مینی دیکشنری مسافر

معرفی مینی دیکشنری مسافر:

موضوع: پرکاربردترین لغات و اصطلاحات برای گرفتن تاکسی، رزرو هتل، سفارش غذا در رستوران، خرید، بازدید از مکان های دیدنی و …

مخاطب: مسافرین خارج از کشور

 

فرمت: فایل صوتی و PDF

 

قیمت: 97 هزار تومان

 

دوست خوب انگلیسی زبانم،

لطفا سناریو زیر را در نظر بگیرید:
تصور کنید که برای سفری کاری یا تفریحی عازم یک کشور انگلیسی زبان هستید و چندان هم به زبان انگلیسی مسلط نیستید. اما مجهز به یک سلاح سری هستید که در این سفر قدم به قدم در کنار شماست. بله، یک مینی دیکشنری کوچک که تمامی لغات و اصطلاحات کاربردی را در خلال این سفر مرحله به مرحله در اختیار شما قرار می دهد. تنها چیزی که نیاز دارید این است که قبل از ورود به هر مکان جدید به لغات مربوط به آن بخش مراجعه کنید تا لیستی کامل از لغات و اصطلاحات پر کاربرد که در مکالمات واقعی به کار می روند را مشاهده کنید و متناسب با نیاز خود از هر کدام استفاده کنید.

 

حالا موقعیت زیر را تصور کنید:

 

قبل از سفر به یک کشور انگلیسی زبان ابتدا به یک کتابفروشی می روید و قفسه مربوط به کتب زبان را برسی می کنید به توصیه فروشنده کتابی را می خرید که در زمینه انگلیسی ویژه مسافرت نوشته شده. تا اینجا خوشحال هستید که تمام نیازهای خود را می توانید از طریق این کتاب برآورده کنید. روز سفر فرا می رسد و هواپیمای شما در فرودگاه کشور مقصد به زمین نشسته است. تا اینجا همه چیز خوب پیش رفته. وارد فرودگاه که می شوید مامور فرودگاه سوالی می پرسد. در حالی که عده ای پشت سرتان در صف انتظار ایستاده اند کتاب قطوری به دست گرفته اید و دنبال جمله ای می گردید تا پاسخ دهید. درست مثل اینکه بخواهید سوزنی را از داخل انبار کاه پیدا کنید! واقعا چه حالی خواهید داشت؟

 

شما می‌توانید بسته “مینی دیکشنری مسافر” به ارزش فقط 97 هزار تومان را دریافت کنید و بعد از به کار بستن و یادگیری مطالب آن بتوانید:

 

 504 لغت و اصطلاح پرکاربرد ویژه مسافرین را که هرکدام به صورت موضوعی تقسیم بندی شده را همراه با تلفظ درست بیاموزید و البته این کلمات و اصطلاحات برای فهمیدن بیش از ۷۰% مکالمات در مکانهای مختلف مثل فرودگاه، هتل، خرید و … کافی هستند.

 از طریق بسته “مینی دیکشنری مسافر” با انواع لغات و اصطلاحات در مراحل مختلف سفر آشنا می شوید و البته همه این یادگیری‌ها بدون تلاش اتفاق می‌افتند. کافی است روزانه ۱۵ دقیقه تمرین کنید تا پس از 2 هفته بیش از 504 کلمه و اصطلاح مختلف و کاربردی درزمینهٔ های گوناگون یاد بگیرید.

 

همانگونه که می دانید در زمینه انگلیسی برای مسافرین کتابهای فراوانی وجود دارد. این کتابها دو ویژگی کلی دارند. یا اینکه از هر در سخنی گفته اند و برای هر موضوعی یک یا چند کلمه مختصر معرفی کرده اند. و یا اینکه آنقدر پر مطلب وشلوغ هستند که بیشتر از آنکه کمک کنند باعث سردرگمی و استرس فرد می شوند. برای ما بسیار مهم است که دیگر بیش از این وقت و پول گرانبهای خود را برای منابعی که کارآمد نیستند تلف نکنید . می خواهیم شما را از سرخوردگی که در انتظار شماست نجات دهیم.

 

….. با استفاده از “مینی دیکشنری مسافر”لغات و اصطلاحات مورد نیاز در سفر را همراه خود خواهید داشت.

 

….. دیگر برای دانستن لغات و اصطلاحاتی که در حین سفر به آنها نیاز دارید به دوستان و آشنایان خود وابسته نخواهید بود.

 

…. و البته مهمتر از همه از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

 

اگر از نظر شما مبلغ 97 هزار تومان برای دریافت یک “مینی دیکشنری مسافر” کاربردی فوق العاده مبلغ زیادی است، پس این بسته برای شما نیست.

 

اما اگر بتوانم در این مجموعه لغات و اصطلاحاتی را به شما آموزش دهم که 300% از کتابها و منابع مشابه کاربردی تر و کلیدی تر باشند چه؟ آنگاه آیا حاضر هستید برای رسیدن به چنین جایگاهی هزینه ایی پرداخت کنید؟

“مینی دیکشنری مسافر” را مقایسه کنید با …

 

  • کتابهای قطور انگلیسی ویژه مسافرین

این کتابها اغلب دارای مطالبی به وسعت دریا و به عمق یک انگشت می باشند. خواننده در میان انبوه جملات سردر گم می شود و عملا مطالب این گونه کتابها با مطالبی که در انگلیسی واقعی استفاده می شوند بسیار متفاوت است.

 

  • گرفتن معلم خصوصی

آموزش خصوصی با یک معلم باتجربه ای مانند من می تواند سرمایه گذاری ارزشمندی باشد، اما به شرطی که بتوانید معلم با تجربه ای را انتخاب کنید. اما توجه کنید که برای گرفتن معلم خصوصی نه تنها هزینه بالایی را باید بپردازید بلکه نباید انتظار تضمین پیشرفت خود را داشته باشید.

 

  • زندگی و ادامه تحصیل در خارج

اگر پول و وقت کافی داشته باشید و نحوه یادگیری موثر زبان را بدانید این گزینه بسیار فوق العاده است. اما می دانیم که این روش برای اغلب افراد عملی نیست چرا که فقط هزینه بلیط یک هواپیما چند هزار دلار است و به علاوه هیچ کسی به شما تضمینی برای گرفتن نتیجه مناسب نخواهد داد.

 

  • و البته یک گزینه دیگر نیز وجود دارد …

هیچ کاری انجام ندهید! هزینه این گزینه به طور تضمینی از تمامی گزینه های بالا بیشتر است … قبل از انتخاب این گزینه در نظر داشته باشید که دانستن حتی چند کلمه انگلیسی می تواند در سفر برای شما تفاوتی بزرگ ایجاد کند.

 

با در دست داشتن سلاح سری “مینی دیکشنری مسافر” با خیال راحت به هر نقطه از دنیا که می خواهید سفر کنید!

این فرصت فقط برای همین الان است …

سوالات متداول

سوال: من با خرید این محصول دقیقا چه چیزهایی دریافت می کنم؟
جواب: شما با سفارش این محصول موارد زیر را دریافت می کنید:

 فایل PDF دروس

این فایلها شامل لغا ت و عبارات پر کاربرد در مسافرت بوده و همگی دارای ترجمه فارسی به صورت صوتی و متنی هستند.

فایل های صوتی

فایل های هر درس شامل دو قسمت می باشد. در بخش اول فایل صوتی همراه با ترجمه فارسی و در بخش دوم بدون ترجمه فارسی می باشد. این فایل ها را به صورت تفکیک شده برای هر درس دریافت می کنید و می توانید به هر تعداد که مایل باشید به آنها گوش کنید. این فایلهای صوتی را می توانید برای تقویت لیسنینگ هنگام رانندگی با اتومبیل و استفاده روی موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ خود استفاده کنید.

هدیه ویژه

شامل 22 کلیپ آموزش مکالمات انگلیسی مسافری همراه با متن هر فیلم

 

سوال: مطالب این دیکشنری بر چه اساسی جمع آوری شده است؟
جواب: مطالب این دیکشنری بر اساس تجربه و متناسب با پرکاربردترین اصطلاحاتی که عموما مسافرین خارج از کشور تجربه می کنند گردآوری شده است. کاربردی بودن این مجموعه بارها و بارها توسط افراد مختلف به اثبات رسیده است.

 

 

سوال: آیا این دروس بر روی آی پد، گوشی اسمارت و تبلیت کار می کنند؟
جواب: بله! این دروس بر روی آی پد و یا هر نوع گوشی و تبلتی که امکان پخش فایلهای MP3 و نمایش PDF را داشته باشد کار می کند.

 

سوال: آیا می توانم نمونه ای از این محصول را ببینم؟
جواب: بله! با کلیک بر روی آیکون زیر می توانید یک نمونه از مطالب موجود در این محصول را دانلود کنید.

 

 

سوال: آیا برای استفاده از این دروس به اینترنت نیاز داریم؟
جواب: نه. شما فقط برای دانلود “مینی دیکشنری مسافر” به اینترنت نیارمندید. اما زمانی که این محصول را بر روی کامپیوتر، تبلت و یا گوشی خود ذخیره کنید می توانید یادگیری خود را در هر زمان و هر مکان بدون نیاز به اتصال به اینترنت همراه با این دروس شروع کنید. شما می توانید در کنار ساحل، در باغچه منزل خود، در اتوبوس، هنگام سفر و یا هر جای دیگر به یادگیری بپردازید و از مطالب مختصر و کاربردی این مجموعه لذت ببرید.

 

سوال: هر هفته برای تمرین این دروس به چقدر زمان نیاز دارم؟
جواب: ما توصیه می کنیم که روزانه حداقل نیم ساعت تمرین کنید. اما اگر برنامه کاری شما فشرده است می توانید روزانه فقط با 15 دقیقه تمرین نیز پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. بهتر است این تمرینات شامل گوش کردن به فایلهای صوتی، خواندن لغات و اصطلاحات و تمرین اسپیکینگ باشد.

 

سوال: چه کسانی این محصول را تهیه نکنند؟
جواب: کسانی که سطح زبان آنها در در حدی است که به راحتی می توانند بیش از 7۰ درصد مکالمات را با افراد انگلیسی زبان به راحتی انجام دهند و حین مسافرت گلیم خود را به راحتی از آب بیرون می کشند.

 

سوال: این محصول برای چه کسانی مناسب است؟
جواب: اگر سطح شما بین Beginner (مقدماتی) تا Intermediate (متوسط) هست قطعا این محصول می تواند در حین سفر به شما خیلی کمک کند.

 

قطعا وقتی حاضریم برای سفر به یک کشور خارجی میلیون ها تومان هزینه کنیم، منطقی است که برای یک محصول آموزشی که از ابتدا تا انتهای سفر می تواند به کارمان بیاید نیز 97 هزار تومان هزینه کنیم. پس …

 

همین الان بدون معطل شدن با سفارش مینی دیکشنری مسافر وسایل سفر خود را کامل کنید!

2 دیدگاه برای “مینی دیکشنری مسافر

  1. دو ماه پيش سفري به چين داشتم . كار من واردات نئوپان هست. واقعا اين ديكشنري به دادم رسيد. براي من كه زبانم در حد اي ام ا پن هست اين ديكشنري خيلي كمك كرد. ازتون ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.