لغت

توضیحات:
کتاب 1100 واژه یکی از منابع لغت در آزمون های بین المللی نظیر تافل، آیلتس، GRE ،CAE و … است. سطح واژگان این کتاب به مرتب دشوارتر از لغت موجود در کتاب های 504 یا 601 واژه ی ضروری است. این کتاب تقریبا اغلب واژگان مورد نیاز برای این گونه آزمون ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. لغات موجود در کتاب های 1100 واژه و 504 واژه از منابع اصلی آزمون های ارشد و دکترا به حساب می آیند. اما اگر سطح شما مبتدی است مجموعه دکتر زبان این دو کتاب را برای یادگیری مکالمه توصیه نمی کند.

توضیحات:
کتاب 504 واژه ضروری یکی از منابع لغت در آزمون های بین المللی نظیر تافل، آیلتس، GRE ،CAE و … است. این کتاب تقریبا اغلب واژگان مورد نیاز برای این گونه آزمون ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. لغات موجود در کتاب های 1100 واژه و 504 واژه از منابع اصلی آزمون های ارشد و دکترا به حساب می آیند. اما اگر سطح شما مبتدی است مجموعه دکتر زبان این دو کتاب را برای یادگیری مکالمه توصیه نمی کند.

توضیحات:
کتاب 504 واژه ضروری همراه با ترجمه و فایل های صوتی

توضیحات:
مجموعه OXford Word Skills یکی از پرطرفدارترین مجموعه های آموزش لغات می باشد که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. این کتاب برنده جایزه بهترین کتاب آموزشی اروپا در سال 2008 می باشد. هر یک از سطوح این مجموعه شامل یک کتاب می باشد که 2000 لغت را در بر می گیرد. درس ها به شکلی سرگرم کننده طراحی شده و هر کتاب از 80 درس تشکیل شده است.

8 دیدگاه برای “لغت

  1. فقط میخوام بتونم زبان انگلیسی یاد بگیریم ، صحبت کنم و یه زندگی دیگه برای خودم بسازم

  2. یه دنیا ممنون از زحمات شما واقعا سایت عالیه اصلان حرفی واسه گفتن نداره

  3. سلام، من صرفا مکالمه رو میوام اد بگیرم استادی ک باش انلاین کار میکنم تاکیید رو 504 داره، شما فرمودین 504 به درد اموزش مکالمه نمیخوره لطفا میفرمایید چرا؟؟؟ ممنون.

  4. سلام . من میخوام در عین این که خیلی روان انگلیسی صحبت بکنم بتونم راحتم کتاب های انگلیسی رو بخونم . اونوقت لازم نیست بازم گرامر رو یاد بگیرم؟

    1. سلام محسن جان
      صدر صد باید یاد بگیرید. گرامر بنیان یک زبانه. در دوره رایگان 9 استراتژی کامل توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.