خانم روشنک کریمی

زبان آموز شرکت کننده در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1

داستان موفقیت خانم روشنک کریمی عزیزم

 

سلام عرض می کنم خدمت تمام دوستداران زبان و کسانی که می خوان زبان یاد بگیرن و در اون پیشرفت کنن. من از طریق اینترنت با سایت دکتر زبان آشنا شدم. دنبال جایی می گشتم که زبان رو به صورت متفاوت یاد بگیرم و نمی خواستم مواردی در اون باشه که به طور معمول در همه آموزشگاه ها تدریس می شه.

 

در سایت دکتر زبان درباره دوره مکالمه فرمول یک بررسی هایی انجام دادم. از یک از سایت قسمت میشد درس ها رو به صورت آزمایشی گرفت و اگر مورد قبول بود، بعد در دوره شرکت کرد. من درس ها رو گرفتم و از روش تدریسی که در اون بود خوشم اومد و به نظرم مفید بود.

 

در دوره شرکت کردم و بعد از شروع دوره، درس هایی که به طور مرتب ارائه میشه و تلاشی که برای یادگیری مکالمه انجام می گیره، نظرم رو بسیار جلب کرده. من قبلاً مطالعاتی در زبان داشتم و با این درس ها، پیشرفتم روی دور تند قرار گرفته.

 

تقریباً حدود یک یا دو ماه هست که با این دوره آشنا شدم و در کلاس ها شرکت کردم و از تمام کسانی که به دنبال یک روش متفاوت برای یادگیری می گردن، می خوام که در این دوره شرکت کنن و متوجه میشن که خیلی دوره مفیدی هست. البته تلاش و پشتکار خودتون و وقتی که برای یادگیری می گذارین، خیلی مهم تر از روشی هست که برای یادگیری استفاده می کنین.

 

من واقعاً این سایت و دوره رو به همه کسانی که علاقه مند به زبان هستن پیشنهاد می کنم و همه افراد با هر سطحی از دانش زبانی می تونن از این دوره سود ببرن. از تمام کسانی که تو این دوره زحمت می کشن و برای بهتر انجام شدن این دوره ها تلاش می کنن تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.