یک فنجون انگلیسی Top Notch

محصول یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ در یک نگاه

فرمت آموزش ها: فیلم های MP4، فایل های MP3 و فایل های PDF
مخاطب: سطوح بین Beginner تا Intermediate
مبلغ: 179 هزار تومان برای 5 ساعت فیلم و آهنگ و 534 صفحه PDF

 

 

آیا شما هم دوست دارید انگلیسی را همراه با خنده و لذت یاد بگیرید؟
تصور کنید ظرف 40 روز در حالیکه در منزل روی کاناپه لم می دهید و فنجان چای خود را هم میل می کنید یک دوره کامل آموزش زبان را از مقدماتی تا پیشرفته را به اتمام می رسانید. بعد از 40 روز مهارتهای شما در حوزه لیسنینگ و اسپیکینگ، تلفظ و لغت بسیار افزایش یافته است در حالیکه هر روز فقط 15 دقیقه به این کار اختصاص داده اید.

به نظرتان هیجان انگیز نیست؟!

 

راستش بعد از تولید محصول انگلیسی واقعی به سبک Friends بسیاری از دوستانی که سطح انگلیسی آنها بین مقدماتی تا متوسط بود از ما درخواست کردند که مجموعه ای تولید کنیم که شامل آموزشهای ساده تر همراه با تمرینات فراوان برای هر درس باشد و در عین حال هم نگاهی به آموزش گرامر داشته باشد. از آنجاییکه بنده خود سابقه تدریس مجموعه قدرتمند تاپ ناچ را داشته ام حیفم آمد که مجموعه ای با این قدرت تا این حد ناشناخته و مهجور بماند. بر همین اساس تصمیم گرفتم با استفاده از تجربیاتم مجموعه ای تولید کنم که هم به درد افرادی بخورد که شیوه انگلیسی کتابی را دنبال می کنند و هم مناسب کسانی باشد که به دنبال شیوه انگلیسی واقعی هستند. در نتیجه محصول یک فنجان انگلیسی تاپ ناچ را تولید کردیم.

 

این مجموعه شامل آهنگها و فیلمهای آموزشی مجموعه پر طرفدار تاپ ناچ است. هر چند در برخی سایتها بخشهایی از آهنگها و فیلمهای این مجموعه وجود دارد، اما متاسفانه هیچ یک از آنها تدوین این مجموعه را از نگاه صحیح آموزشی انجام نداده اند و مثلا فقط به ارایه آهنگها یا فیلمهای آن پرداخته اند بدون اینکه ورکشیت ها، توضیحات و ترجمه های دقیق لغات و اصطلاحات ضروری همه دروس را لحاظ کنند. ضمن آنکه مجموعه آنها کامل نیست.

با خرید این محصول دقیقا چه چیزهایی دریافت می کنم؟

چهل فیلم کمدی کوتاه، و مصاحبه که در هر بخش به موضوعاتی مثل آشنا شدن ، صحبت در مورد خانواده ، فن آوری، تناسب اندام، لباس، مسافرت، هتل و… می پردازد.

چهل آهنگ همراه با ترجمه – البته آهنگهای هر درس به نوعی به آموزش مستقیم و مرور لغات هر درس می پردازد.

 فایلهای PDF شامل متن کامل فیلمها، آهنگها و worksheet برای حل تمرینات مربوط به فیلم ها و آهنگ های هر درس

فایلهای صوتی همین مجموعه برای تقویت لیسینینگ هنگام رانندگی و همچنین استفاده آسان بر روی موبایل

هدیه رایگان (شامل 20 کلیپ آموزش مکالمات روزمره انگلیسی همراه با متن هر فیلم به اضافه 31 آهنگ MP3 آموزشی)

چه کسانی این محصول را تهیه نکنند؟
کسانی که سطح زبان آنها در در حدی است که به راحتی می توانند بیش از 80 درصد سمینارهای خارجی، فیلمهای برتر سینمایی، اخبار و ترانه های انگلیسی را بفهمند.

 

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟
اگر سطح شما بین Beginner (مقدماتی) تا Intermediate (متوسط) هست قطعا این محصول مناسب شماست.

آیا می توانم نمونه ای از محصول یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ را ببینم؟
بله برای دانلود نمونه درس این محصول کافی است روی تصاویر زیر کلیک کنید.

اعتراضات رایج برای نخریدن این محصول:

1. با وجودی که چند ترم است کلاس زبان میروم اما هنوز نمی توانم فیلمهای زبان اصلی و اخبار را کامل بفهمم. این محصول هم کمکی به من نمی کند.
محصول یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ بیشتر برای تقویت مهارتهای انگلیسی است تا یادگیری. به هیچ عنوان عجله نکنید. مثل یکی از بستگان من نباشید که پس از قبولی در رشته پزشکی همه فامیل او را خانم دکتر خطاب می کردند در حالیکه او هنوز ترم اول رشته پزشکی بود! یادگیری زبان و هر چیز دیگری نیاز به گذشت زمان و انتخاب مسیر درست دارد. در ابتدا بهتر است فیلمهایی را ببینید که بر اساس کتابهای آموزشی طراحی شده اند.

 

مجموعه تاپ ناچ نسبت به مجموعه های دیگری مثل اینترچنج از ساختار بهتری برخوردار است. مثلا ابتدا یک فیلم کوتاه با بیان کتابی می بینید. سپس یک مصاحبه در محیط واقعی می بینید که افراد با انگلیسی واقعی صحبت می کنند نه انگلیسی کتابی. حتی صداهای بک گراند را نیز می شنوید تا گوش شما برای تشخیص کلمات تقویت شود. و بلاخره یک آهنگ متناسب با موضوع درس به صورت تصویری می بینید. پس از آن فقط موسیقی پخش می شود و شما همراه با آهنگ بایستی شعر را بخوانید. در پایان تمریناتی برای هر بخش در نظر گرفته شده تا با انجام این تمرینات و مقایسه پاسخهای خود با پاسخنامه میزان یادگیری خود را ارزیابی کنید.

 

نکته مهم: هرگز فیلمها و صوتها را با هدست گوش نکنید!!! می پرسید چرا؟ پاسخ ساده است. زیرا گوشهای تان به شنیدن صدای با کیفیت بالا عادت می کند و پس از مدتی قادر به تشخیص مکالمات نویزدار نیست. آیا می توانید تضمین دهید در ایستگاه قطار هیچ نویز اضافی نباشد تا بتوانید مکالمات افراد را کامل متوجه شوید؟ قطعا خیر.

 

بعد از دیدن اینگونه فیلمها مراحلی که باید طی کنید به این ترتیب خواهند بود: تماشای فیلمهای آموزشی مربوط به رشته خودتان، تماشای کارتون، تماشای فیلمهای مستند، تماشای سمینارهای خارجی، فیلمهای برتر سینمایی، اخبار و در پایان ترانه های انگلیسی.

 

2. قبلا در چند آموزشگاه فیلمهای این مجموعه را دیده ام دیگر نیازی به این محصول ندارم.
کاملا اشتباه می کنید. این مجموعه شامل 80 فیلم و آهنگ است. هر درس نیز دارای تمرینات کامل برای ارزشیابی درک مطلب هر قسمت دارد. امکان ندارد شما همه این بخشها را کار کرده باشید. ضمن اینکه آموزشگاه ها فایلهای تصویری و متنی این مجموعه را به طور کامل در اختیار شما قرار نمی دهد.

 

3. وقت ندارم که با این محصول انگلیسی ام را تقویت کنم.
اگر به دنبال تقویت زبان انگلیسی هستید و برای انجام تمرینات این محصول وقت ندارید، باید در برنامه خود جدا تجدید نظر کنید. زیرا هر دوره یا محصول آموزشی به حداقلی از زمان نیازمند است. برای انجام دروس این محصول حداکثر کافی است 15 دقیقه در روز وقت بگذارید. فکر می کنم همه ما در شبانه روز 15 دقیقه وقت داریم.

 

4. من فقط دوست دارم در دوره های حضوری شرکت کنم تا بتوانم سوالاتم را مطرح کنم.
شما با خرید این محصول ساعتها در رفت و آمد خود صرفه جویی می کنید. در ضمن تمام پاسخنامه ها را در اختیار دارید تا بتوانید پاسخهای خود را چک کنید. بعلاوه می توانید سوالات خود را به آدرس ایمیل drzaban@gmail.com ارسال کنید تا حداکثر در یک روز کاری به آنها پاسخ دهیم.

 

این مجموعه تا چه اندازه در تقویت زبان انگلیسی به من کمک خواهد کرد؟
این مجموعه به گونه ای طراحی شده که فراگیران درس به درس به سطح بالاتری از مهارت های انگلیسی می رسند. بنابراین اگر هر روز مقدار مشخصی از این مجموعه را تماشا کنید، سطح زبان انگلیسی شما پس از گذشت چند هفته یا چند ماه به سرعت تقویت شده و با صدها اصطلاح، اسلنگ، لغت آشنا می شوید. در نتیجه سطح شما در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ به مرحله ای خواهد رسید که می توانید برای تماشای فیلمهای آموزشی مربوط به رشته خودتان، تماشای کارتون، تماشای فیلمهای مستند، تماشای سمینارهای خارجی، فیلمهای برتر سینمایی، اخبار و در پایان ترانه های انگلیسی آماده شوید. پس از آن سرعت شما در درک فیلم های زبان اصلی، اخبار انگلیسی و مکالمات افراد بومی زبان حداقل 2 تا 3 برابر خواهد شد به طوری که احتمالا موجب حیرت خود و دیگران می شوید!

taa-award3ctxt-b

چرا مجموعه یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ؟

اگر نگاهی دقیق به جوایز متعددی که مجموعه Top Notch در داخل و خارج از ایران داشته بیندازیم و همچنین آمار بیش از 3 میلیون زبان آموزی که در سراسر دنیا با این سیستم آموزش می بینند را لحاظ کنیم، به راحتی متوجه دلیل این امر می شویم. تعدادی از جوایز مهم آموزشی که مجموعه تاپ ناچ تا بحال کسب کرده به شرح زیر می باشد:

1. جایزه انجمن کتابهای درسی و آکادمیک (Textbook & Academic Authors Association (TAA (درسال 2016) این جایزه در چهار حوزه آموزش، محتوا، رایتینگ و طراحی و جذابیت تصویرگری به کتب برجسته تعلق می گیرد.

2. بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از AEP (انجمن ناشران آموزشی) به ترتیب در سال‌های 2006 و 2007

3.  تاییدیه معاونت ارتباطات و اطلاعات آموزشی وزارت آموزش و پرورش ایران

اگر این محصول را سفارش ندهم چه اتفاقی می افتد؟
راستش را بگویم؟ هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد!
ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیون ها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین اصطلاحات پربار انگلیسی ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….
اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد پیشرو و موفق نام می‌برد. ۸۰ درصد افرادی که در کلاسهای مکالمه شرکت می کنند با بسیاری از این اصطلاحات نا آشنا هستند و تنها ۲۰ درصد زبان آموزان با این دسته اصطلاحات آشنایی دارند.
هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۸۰۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟
محصول یک فنجون انگلیسی Top Notch فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

 

چگونه می توانم این محصول را تهیه کنم؟
ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید. سپس اطلاعات ضروری را وارد کنید. ( نام و نام وخانوادگی – شماره تماس – ایمیل – آدرس کامل پستی ) پس از وارد کردن اطلاعات ضروری به صفحه بانک هدایت خواهید شد. بعد از وارد کردن مشخصات و واریز وجه می توانید محصول را دانلود نمایید.

توجه کنید که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام دهید.

دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارند می توانند مبلغ 179 هزار تومان را به یکی از حسابهای زیر واریز کنند و سپس مشخصات خود و شماره تراکنش فیش بانکی را برای ما ارسال کنند.

شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۷۳۸۳۵۹۳۵
به نام مسعود اکبری

شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۳۳۷۱۸۸۷۳
به نام مسعود اکبری

اگر بتوانیم مطالبی به شما آموزش دهیم تا ..
1- درک شما از فیلم های زبان اصلی دو تا سه برابر افزایش یابد
2- لغات و اصطلاحات بیشتری یاد بگیرید
3- مهارت لیسینینگ و رایتینگ شما بهبود یابد

تمامی این موارد در محصول یک فنجون انگلیسی Top Notch نهفته است.

11 دیدگاه برای “یک فنجون انگلیسی Top Notch

 1. سلام خسته نباشید آیا این مجموعه دربازار موجود هست میخوام به جای پی دی اف
  کتابش داشته باشم
  لطف کنید جواب دهید

  یه صحبت هم با اساتید داشتم من پیکیج های آموزشی زیادی خریدم ولی توی هیچ کدام از آنان راه وروش چطور از این مجموعه را استفاده کنید رو نداشتن
  این سوال همیشه باقی ماند
  که چطور میشود یک زبان خارجی رو یاد گرفت؟

  1. درود بر شما
   خیر ما این مجموعه را فقط به صورت دانلودی می فروشیم. البته می توانید مجموعه کتابهای تاپ ناچ را از میدان انقلاب تهیه کنید اما به مراتب هزینه آن بیشتر از قیمت محصول ما است. مجموعه آهنگها و فیلمهای تاپ ناچ همراه با ترجمه و ارایه کلیه تمرینات آن به صورتی که این محصول داراست برای اولین بار فقط توسط تیم دکتر زبان طراحی شده و نمونه مشابهی ندارد. بنابراین در صورت تمایل می توانید پس از خرید این محصول فایلهای PDF را خودتان پرینت کنید.

  2. ضمنا نحوه انجام تمرینات این مجموعه کاملا مشخص است اما در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید سوالات خود را نیز با ما مطرح کنید تا در کمتر از یک روز کاری پاسخ دهیم. ضمنا در خصوص روش یادگیری زبان می توانید مقالات متعددی که در سایت نوشته ام را مطالعه بفرمایید. موفق باشید!

 2. سلام خسته نباشید من در رشته ی زبان تحصیل کردم ولی تو اسپیکینگ و لیسنینگ واقعا مبتدی و صفرم البته کمی هم خجالتی هستم, حالا به تازگی تو اموزشگاه یکی از اشناهامون میخوام مشغول بکار بشم از یه طرف به این کار نیاز دارم از طرفی هم روم نمیشه بگم زبان خوندم ولی اصلا مهارت ندارم میتونم به خردسالان درس بدم ولی میترسم تو موقعیتی قرار بگیرم که همه بفهمن چیز زیادی بلد نیستم این محصولتون میتونه کمکم کنه و پیشرفت کنم؟

  1. درود بر شما

   این محصول در ۴ سطح از مقدماتی تا پیشرفته ارائه شده است که کمک زیادی به لیسنینگ و گرامر و لغت می کنه. اما لازمه تدریس موفق، تمرین تدریس هست. شما برای غلبه به این مشکل باید ترس را کنار بگذارید و تدریس را شروع کنید.

 3. باسلام وعرض ادب
  آموزشی که دراین مجموعه (تاپ ناچ)ارائه میدهید چند عدد از کتاب های تاپ ناچ را پوشش میدهد؟آیا summit ها رانیز پوشش میدهد؟

   1. خب کامل از سطح پایه اموزش دادید تو این محصول تا سطح امادگی برای دوره های ایلتس؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.