آقای یاسر رشیدی

زبان آموز شرکت کننده در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1

داستان موفقیت آقای یاسر رشیدی عزیزم

 

سلام دوستای گلم. من یاسر رشیدی هستم. من زبان انگلیسی رو فقط در مدسه و دانشگاه خونده بودم و کلاسی شرکت نکرده بودم. در اینستاگرام با دکتر زبان آشنا شدم و از اونجایی که زبانم ضعیف بود و در اون احساس ضعف می کردم، دنبال یک روش برای تقویت اون بودم.

 

پیج اینستاگرام دکتر زبان رو به چندتا از دوستانم که سطح زبانی خوبی داشتن معرفی کردم تا نظر خودشون رو بگن. از نظر اون ها پیج خیلی جالبی بود و گفتن که چون تو مشغله کاری زیاد و وقت کمی داری، روشی که اون ها استفاده می کنن، خیلی روش خوبیه. منم ثبت نام کردم و نحوه آموزش یک روز در میون رو انتخاب کردم. درس های دوره یک روز در میون برام ارسال میشه، همه رو مطالعه می کنم و آخر هفته ها برای مرور و انجام تکالیف وقت می گذارم.

 

گاهی اوقات آخر هفته که بردارم یا یکی از دوستانم که سطح زبانشون هم خوب هست پیشم هستن و من درس های دوره رو مرور می کنم، اون ها هم خیلی استقبال می کنن و میگن چقدر جالب! خود ما خیلی از این ها رو نمی دونستیم. من واقعاً خیلی خوشحالم و حال خوبی دارم. دوره بسیار عالی و خوبی هست و من واقعاً به تمام دوستانم پیشنهاد می کنم که اون رو امتحان کنن حتی کسانی که در سطح خوبی هستن چون براشون یادآوری میشه. ممنونم دکتر زبان.

دیدگاه خود را ثبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *