشای فیلم های انگلیسی می توانید مهارت های زبانی خود را بهبود بخشید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.