لغت

توضیحات:
کتاب 1100 واژه یکی از منابع لغت در آزمون های بین المللی نظیر تافل، آیلتس، GRE ،CAE و … است. سطح واژگان این کتاب به مرتب دشوارتر از لغت موجود در کتاب های 504 یا 601 واژه ی ضروری است. این کتاب تقریبا اغلب واژگان مورد نیاز برای این گونه آزمون ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. هر چند لغات موجود در کتاب های 1100 واژه و 504 واژه از منابع اصلی آزمون های ارشد و دکترا به حساب می آید اما مجموعه دکتر زبان این دو کتاب را برای یادگیری مکالمه توصیه نمی کند. بنابراین اگر هدفتان صرفا یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است بهتر است وقت خود را برای یادگیری لغات این دو مجموعه تلف نکنید!

توضیحات:
کتاب 504 واژه ضروری یکی از منابع لغت در آزمون های بین المللی نظیر تافل، آیلتس، GRE ،CAE و … است. این کتاب تقریبا اغلب واژگان مورد نیاز برای این گونه آزمون ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. هر چند لغات موجود در کتاب های 1100 واژه و 504 واژه از منابع اصلی آزمون های ارشد و دکترا به حساب می آید اما مجموعه دکتر زبان این دو کتاب را برای یادگیری مکالمه توصیه نمی کند. بنابراین اگر هدفتان صرفا یادگیری مکالمه زبان انگلیسی است بهتر است وقت خود را برای یادگیری لغات این دو مجموعه تلف نکنید!

توضیحات:
مجموعه OXford Word Skills یکی از پرطرفدارترین مجموعه های آموزش لغات می باشد که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. این کتاب برنده جایزه بهترین کتاب آموزشی اروپا در سال 2008 می باشد. هر یک از سطوح این مجموعه شامل یک کتاب می باشد که 2000 لغت را در بر می گیرد. درس ها به شکلی سرگرم کننده طراحی شده و هر کتاب از 80 درس تشکیل شده است.

  1. فقط میخوام بتونم زبان انگلیسی یاد بگیریم ، صحبت کنم و یه زندگی دیگه برای خودم بسازم

دیدگاه خود را ثبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *