پکیج مکالمه فوق پیشرفته فانتوم

شاید این محصول شما را به یک آمریکایی زبان تبدیل نکند ولی قطعا پاسخگوی نیازهای اولیه و فوری شما برای مسافرت به خارج از کشور خواهد بود.
فقط با 4 ساعت آموزش های این پکیج دیگر هیچ گاه هنگام صحبت با انگلیسی زبانها دچار اضطراب نشوید.
آیا 4 ساعت آموزش ارزش رهایی از خجالت و دستپاچگی هنگام مواجهه با افراد انگلیسی زبان را ندارد؟
اگر مسافر حرفه ای و با تجربه خارج از کشور هستید، حتما ارزش تسلط به زبان انگلیسی در سفر را می دانید.
تا کنون 308 مشتری ما مشتاقانه منتظر صحبت کردن با انگلیسی زبانها در حضور خانواده و دوستان خود هستند.
آیا می دانستید 78 درصد پزشکان حتی توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را ندارند؟
دیگر هیچ گاه هنگام سفر از روی عجز پیشنهاد دیگران را برای صحبت با انگلیسی زبانها به جای خود نپذیرید.
همگی ما به منظور تفریح و و آشنایی با فرهنگ کشورهای مختلف به مسافرت نیاز داریم. در این شرایط نیز ناچاریم در فرودگاه، رستوران، هتل، هنگام تاکسی گرفتن، خرید و … به انگلیسی صحبت کنیم. بی تردید هیچ کس نمی خواهد در اینگونه مواقع بخاطر ناتوانی در صحبت کردن دچار حس اضطراب و درماندگی شده و دست نیاز به سوی دیگران دراز کند.

banner

قیمت بسته فیزیکی: 297 هزار تومان

قیمت بسته دانلودی: 238 هزار تومان

راه حل های ممکن

1- شخصا به این کار اقدام نموده و با جستجو در اینترنت و دانلود مطالب، یادگیری انگلیسی را آغاز کنید. باید اعتراف کنم این کار شدنی است، اما آیا زمان کافی برای آزمون و خطا از بین انبوه مطالب در اینترنت را در اختیار دارید؟
۲- معلم خصوصی بگیرید. که قطعا ناچار خواهید بود هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید.
۳- در سفر فردی را به عنوان مترجم دایما در کنار خود داشته باشید. اما آیا می‌توانید همواره خود را برای بیان هر چیزی ولو موضوعات کاملا خصوصی به حضور دیگران آن هم با هزینه های زیاد وابسته کنید؟
۴- از سی دی های خود آموز استفاده کنید . این سی دی ها برای شروع کار بسیار مناسب هستند و البته با قیمتهای مختلف در رسانه های داخلی و خارجی فروخته می شوند و تماما الگو برداری شده از مطالب رایگان در سایتهای رایگان خارجی هستند. متاسفانه اغلب این محصولات خود را بهترین در کل دنیا معرفی نموده و به شما امید های واهی می فروشند. شاید هم تاکنون بسیاری از این محصولات را تهیه کرده‌اید و به پوچ بودن ادعاهای این تبلیغات پی برده باشید! ما اعتقاد داریم ارایه محتوا در حد این بسته های آموزشی باید کاملا رایگان باشد! سایت دکتر زبان بسیاری از مطالب این بسته های آموزشی را به صورت رایگان در دوره ای با نام دوره رایگان و غیر حضوری آموزش مکالمه زبان انگلیسی در اختیار علاقه مندان در سراسر کشور قرار می دهد. علاقه مندان می توانند این دوره را به صورت آنلاین یا پکیج فیزیکی به عنوان هدیه از طرف ما دریافت کنند. فقط کافی است اینجا کلیک کنید پس از وارد کردن نام و آدرس ایمیل خود درسها را در ایمیل خود دریافت کنید. یا اگر تمایل به دریافت پکیج فیزیکی این دوره دارید با ارسال مشخصات خود به ما از طریق پست این محصول را درب منزلتان تحویل بگیرید. هزینه ارسال به عهده خود شماست.
5- خرید پکیج مکالمه فوق پیشرفته فانتوم.
این پکیج آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟
کسانی که سواد انگلیسی آنها در حد دبیرستان و بالاتر از آن است .
کسانی که برای مسافرت به خارج از کشور اقدام کرده و زمانی بسیار کمی در اختیار دارند.
کسانی که علاقه مند به برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان از طریق اینترنت هستند.

محتوای این پکیج آموزشی چیست؟

در این پکیج آموزشی نیاز واقعی مسافرین از صفر تا صد تامین می شود.
شما با تهیه این پکیج آموزشی قادر خواهید بود به راحتی در موقعیت های گوناگون مثل فرودگاه، تاکسی گرفتن، هتل، رستوران و … صحبت کنید!

موضوعات این پکیج عبارتند از:

1- فرودگاه (قسمت اول)
آیا آماده سفر هستید؟ دراین قسمت می خواهیم چند درس کاربردی را برای استفاده در مسافرت تمرین کنیم. در این درس شما مراحل ورود به فرودگاه را قدم به قدم می آموزید و لغات و اصطلاحات کاربردی در این مسیر را می آموزید.
2- فرودگاه (قسمت دوم)
در این بخش نحوه عبور از بخش مهاجرت و گمرک را آموخته و یاد می گیرید در صورتیکه از پرواز جا بمانید و یا چمدانهایتان گم شود چه بگویید.
3- حمل و نقل عمومی
در این درس در مورد مطلع شدن از نحوه خرید بلیط اتوبوس و قطار و نیز تاکسی گرفتن می آموزید. بعد از این درس می توانید هنگام گرفتن وسایل نقلیه عمومی به راحتی به انگلیسی صحبت کنید.
4- هتل
در این درس با نحوه رزرو ، ورود و خروج به هتل و نیز توصیف مشکلات موجود در اتاق هتل آشنا می شوید.
5- رستوران (قسمت اول)
در این درس در مورد نحوه رزرو میز و جملاتی که پس از ورود به رستوران باید بگویید و همچنین فهمیدن منوی غذا یاد می گیرید.
6- رستوران (قسمت دوم)
در این درس با نحوه سفارش غذا، پرداخت صورت حساب و نیز بیان تجربه خود از آن رستوران یاد می گیرید.
7- سفارش نوشابه، قهوه و پیتزا
در این درس با نحوه سفارش دادن نوشابه و قهوه در کافی شاپ و نیز سفارش پیتزا از بیرون آشنا می شوید.
8- خرید
در این درس در مورد انواع مغازه ها یاد می گیرید. سپس چند مکالمه رایج برای خرید لباس و همچنین خرید در سوپر مارکتها را تمرین می کنید.
9- مکانهای دیدنی
در این درس در مورد پرسش از اطلاعات جهانگردی و رزرو تور می آموزید. همچنین برای سنجش مهارت شنیداری شما دو آزمون طراحی شده است.
10- اردو و پیاده روی
در این درس با شخصیتی به نام جرج به روستا رفته و اصطلاحات و لغاتی در مورد اردو و پیاده روی می آموزید.
11- کنار دریا
در این درس با لغات و اصطلاحات مورد نیاز برای توصیف ساحل آشنا شده و نیز یاد می گیرید درموردوسایلی که با خود همراه می برید و کارهایی که می توانید در آنجا انجام دهید صحبت کنید.
12- بیمار شدن و نزد دکتر رفتن
در این درس درمورد اصطلاحات مربوط به بیماری و ناخوشی یاد میگیریم و چگونگی صحبت در مورد مشکلات سلامتی و درمانهای آن به پزشک مطلع می شویم.
13- پست خانه و بانک
در این درس انجام برخی از کارهای بیرون از منزل را تمرین می کنید. به اداره پست و بانک رفته و یک سری کار انجام می دهید.
14- مکالمه تلفنی
در این درس با برخی از اصطلاحات ضروری در مکالمات تلفنی آشنا شده و دو مکالمه تلفنی رسمی و غیر رسمی را یاد گرفته و اصطلاحات مربوط به تلفن زدن،‌ پاسخ به تلفن و پیغام گرفتن و پیغام گذاشتن و نیز تمام کردن یک مکالمه تلفنی را یاد می گیرید.
مزایای پکیج مکالمه فوق پیشرفته فانتوم چیست؟
این پکیج دارای ویژگیهای زیر است:
۱- به کار بردن انواع جملات در موقعیتهای گوناگون مانند فرودگاه، تاکسی گرفتن، هتل، رستوران و … .
۲- بی نیاز ساختن شما از انبوه منابع موجود در بازار (که اغلب غیر کاربردی هستند!!!) .
۳- صرف زمان اندک برای یادگیری ( آموزش کاربردی ترین نیازهای یک مسافر فقط در 4 ساعت آموزش!)
۴- بی نیاز ساختن شما از شرکت در کلاسهای پر هزینه
اگر مطالب این پکیج را به خوبی بیاموزید و مرتبا در صحبت کردن استفاده کنید، دیگران از شما می پرسند:
شما چند سال در کلاسهای مکالمه شرکت کرده اید که تا این اندازه در صحبت کردن در اینگونه موقعیتها تبحر دارید؟

banner

قیمت بسته فیزیکی: 297 هزار تومان

قیمت بسته دانلودی: 238 هزار تومان

دیدگاه های اشتباه رایج درباره یادگیری مکالمه کدامند؟
من تا بحال در هیچ کلاس انگلیسی شرکت نکرده ام و انگلیسی ام در حد صفر است پس هرگز اینگونه درسها را یاد نخواهم گرفت.
این دیدگاه کاملا اشتباه است چرا که شما برای یادگیری درسها به تنها چیزی که نیاز دارید شنیدن و تکرار کردن و در نهایت مسلط شدن به مطالب است.
تا به حال در کلاسهای مختلف شرکت کرده ام اما از هیچ کدام آنها نتیجه لازم را نگرفته ام. این پکیج نیز مانند بقیه کلاسها و سی دی های آموزشی است.
هر چند کلاسها و سی دی های متعددی در زمینه آموزش مکالمه وجود دارد، لیکن غالبا یا آنقدر حجیم و غیر کاربردی هستند که بیشتر موجب خستگی علاقه مندان به یادگیری انگلیسی می شوند یا طی این دوره ها به شدت زمان بر هستند.
تضمین رضایت شما
شما فقط با فرا گرفتن مطالب گفته شده در مورد خرید که یکی از 14 موضوع این دوره ارزشمند است می توانید هنگام خرید چندین برابر قیمت این بسته را از فروشندگان تخفیف بگیرید. ما آنقدر به ارزشمند بودن مطالب ارائه‌ شده در این پکیج آموزشی مطمئن هستیم که به شما تضمین می دهیم اگر این محصول را بخرید و تا 20 روز احساس کردید مفید نیست آن را به ما اعلام کنید ما بلافاصله تمامی مبلغ ارزشمند پرداخت شده را به‌شما برمی‌گردانیم. معیار رضایت فقط نظر شما است و لازم نیست توضیحی به ما بدهید.
اگر این پکیج آموزشی را تهیه نکنم چه می‌شود؟
هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیون ها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین اصطلاحات پربار انگلیسی ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….
اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد. ۸۰ درصد افرادی که در کلاسهای مکالمه شرکت می کنند به سختی قادرند در مورد موضوعات آموزش داده شده در این کارگاه صحبت کنند.
هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۳۰۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟
پکیج “مکالمه فوق پیشرفته فانتوم” فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.