انگلیسی ترافیکی

انگلیسی ترافیکی

فقط با 30 روز تمرین 15 دقیقه ای انگلیسی را 200 درصد سریعتر صحبت کنید!

900 جمله پایه و 628 عبارت برای مکالمات واقعی

محصول انگلیسی ترافیکی در یک نگاه

این محصول پس از 30 روز با صرف روزانه 10 الی 15 دقیقه تغییراتی بزرگ در درک شنیداری و توانایی گفتاری شما ایجاد می کند!فرض کنید به مدت 30 روز (4 هفته) روز خود را با چهار درس کوتاه شروع می کنید. همگی دروس این مجموعه کاملا کاربردی و منطبق با مکالمات روزمره هستند!

 

این فایل‌ها هر روز توانایی شما را در مهارت شنیداری و گفتاری افزایش می دهد و بانک واژگان و اصطلاحات شما را افزایش می دهد. و خواهید دید که در روز پایانی دوره یعنی روزسی ام، تغییرات چشم گیری در شما ایجاد شده در حالی که در روز فقط ۱۰ الی ۱۵ دقیقه وقت گذاشته‌اید!

دانلود نمونه درس انگلیسی ترافیکی

به نظر شما این فوق‌العاده نیست که با کمترین زمان، حجم دانش اصطلاحات کاربردی و توانایی شنیداری و گفتاری خود را افزایش دهید؟
با سفارش این دوره و اجرای تمرینات آن، بعد از 30 روز دوستانتان از شما خواهند پرسید:
” معنی اکثر اصطلاحاتی رو که بکار میبری متوجه نمی شیم، ممکنه برامون توضیح بدی؟”

 

داستان ساخت محصول انگلیسی ترافیکی
همیشه فکر می کردم که چگونه آموزشهای خودم را کوتاه تر و کاربردی تر کنم. به ویژه که امروزه اغلب ما درگیر زندگی شهری هستیم و با کمبود زمان مواجه ایم و بیشتر وقت خود را هم در ترافیک به سر می بریم. ابتدا چند درس از این مجموعه را برای نمونه در کانال تلگرام قرار دادیم که با استقبال زیاد اعضا روبرو شد. این محصول ابتدا با عنوان “اصطلاحات موشکی” در سایت وجود داشت. متاسفانه برخی از افراد این محصول را از ما خریداری کرده و حالا با نام خودشان در کانالها و سایتهای مختلف انتشار می دهند. ما با افزودن سه بخش دیگر همراه با ترجمه صوتی این محصول را کامل تر و کاربردی تر هم کرده ایم. قضاوت با شما!

همین الان تصمیم بگیرید که برای موفقیت خود سرمایه گذاری کنید!

واقعیت این است که کتابها و دوره های آموزش سنتی زبان به آموزش لغت و گرامر می پردازند، اما عبارات پرکاربردی که در محاورات روزمره به آن نیاز دارید را به شما آموزش نمی دهند. به همین دلیل غالب زبان آموزان وقتی به یک کشور خارجی زبان سفر می کنند بعضا هنگام شنیدن عباراتی که توسط نیتیو ها به کار می رود کاملا گیج می شوند. گو اینکه این افراد به هر زبانی صحبت می کنند به جز زبان انگلیسی!

بعضی اوقات مشکل در تفاوت نحوه تلفظ انگلیسی گفتاری است و برخی اوقات مشکل به این دلیل است که افراد نیتیو (بومی زبان ها) از اصطلاحاتی استفاده می کنند که ترجمه کلمه به کلمه این اصطلاحات در زبان فارسی بی معنی است. وقتی به یادگیری عبارات روزمره می پردازید، بسیار مهم است که ببینید آیا این عبارات جز عبارات رسمی هستند یا غیر رسمی و آیا اسلنگ هستند یا نه. به مثالهای زیر دقت کنید:

1. “How are you?” (کمی رسمی)

انگلیسی زبانها اغلب این جمله را به صورت غیر رسمی استفاده می کنند:

“How’re you doin?”
“How’s it going?”
“How’s are things?”
“How’s life?”
“What’s up?”

 

 

2. “Thank you.”

انگلیسی زبانها بیشتر از این کلمات استفاده می کنند:

“Cheers”, “Thanks.” “Ta”

برخی اوقات به این کلمات محاوره ای برخورد می کنید.

 

3. “Gonna,” “wanna,” “coulda,” “shoulda,” “woulda,” etc.

این کلمات مخفف کلمات زیر هستند:

“going to,” “want to,” “could have,” “should have” “would have.”

آشنا نبودن با این عبارات می تواند باعث سردرگمی زبان آموز شود.

 

4. “Have a nice day!”

این جمله برای خداحافظی به کار می رود. همچنین می توان از این عبارات نیز استفاده کرد:

“See ya!” (See you), “Take care,” “Later,” “Bye bye”

 

 

5. “I don’t know.”

این جمله به معنی نمی دانم است و می توان به جای آن از عبارات زیر استفاده کرد:

I have no clue.
I can’t help you there.
Beats me!

در محصول انگلیسی ترافیکی با صدها عبارت مفید مانند مثالهای فوق آشنا می شوید. پس اگر تا بحال یادگیری انگلیسی را شروع نکرده اید یا مدت زیادی به کلاسهای مختلف رفته اید ولی هنوز نمی دانید در موقعیت های مختلف از چه نوع عبارات و جملاتی استفاده کنید، بدون تردید باید انگلیسی ترافیکی را سفارش دهید!

 

سوالات متداول

من با سفارش این محصول چه مطالبی را می‌آموزم؟
شما با سفارش این محصول با 900 جمله کاربردی آشنا می شوید که تقریبا کل مکالمه انگلیسی عمومی منطبق بر این 900 جمله است. این جملات از مجموعه کتاب 900 برگرفته شده اند. همانگونه که می دانید این مجموعه قبل از انقلاب برای آموزش خلبانان ایرانی در آمریکا استفاده می شد. همچنین در این بسته با 500 عبارت که توسط بومی زبانها در انگلیسی واقعی به کار می روند آشنا می شوید. و در نتیجه قادر خواهید بود درباره موضوعات گوناگون با جمله بندی ها و رنگ بندی های مختلف صحبت کنید. مثلاَ جملات گوناگون برای بیان سلام و احوالپرسی،‌ آب و هوا، تعریف و تمجید، صحبت درباره غذا و …

به منظور تنوع آموزش نیز با تعدادی از لطیفه های انگلیسی همراه با صوت و نیز جملات الهام بخش آشنا می شوید.

دانلود سرفصل مطالب

من با سفارش این محصول دقیقاً‌ چه چیزی دریافت می‌کنم؟

 

 فایل های PDF دروس

این فایلها شامل عبارات و جملات انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آنها می باشد.

 

فایل‌های صوتی

فایل های هر درس شامل دو قسمت می باشد. در بخش اول فایل صوتی همراه با ترجمه فارسی و در بخش دوم بدون ترجمه فارسی می باشد. این فایل ها را به صورت تفکیک شده برای هر درس دریافت می کنید و می توانید به هر تعداد که مایل باشید به آنها گوش کنید. این فایلهای صوتی را می توانید برای تقویت لیسنینگ هنگام رانندگی با اتومبیل و استفاده روی موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ خود استفاده کنید.

 

هدیه ویژه

شامل 50 جمله انگیزشی و لطیفه انگلیسی همراه با ترجمه فارسی (لطیفه های انگلیسی دارای صوت، متن با ترجمه هستند.)

 

مخاطبین این محصول چه کسانی هستند؟
این محصول مناسب کسانی است که می خواهند در طول روز با افراد گوناگون مکالمه داشته باشند و علاوه بر آن می خواهند مکالماتشان شبیه به نیتیو ها (بومی زبانها) باشد. به کاربردن این اصطلاحات و جملات روزمره به منظور انتقال و دریافت صحیح پیام در انگلیسی واقعی یک ضرورت 100% قطعی است!

پیشنهاد می کنم همین الان برای تهیه این محصول ارزشمند اقدام کنید!

 

چرا شما جزو کسانی نباشید که انگلیسی را بسیار حرفه ای صحبت می کنند؟
قطعا همه افرادی که از تسلط بالایی در صحبت کردن انگلیسی برخوردارند در مکالمات خود از اصطلاحات روزمره که در انگلیسی واقعی استفاده می شوند استفاده فراوانی می برند و در نتیجه با مهارت‌های کلامی خود دیگران را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. قطعا شما نیز می توانید یکی از افراد حرفه ای در زبان انگلیسی باشید.

 

آیا این محصول فقط برای کسانی است که با زبان انگلیسی آشنایی دارند؟
خیر. برای صحبت کردن به زبان انگلیسی لزوما نیازی به سواد آکادمیک نیست. مثلا در نظر بگیرید که یک کودک خردسال بدون دانستن آنکه طریقه نوشتن و خواندن کلمات را بداند بدون هیچ مشکلی از بسیاری از جملات و عبارات در صحبت های خود استفاده میکند.

 

آیا این محصول پشتیبانی هم دارد؟
بله، شما می توانید از طریق ایمیل یا کانال تلگرام با دکتر زبان در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید تا کمتر از یک روز کاری به شما پاسخ دهیم.

مبلغ این محصول چقدر است؟
مبلغ این محصول ارزشمند فقط 99 هزار تومان است.

 

با مبلغ 99 هزار تومان چه سرمایه گذاری ارزشمندی می توانید انجام دهید؟
با این مبلغ احتمالا می توانید برای خودتان یک سیب زمینی و نوشابه سفارش دهید. که ماندگاری آن بیش از بیست و چهار ساعت نیست اما فکر کنید مطالبی که در این محصول یاد می گیرید یک عمر برای شما باقی خواهد ماند و اثرات آنرا به سرعت در زندگی شغلی و اجتماعی خود خواهید دید!

 

چگونه باید هر درس را تمرین کنم؟
1. ابتدا جملات و عبارات هردرس را به دقت بخوانید.
2. فایل صوتی آن درس را گوش کنید و پس از هر جمله، فایل صوتی را متوقف کنید و آن جمله را بازگو کنید.
3. در مرحله سوم به فایل صوتی گوش کنید و بعد از هر جمله آن را بنویسید. اگر بخشی را متوجه نشدید جای آن را خالی بگذارید و به جمله بعدی گوش کنید.
4. دوباره به فایل صوتی گوش کنید جملات خود را با متن اصلی مطابقت دهید و آنچه را متوجه نشده‌اید از روی متن اصلی کامل کنید.
5. در پایان هر درس در کنار هر اصطلاح و عبارتی که یاد گرفته اید علامت تیک √ بگذارید.
6. با استفاده از اصطلاحات و عباراتی که هنوز کاملا یاد نگرفته اید یک جمله یا مکالمه کوتاه در پشت برگه بنویسید.
توصیه می‌کنیم بعد از یک ماه تمرین شنیدن به فایل‌های صوتی به‌منظور حساسیت شنیداری سعی کنید صدای دستگاه خود را تا حد ممکن کم کنید تا با حساسیت بیشتری به اصوات گوش کنید. در حین شنیدن سعی کنید لحن گوینده را تقلید کنید.

با خودتان صحبت کنید. در حین راه رفتن، غذا خوردن، تلویزیون دیدن و … سعی کنید متناسب با هر موقعیتی هر آنچه را در هر درس یاد گرفته‌اید

در موقعیت های روزمره در گفتار و نوشتار خود حتما از آنها استفاده کنید.

 

آیا این محصول برای من مناسب است؟
اگر سطح انگلیسی شما در حد پیشرفته است، قطعا این محصول برای شما مناسب نیست. اما اگر سطح انگلیسی شما بین مقدماتی تا متوسط است بی تردید این محصول مناسب شماست.

 

چه کسانی این محصول را تهیه نکنند؟
عزیزانی که فکر می‌کنند وقت اضافی دارند و می خواهند مطالب کپی را از کانالهای مختلف گوش کنید، قطعا این محصول برای شما مفید نیست! و یا دوستانی که می خواهند بدون انجام دادن تمرینات نتیجه بگیرند مطمئن باشند که سفارش این محصول فقط و فقط باعث اتلاف پول آنها خواهد شد و از این رو تقاضا می‌کنم که اگر چنین شرایط یا دیدگاهی دارند، لطفاً اصلاً به فکر تهیه این محصول نباشند!

اما به شما قول می دهم اگر نیاز به تقویت سریع اصطلاحات کاربردی و مهارت شنیداری و گفتاری خود دارید و هر روز ۱۵ دقیقه برای انجام تمارین این دوره وقت می‌گذارید، این محصول برای شما معجزه خواهد کرد…

 

مزایای بسته انگلیسی ترافیکی دکتر زبان چیست؟
این محصول علاوه بر آموزش اصطلاحات کاربردی در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته به آموزش 900 جمله کاربردی می پردازد. و به طور کلی دارای ویژگیهای زیر است:
1- پاسخگوی نیاز زبان آموزان در به کار بردن انواع جملات در موقعیتهای گوناگون مانند فرودگاه، تاکسی گرفتن، هتل، رستوران و … .
2- بی نیاز ساختن شما از انبوه منابع موجود در بازار (که اغلب غیر کاربردی هستند!!!) .
3- صرف زمان اندک برای یادگیری ( هر روز فقط 15-10 دقیقه برای 4 درس کوتاه!)
4- جلوگیری از اتلاف وقت ارزشمند شما از سردرگمی در کانالهای متعدد که گاها در آموزش تلفظ و حتی معانی جملات دارای مشکل هستند!! (راستش در محصول قبلی یعنی مکالمه موشکی دو سه غلط تایپی وجود داشت. جالب اینکه کسانی که این محصول را از ما خریداری و امروز در کانالهای مختلف به نام خودشان انتشار می دهند عینا همان درسها را با همان غلط های تایپی در کانال خود گذاشتند!!!)

اگر مطالب این دوره را به خوبی بیاموزید و مرتبا در صحبت کردن استفاده کنید، دیگران از شما می پرسند:
چند ساله کلاس مکالمه میری که تا این اندازه در استفاده ازاصطلاحات، متناسب با هر موقعیتی تا این اندازه تبحر داری؟

 

چگونه باید این محصول را سفارش دهم؟
ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید سپس اطلاعات ضروری ( نام و نام وخانوادگی – شماره تماس – ایمیل) خواسته شده را وارد کنید.

پس از آن به صفحه بانک هدایت خواهید شد. بعد از وارد کردن مشخصات و واریز وجه کلیه فایل ها به ایمیل شما ارسال خواهند شد.

توجه کنید که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام دهید.

دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارند می توانند مبلغ 99 هزار تومان را به یکی از حسابهای زیر واریز کنند و سپس مشخصات خود و شماره تراکنش فیش بانکی را برای ما ارسال کنند تا در کمتر از یکساعت کلیه فایل ها برای آنها ارسال شود.

شماره کارت 5022291323798718
به نام مسعود اکبری

دیدگاه های اشتباه رایج درباره یادگیری اصطلاحات کدامند؟

 • من تا بحال در هیچ کلاس انگلیسی شرکت نکرده ام و انگلیسی ام در حد صفر است پس هرگز اینگونه اصطلاحات را یاد نخواهم گرفت.

این دیدگاه کاملا اشتباه است چرا که شما برای یادگیری درسها به تنها چیزی که نیاز دارید شنیدن و تکرار کردن و در نهایت مسلط شدن به اصطلاحات است. از آنجاییکه این دوره همراه با صوت و نیز ترجمه فارسی دروس ارایه می شود پس هر فردی با هر میزان تحصیلاتی قادر به استفاده از این مجموعه خواهد بود.

 

 • وقتی در کلاسهای مکالمه و آموزشگاه شرکت می کنم دیگر نیازی به این مجموعه ندارم.

هر چند زبان آموز با شرکت در کلاسهای زبان در هر دوره با تعدادی از اصطلاحات کاربردی آشنا می شود، اما هیچ زبان جویی نمی تواند ادعا کند که مجموعه ای از اصطلاحات کاربردی را کامل و به صورت یکجا می تواند در دوره های مکالمه آموزش ببیند. این مجموعه بی نظیر تمامی اصطلاحات کاربردی را در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته ارائه می کند و بنابر این هر زبان آموزی متناسب با سطح خود می تواند از این مجموعه بهره مند شود.

 

 • تا به حال کتابهای زیادی در زمینه اصطلاحات خوانده ام اما از هیچ کدام آنها نتیجه لازم را نگرفته ام. این مجموعه نیز مانند بقیه کتابها و سی دی های آموزش اصطلاحات است.

هر چند کتابها و منابع متعددی در زمینه آموزش اصطلاحات وجود دارد، لیکن غالبا یا آنقدر حجیم و غیر کاربردی هستند که بیشتر موجب خستگی علاقه مندان به یادگیری انگلیسی می شوند یا فاقد فایل های صوتی می باشند و هیچ کمکی به یادگیری تلفظ صحیح کلمات و عبارات نمی کنند. ما آنقدر به ارزشمند بودن مطالب ارائه‌شده در این دوره مطمئن هستیم که به شما تضمین می دهیم در صورتی که تا پایان درس دهم از مطالب این دوره رضایت نداشتید، آنرا به ما اعلام کنید و ما بلافاصله تمامی مبلغ پرداخت شده را به‌شما برمی‌گردانیم. معیار رضایت فقط نظر شما است و لازم نیست توضیحی به ما بدهید.

 

 • وقتی می توانم درسهای مربوط به اصطلاحات پرکاربرد را در کانالهای دیگر جستجو کنم چرا باید محصول انگلیسی ترافیکی را خریداری کنم؟

به دو دلیل مهم:
اولا محصول جدید دارای سه بخش دیگر همراه با ترجمه صوتی است. قطعا چنین محصولی مشابه ندارد.
دوما در کانالهای دیگر هر روز نهایتا می توانید یک یا دو درس از این مجموعه را دریافت کنید و این به این معنی است که تا دریافت همه بخشهای فقط یک قسمت از محصول ما حداقل شش ماه زمان نیاز دارید! البته اگر وقت اضافی دارید می توانید مبلغ 99 هزار تومان را برای موارد دیگر سرمایه گذاری کنید.

 

 

 

اگر این محصول را سفارش ندهم چه اتفاقی می افتد؟
راستش را بگویم؟ هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد!

ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیون ها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین اصطلاحات پربار انگلیسی ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد پیشرو و موفق نام می‌برد. 80 درصد افرادی که در کلاسهای مکالمه شرکت می کنند با بسیاری از این اصطلاحات نا آشنا هستند و تنها 20 درصد زبان آموزان با این دسته اصطلاحات آشنایی دارند.

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، 800 هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

محصول انگلیسی ترافیکی فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

پیشنهاد می کنم همین الان این محصول را سفارش دهید!

این محصول در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ثبت شده و دارای کد شامد می باشد. 

20 دیدگاه برای “انگلیسی ترافیکی

 1. با سلام
  خدمت دست انرکاران سایت دکتر زبان خصوصا آقای اکبری عزیز .
  بایستی به عرض برسونم من نزدیک به 10 ساله آشنایی با زبان انگلیسی به حالت محاوره، بر حسب کارم و سفرهای خارجیم دارم ولی با این حال تمامی مطالب و پکیج های موجود شما کاربردی و بهیچوجه تجاری نبوده و پس از خرید تمامی اشخاص بر حسب سطح خود درک کامل از محتوای دروس خواهند داشت ،در هر حال آرزوی موفقیت بیش از پیش برای شما و همچنین جمله شاید نگفته زندگی پر از موفقیت چه معنوی چه مادیبرایتان آرزومندم، چون بطرز کاملی ایفای حق کرده و توانسته اید قدمی در یادگیری این زبان بین المللی داشته باشید.یا علی

  1. درود بر شما
   از حسن نظر شما بسیار سپاسگزاریم. امیدواریم همواره بتوانیم با تولید محصولات و خدماتی شایسته شان شما عزیزان بتوانیم روز به روز موجبات رضایت خاطر عزیزتان را فراهم کنیم.

 2. سلام دکتر عزیز
  خواستم به اطلاعتون برسونم سایت ewords.ir عین محصولات شما را کپی کرده و در سایتش گذاشته البته وقتی دیدم تنها متاسف شدم چون عین صفحه های شما را کپی کرده و گذاشته خودتون برید ببینیند البته من بهشون خندیدم فقط ودیگه هم به سایتشون نمی رم اما به هر حال وظیفه داشتم به شما بگم.
  مریم

 3. با سلام و خسته نباشید میخواستم ببینم مجموعه انگلیسی ترافیک فقط بصورت فایل یا اینکه بصورت کتاب و سی دی هم قابل دریافت است.

  1. درود بر شما
   خیر این محصول به صورت دانلودی می باشد.

 4. سلام
  خسته نباشین من نسبت به کامنت مریم خانم کنجکاو شدم و رفتم سایت ewords یک سر زدم واقعا متاسف شدم…خواستم بگم نسبت به کار این سایت یه اقدامی شکایتی کاری انجام بدین چون با قیمت ۶۵ هزار تومن داره میفروشه و این هم یک نوع کلاه برداری به حساب میاد حتی به خودش زحمت نداده اسم پکیج و نوشته های اونم عوض کنه ۱۰۰ درصد اون یکی محتویات سایتشم کپیه و حق مردم و داره میخوره
  فقط خواستم بگم یه کاری کنین.

  1. سلام ممنونیم از حمایت شما کاربران عزیزمان. هوشیاری شما عزیزان برای ما ارزشمند است.

 5. سلام به تیم خوب دکتر زبان
  من حدود ۲ سال پیش با شما آشنا شدم و اولین محصولی که خریدم اصطلاحات موشکی بود. همانطور که دوستان میگن این سایت رفته محصول شما را کپی کرده و با کمال وقاحت روی سایتش گذاشته. حتما بقیه محصولاتشم تقلبیه. من که حالم به هم می خوره از اسمش

 6. سلام به تیم دکتر زبان
  من این محصولو وقتی به اسم اصطلاحات موشکی بود خریدم خیلی هم راضیه ام. این سایتی که کپی کرده از شما خیلی شاکی داره خیلی اتفاقی دیدم یک سایت دیگه اسم مدیرشو گذاشته تو سایتش و گفته که محصولات اونا رو کپی کرده گذاشته رو سایت خودش. خواستم بگم ناراحت نباشید با همه داره همین کارو میکنه.

 7. سلام و درود بر دکتر زبان
  ممنون از محصول عالیتون و خدا قوت. تعجبی نداره که یک آدم بیسواد کارش دزدی از محصولات سایتهای دیگه باشه. لطفا با من تماس بگیرید تا در این خصوص و شکایت نامه علیه ایشون اقدام کنیم. شماره امو ایمیل میکنم براتون

 8. سلام خدمت دکتر زبان عزیز
  کامنتها رو خوندم اول متعجب شدم و بعد متاسف
  بنده کارشناس ارشد حقوقم اینا خبر ندارن که کپی برداری جرم محسوب میشه. اگر کسی حتی حقوق معنوی رو هم رعایت نکنه ۳ تا ۶ ماه زندان داره ایشون که نه حقوق مادی و نه حقوق معنوی رو رعایت نکرده. متاسفانه مردم ایران فکر میکنن اینجا حق کپی رایت رعایت نمیشه در صورت شکایت ایشون علاوه بر زندان باید خسارت هم بده. به ایمیلم پیام بدین در خدمتم

 9. با سلام من علاقه خیلی زیادی ب یادگیری زبان و تقویت لیسنینگ و اسپیکینگم دارم ولی تا به حال هیچ کلاسی در این زمینه نرفتم و سطحم ضعیف هست شما برای من چه پیشنهادی دارین تا بتونم بهره بهتری از محصولات شما برده باشم؟ با تشک

  1. سلام مینا جان
   اگر به صورت خودآموز می خواین شروع کنید کتاب 101 کلید مکالمه آسان و همینطور محصول انگلیسی ترافیکی برای شما مناسبه. اگر هم می خواین به صورت دوره باشه حتما در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 پیش ثبت نام کنید.

 10. سلام من میخوام مکالممو قوی کنم
  واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم چون توی سایت مطالب زیادن
  من نمیدونم اول باید از کدوم شروع کنم
  راهنماییم کنید

  1. سلام هدیه جان
   محصولات بر اساس سطح هستند از مقدماتی تا پیشرفته همه با نمونه هستند که می تونید دانلود و مشاهده کنید.

 11. برای ثبت سفارش محصول زبان ترافیکی نیاز هست که ادرس و.. بزاریم، ولی گفته بودید محصول دانلودی است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.