bullet-window

معرفی مینی دیکشنری مسافر:

موضوع: پرکاربردترین لغات و اصطلاحات برای گرفتن تاکسی، رزرو هتل، سفارش غذا در رستوران، خرید، بازدید از مکان های دیدنی و …

مخاطب: مسافرین خارج از کشور

فرمت: فایل صوتی و PDF

قیمت: 19 هزار تومان

arrow44444444444444444

دوست خوب انگلیسی زبانم،

لطفا سناریو زیر را در نظر بگیرید:

تصور کنید که برای سفری کاری یا تفریحی عازم یک کشور انگلیسی زبان هستید و چندان هم به زبان انگلیسی مسلط نیستید. اما مجهز به یک سلاح سری هستید که در این سفر قدم به قدم در کنار شماست. بله، یک مینی دیکشنری کوچک که تمامی لغات و اصطلاحات کاربردی را در خلال این سفر مرحله به مرحله در اختیار شما قرار می دهد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که قبل از ورود به هر مکان جدید به لغات مربوط به آن بخش مراجعه کنید تا لیستی کامل از لغات و اصطلاحات پر کاربرد که در مکالمات واقعی به کار می روند را مشاهده کنید و متناسب با نیاز خود از هر کدام استفاده کنید.

حالا موقعیت زیر را تصور کنید:

قبل از سفر به یک کشور انگلیسی زبان ابتدا به یک کتابفروشی می روید و قفسه مربوط به کتب زبان را برسی می کنید به توصیه فروشنده کتابی را می خرید که در زمینه انگلیسی ویژه مسافرت نوشته شده. تا اینجا خوشحال هستید که تمام نیازهای خود را می توانید از طریق این کتاب برآورده کنید. روز سفر فرا می رسد و هواپیمای شما در فرودگاه کشور مقصد به زمین نشسته است. تا اینجا همه چیز خوب پیش رفته. وارد فرودگاه که می شوید مامور فرودگاه سوالی می پرسد. در حالی که عده ای پشت سرتان در صف انتظار ایستاده اند کتاب قطوری به دست گرفته اید و دنبال جمله ای می گردید تا پاسخ دهید. درست مثل اینکه بخواهید سوزنی را از داخل انبار کاه پیدا کنید! واقعا چه حالی خواهید داشت؟

شما می‌توانید بسته “مینی دیکشنری مسافر” به ارزش فقط 19هزار تومان را دریافت کنید و بعد از به کار بستن و یادگیری مطالب آن بتوانید:

 11   504 لغت و اصطلاح پرکاربرد ویژه مسافرین را که هرکدام به صورت موضوعی تقسیم بندی شده را همراه با تلفظ درست بیاموزید و البته این کلمات و اصطلاحات برای فهمیدن بیش از ۷۰% مکالمات در مکانهای مختلف مثل فرودگاه، هتل، خرید و … کافی هستند.

11  از طریق بسته “مینی دیکشنری مسافر” با انواع لغات و اصطلاحات در مراحل مختلف سفر آشنا می شوید و البته همه این یادگیری‌ها بدون تلاش اتفاق می‌افتند. کافی است روزانه ۱۵ دقیقه تمرین کنید تا پس از 2 هفته بیش از 504 کلمه و اصطلاح مختلف و کاربردی درزمینهٔ های گوناگون یاد بگیرید.

همانگونه که می دانید در زمینه انگلیسی برای مسافرین کتابهای فراوانی وجود دارد. این کتابها دو ویژگی کلی دارند. یا اینکه از هر در سخنی گفته اند و برای هر موضوعی یک یا چند کلمه مختصر معرفی کرده اند. و یا اینکه آنقدر پر مطلب وشلوغ هستند که بیشتر از آنکه کمک کنند باعث سردرگمی و استرس فرد می شوند. برای ما بسیار مهم است که دیگر بیش از این وقت و پول گرانبهای خود را برای منابعی که کارآمد نیستند تلف نکنید . می خواهیم شما را از سرخوردگی که در انتظار شماست نجات دهیم.
….. با استفاده از “مینی دیکشنری مسافر”لغات و اصطلاحات مورد نیاز در سفر را همراه خود خواهید داشت.
….. دیگر برای دانستن لغات و اصطلاحاتی که در حین سفر به آنها نیاز دارید به دوستان و آشنایان خود وابسته نخواهید بود.
…. و البته مهمتر از همه از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

اگر از نظر شما مبلغ 19 هزار تومان برای دریافت یک “مینی دیکشنری مسافر” کاربردی فوق العاده مبلغ زیادی است، پس این بسته برای شما نیست.
اما اگر بتوانم در این مجموعه لغات و اصطلاحاتی را به شما آموزش دهم که 300% از کتابها و منابع مشابه کاربردی تر و کلیدی تر باشند چه؟ آنگاه آیا حاضر هستید برای رسیدن به چنین جایگاهی هزینه ایی پرداخت کنید؟

9

“مینی دیکشنری مسافر”را مقایسه کنید با …

کتابهای قطور انگلیسی ویژه مسافرین. این کتابها اغلب دارای مطالبی به وسعت دریا و به عمق یک انگشت می باشند. خواننده در میان انبوه جملات سردر گم می شود و عملا مطالب این گونه کتابها با مطالبی که در انگلیسی واقعی استفاده می شوند بسیار متفاوت است.

گرفتن معلم خصوصی. آموزش خصوصی با یک معلم باتجربه ای مانند من می تواند سرمایه گذاری ارزشمندی باشد، اما به شرطی که بتوانید معلم با تجربه ای را انتخاب کنید. اما توجه کنید که برای گرفتن معلم خصوصی نه تنها هزینه بالایی را باید بپردازید بلکه نباید انتظار تضمین پیشرفت خود را داشته باشید.

زندگی و ادامه تحصیل در خارج. اگر پول و وقت کافی داشته باشید و نحوه یادگیری موثر زبان را بدانید این گزینه بسیار فوق العاده است. اما می دانیم که این روش برای اغلب افراد عملی نیست چرا که فقط هزینه بلیط یک هواپیما چند هزار دلار است و به علاوه هیچ کسی به شما تضمینی برای گرفتن نتیجه مناسب نخواهد داد.

 

و البته یک گزینه دیگر نیز وجود دارد: هیچ کاری انجام ندهید! هزینه این گزینه به طور تضمینی از تمامی گزینه های بالا بیشتر است … قبل از انتخاب این گزینه در نظر داشته باشید که دانستن حتی چند کلمه انگلیسی می تواند در سفر برای شما تفاوتی بزرگ ایجاد کند.

شاید بپرسید اگر چنین اتفاقی نیفتد چه؟ پاسخ ساده است. قرار نیست که ما هم مثل دیگران بترسیم و به شما تضمین ندهیم. برخلاف همه گزینه های فوق این دوره دارای گارانتی 30 روزه همراه با ضمانت 100 درصدی بازگشت وجه می باشد… من شخصا به شما ضمانت می دهم زمانی که با بسته آموزشی “مینی دیکشنری مسافر” یادگیری را شروع کنید راحت تر متوجه مکالمات انگلیسی بومی زبان ها خواهید شد و سلیس تر و البته همراه با اعتماد به نفس بیشتری صحبت خواهید کرد.
و اگر بعد از 30 روز از پیشرفت خود به طور 100 درصد راضی نبودید برای من به آدرس [email protected] ایمیل بزنید و من تمام پول شما را به شما باز می گردانم. موضوع از دو حال خارج نیست یا از این مجموعه خوشتان خواهد آمد و پیشرفت خواهید کرد و یا تمام پول خود را پس خواهید گرفت. به همین سادگی!

12

با در دست داشتن سلاح سری “مینی دیکشنری مسافر” با خیال راحت به هر نقطه از دنیا که می خواهید سفر کنید!

این فرصت فقط برای همین الان است …

9