banner Traffic English

فقط با 30 روز تمرین 15 دقیقه ای انگلیسی را 200 درصد سریعتر صحبت کنید!

900 جمله پایه و 628 عبارت برای مکالمات واقعی

محصول انگلیسی ترافیکی در یک نگاه

این محصول پس از 30 روز با صرف روزانه 10 الی 15 دقیقه تغییراتی بزرگ در درک شنیداری و توانایی گفتاری شما ایجاد می کند!فرض کنید به مدت 30 روز (4 هفته)  روز خود را با  چهار درس کوتاه شروع می کنید. همگی دروس این مجموعه  کاملا کاربردی و منطبق با مکالمات روزمره هستند!

این فایل‌ها هر روز توانایی شما را در مهارت شنیداری و گفتاری افزایش می دهد و بانک واژگان و اصطلاحات شما را افزایش می دهد. و خواهید دید که در روز پایانی دوره یعنی روزسی ام، تغییرات چشم گیری در شما ایجاد شده در حالی که در روز فقط ۱۰ الی ۱۵ دقیقه وقت گذاشته‌اید!

دانلود نمونه درس انگلیسی ترافیکی

zip-flat

به نظر شما این فوق‌العاده نیست که با کمترین زمان، حجم دانش اصطلاحات کاربردی و  توانایی شنیداری و گفتاری خود را افزایش دهید؟

با سفارش این دوره و اجرای تمرینات آن، بعد از 30 روز دوستانتان از شما خواهند پرسید:

” معنی اکثر اصطلاحاتی رو که بکار میبری متوجه نمی شیم، ممکنه برامون توضیح بدی؟”

داستان ساخت محصول انگلیسی ترافیکی

همیشه فکر می کردم که چگونه آموزشهای خودم را کوتاه تر و کاربردی تر کنم. به ویژه که امروزه اغلب ما درگیر زندگی شهری هستیم و با کمبود زمان مواجه ایم و بیشتر وقت خود را هم در ترافیک به سر می بریم. ابتدا چند درس از این مجموعه را برای نمونه در کانال تلگرام قرار دادیم که با استقبال زیاد اعضا روبرو شد. این محصول ابتدا با عنوان “اصطلاحات موشکی” در سایت وجود داشت. متاسفانه برخی از افراد این محصول را از ما خریداری کرده و حالا با نام خودشان در کانالها و سایتهای مختلف انتشار می دهند. مثلا یکی از این سایت ها محصول ما را با نام خودش به سه قسمت تقسیم کرده و لطف نموده و به قیمت 94000 تومان می فروشند در حالی که قیمت ما برای این محصول فقط 19 هزار تومان است!!! علاوه بر آن حالا ما با افزودن سه بخش دیگر  همراه با ترجمه صوتی این محصول را کامل تر و کاربردی تر هم کرده ایم. قضاوت با شما!

همین الان تصمیم بگیرید که برای موفقیت خود سرمایه گذاری کنید!

5

واقعیت این است که کتابها و دوره های آموزش سنتی زبان به آموزش لغت و گرامر می پردازند، اما عبارات پرکاربردی که در محاورات روزمره به آن نیاز دارید را به شما آموزش نمی دهند. به همین دلیل غالب زبان آموزان وقتی به یک کشور خارجی زبان سفر می کنند بعضا هنگام شنیدن عباراتی که توسط نیتیو ها به کار می رود کاملا گیج می شوند. گو اینکه این افراد به هر زبانی صحبت می کنند به جز زبان انگلیسی!

بعضی اوقات مشکل در تفاوت نحوه تلفظ انگلیسی گفتاری است و برخی اوقات  مشکل به این دلیل است که افراد نیتیو (بومی زبان ها) از اصطلاحاتی استفاده می کنند که ترجمه کلمه به کلمه این اصطلاحات در زبان فارسی بی معنی است. وقتی به یادگیری عبارات روزمره می پردازید، بسیار مهم است که ببینید آیا این عبارات جز عبارات رسمی هستند یا غیر رسمی و آیا اسلنگ هستند یا نه. به مثالهای زیر دقت کنید:

1. “How are you?” (کمی رسمی)

انگلیسی زبانها اغلب این جمله را به صورت غیر رسمی استفاده می کنند:

“How’re you doin?”
“How’s it going?”
“How’s are things?”
“How’s life?”

“What’s up?”

2. “Thank you.” 

انگلیسی زبانها بیشتر از این کلمات استفاده می کنند:

“Cheers”, “Thanks.” “Ta”

برخی اوقات به این کلمات محاوره ای برخورد می کنید.

3. “Gonna,” “wanna,” “coulda,” “shoulda,” “woulda,” etc.

 این کلمات مخفف کلمات زیر هستند:

“going to,” “want to,” “could have,” “should have” “would have.”

آشنا نبودن با این عبارات می تواند باعث سردرگمی زبان آموز شود.

4. “Have a nice day!”

 این جمله برای خداحافظی به کار می رود. همچنین می توان از این عبارات نیز استفاده کرد:

“See ya!” (See you), “Take care,” “Later,” “Bye bye”

5. “I don’t know.”

این جمله به معنی نمی دانم است و می توان به جای آن از عبارات زیر استفاده کرد:

I have no clue.

I can’t help you there.

Beats me!

در محصول انگلیسی ترافیکی با صدها عبارت مفید مانند مثالهای فوق آشنا می شوید. پس اگر تا بحال یادگیری انگلیسی را شروع نکرده اید یا مدت زیادی به کلاسهای مختلف رفته اید ولی هنوز نمی دانید در موقعیت های مختلف از چه نوع عبارات و جملاتی استفاده کنید، بدون تردید باید انگلیسی ترافیکی را سفارش دهید!

5