صفحه نخست

[metaslider id=5]

[به دکتر زبان خوش آمدید…!]

داستان واقعی برادرم حمید در سفر پر هیجان سلیس صحبت کردن:

پاییز سال 1373 بود که برادرم حمید از طرف وزارت کار عازم کُره جنوبی شد. حمید قبل از این سفر حتی یک کلمه کُره ای هم بلد نبود، اما همواره در آرزوی سفر و آشنایی با افراد جدید بود. وقتی برادرم به کشور کُره رسید متوجه شد که قادر به ایجاد ارتباط با مردم این کشور نیست و در نتیجه بسیار احساس تنهایی و سرخوردگی می کرد. پس از مدتی تصمیم گرفت که در کلاسهای آموزش زبان کره ای شرکت کند. اما او که همیشه در دوران مدرسه درس انگلیسی را با نمرات ناپلئونی پاس می کرد و حتی یکسال به خاطر این درس کلا مردود شده بود!!! و برای صحبت کردن هم از اعتماد به نفس کافی برخوردار نبود به سرعت دچار افسردگی شد. حمید همیشه فکر می کرد که جزء آن دسته از افرادی است که هیچگاه استعداد یادگیری زبان را ندارد. ادامه مطلب ….

تلوزیون دکتر زبان

فیلم های آموزش زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی، توضیح و تمرین

 

کلیک کنید!

آموزشهای یک دقیقه ای

ویدئوهای یک دقیقه ای روزانه دکتر زبان شامل پر کاربردترین اصطلاحات در انگلیسی واقعی

 

کلیک کنید!

داستان

جذاب ترین داستان های انگلیسی در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته

 

کلیک کنید!

دانلود رایگان

دانلود کتاب های لغت و گرامر

 

کلیک کنید!

 

آیا می توانید با اعتماد به نفس و روان به زبان انگلیسی صحبت کنید؟ آیا به راحتی متوجه صحبت های افراد بومی زبان می شوید؟ اگر مدتهاست انگلیسی می خوانید اما هنوز پیشرفت چندانی نداشته اید توصیه می کنم همین الان این سوال مهم را از خود بپرسید: “چرا؟” چرا نمی توانید به نتیجه دلخواه برسید؟ تا بحال به چه کلاسهایی رفته اید؟ روش مطالعه شما چگونه بوده است؟ شاید به خواندن گرامر مشغول بوده اید یا شاید هم کتابهای لغت مثل 504 واژه و امثال آن. شاید هم سیستم انگلیسی کتابی را دنبال کرده اید نه انگلیسی واقعی را. می خواهید بدانید چگونه مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ خود را تقویت کنید و برای صحبت کردن از اعتماد به نفس کافی برخوردار شوید؟ می خواهید به راحتی متوجه صحبت های افراد بومی زبان شوید اما نمی دانید چطور این کار را انجام دهید؟

در دوره رایگان 7 روزه دکتر زبان مطالب ارزشمندی در خصوص پروسه و تکنیکهای یادگیری سریع به شما آموزش می دهیم. می دانم باورتان نمی شود که چنین دوره ای رایگان است اما امتحانش مجانی است! برای دریافت این دوره کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.

جدیدترین مقالات

نظر دانشجویان ما

جدیدترین محصولات

رکورد انگلیسی خود را بشکنید و جایزه بگیرید!

  • سطح انگلیسی شما چیست؟

  • آیا می توانید رکورد خود یا دوستانتان را بشکنید؟

  • با شرکت در این آزمون پاسخ سوالات خود را بیابید!