سر کار خانم پروانه نقلی

داستان موفقیت سرکار خانم پروانه نقلی

 

من پروانه نقلی هستم. تقریباً هشت جلسه هست که در کلاس های آنلاین فرمول یک شرکت کردم. سال های پیش کلاس های متعددی رفتم مثل موسسه ملی زبان، موسسه شکوه و چند معلم خصوصی داشتم؛ اما شیوه های تمام اون ها یکی و شبیه هم بود.

 

کلاس های آقای اکبری برای من متفاوت از همه کلاس ها بود چون شیوه های مختلفی برای تدریس دارن و اصطلاحات مفیدی رو بیان می کنن. من با این که دوره های زبان مختلفی رفته بودم، تا پیش حضور در کلاس ایشون، فقط یک یا دو کلمه از هر فیلم انگلیسی دریافت می کردم.

 

اما تنها بعد از سه جلسه از کلاس ایشون، در عرض ده دقیقه از برنامه  national geography، هفت یا هشت لغت رو دریافت کردم و طی جلسات بعد یک یا دو جمله رو دریافت می کردم و این برای من خیلی لذت بخش بود که بتونم کلام انگلیسی رو با لهجه انگلیسی دریافت کنم؛ تجربه ای که در طی سال هایی که به کلاس زبان رفته بودم، نداشتم. شیوه های مختلف ایشون برای تدریس وتمرین برای من خیلی جذابیت داره.

 

برعکس کلاس های مختلف که یک تمرین روتین دارن و همه باید اون رو چه مفید باشه و چه نباشه انجام بدن، در این دوره با روحیه فرد آشنا می شن و طبق روحیه و ظرفیت و توانایی شخص، به اون تمرین میدن. من حتماً به همه دوستانم توصیه می کنم که اگر می خوان خوب پیشرفت کن، برای یک جلسه هم که شده کلاس های ایشون رو تجربه کنن. مطمئنم که جلسات بعدی رو هم ثبت نام می کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.