کتاب های موفقیت به زبان انگلیسی

7 عادت نوجوانان موثر

کتاب 7 عادت نوجوانان موثر یکی از پر فروشترین کتاب های موفقیت فردی در سال 1998 است. این کتاب توسط سین کاوی پسر آقای استفان کاوی نویسنده کتاب معروف 7 عادت مردمان موثر نوشته شده است.

7 عادت نوجوانان موثر

آیین دوست یابی

کتاب آیین دوست یابی از نخستین و بهترین کتاب‌های کمک به خود است. این کتاب با نام اصلی آیین دوست یابی و نفوذ در افراد (How to Win Friends and Influence People) اثری از دیل کارنِگی نویسنده آمریکایی است. آیین دوست یابی برای اولین بار در سال ۱۹۳۶ منتشر شد و تاکنون بیش از ۱۵ میلیون نسخه از آن در دنیا به فروش رفته است.

این کتاب شامل توصیه‌هایی عملی برای برقراری ارتباط با دیگران و راهکارهای بسیار ساده‌ برای بهبود روابط اجتماعی است.  مطالعه این کتاب را از دست ندهید!

آیین دوست یابی

اثر مرکب

نوشته دارن هاردی است. فردی که دبیر مجله موفقیت و یک کارآفرین موفق می باشد. این کتاب قدرتمند و علمی در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره  بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف است. حقایق ذکر شده در این کتاب  تجربیات شخصی دارن است. با خواندن این کتاب یاد می‌گیریم که چگونه همیشه برنده باشیم.

اثر مرکب

ثروتمندترین مرد بابل

کتاب ثروتمندترین مردبابل مجموعه ای است از داستان های واقعی که درهمه این داستانها علل مشکلات مالی وراهکارهای عملی برای حل آنها بررسی شده است. این کتاب پس از انتشار، مورد استقبال بانک ها ، شرکت های بیمه ، کارفرمایان و سرمایه گذاران بسیاری در سراسر دنیا قرار گرفت.

قوانین موجود در این کتاب شما را از رنجهای یک جیب خالی به سمت زندگی سرشارتر و شادتر با جیبهای پر از پول راهنمایی خواهد کرد.

ثروتمندترین مرد بابل

بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل در لیست ده کتاب پر فروش تاریخ جهان قرار دارد. برخی معتقدند نظیر این کتاب تا کنون نوشته نشده است.  این کتاب حاصل تحقیق ۲۰ ساله  ناپلئون هیل روی زندگی افراد ثروتمند و موفق است که نهایتا به کشف ۱۶ قانون طلایی موفقیت منجر شده است. هر فردی با اجرای این قوانین میتواند به موفقیتی چشمگیر برسد. پیشنهاد می کنم  حتما این کتاب را بخوانید.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

قانون 80/20

در مقاله “قانون 80/20 در یادگیری زبان انگلیسی” به اهمیت این قانون در یادگیری انگلیسی پرداخته ایم. اما از آنجاییکه این قانون در همه حوزه ها مصداق دارد تصمیم گرفتیم کتاب معروف قانون 80/20 را نیز در اینجا معرفی کنیم.

این کتاب از حقیقتی بزرگ پرده بر می دارد و آن این که 80 درصد اتفاقات مهم توسط 20 درصد از عوامل اتفاق می افتند و بالعکس.

شاید انجام هر یک از كارهاي موجود در ليست روزانه شما به يك اندازه از شما وقت بگيرد، اما انجام يك يا دو مورد از این کارها چند برابر بیشتر از ساير موارد برايتان سودمند خواهد بود. متاسفانه اغلب افراد  در مورد انجام ده يا بيست درصد از فعاليت هايي كه در صدر قرار دارند و بيشترين ارزش و اهميت را دارند تنبلي می کنند. در عوض این دسته افراد وقت خود را صرف هشتاد درصد فعاليت هايي مي كنند كه در موفقيت شان اهميتی ناچیز داشته و تاثيری اندک در دست يابي به نتايج ارزشمند دارد.

پدر پولدار، پدر بی‌پول

پدر پولدار، پدر بی‌پول نوشته رابرت کیوساکی است که در لیست ۱۰ کتاب پرفروش دنیا در سال ۲۰۰۱ میلادی در روزنامه‌های وال استریت ژورنال، یواس‌ای تودی و نیویورک تایمز می‌باشد. این کتاب موفق به فروش ۲۶میلیون نسخه تا سال ۲۰۱۶ شده است.

با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی میلیون‌ها نفر توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی درخشانی در دنیا دست یابند.  ویژگی بارز تفکرات و نظریات رابرت کیوساکی به کاربردی بودن آنها و ارتباط این نظریات با زندگی واقعی افراد جامعه می باشد. کتاب‌های پر فروش او توانسته ‌است تحسین افرادی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد.