حتما فایل صوتی زیر را که در مورد راز شماره 1 یادگیری سریع زبان انگلیسی است را گوش کنید!

دوره خودآموز آسان آموزش مکالمه زبان انگلیسی در یک نگاه

مخاطب: افرادی که سطح زبان انگلیسی آنها در حد مبتدی تا متوسط است و کسانی که می خواهند برای مسافرت به خارج از کشور ضروری ترین مطالب ممکن را یاد بگیرند.

تعداد دروس دوره: 37 درس در 7 فصل

مطالبی که در این دوره مطرح خواهد شد:

1- سلام و احوال پرسی

2- فرودگاه

3- هتل

4- رستوران

5- خرید

6- آرایشگاه

7- دکنر

چگونه باید هر درس را تمرین کنم؟

1- ابتدا متن مکالمه را بخوانید و کلمات مهم آن را مشخص کنید.

2- فایل صوتی را گوش کنید و هر 10 ثانیه یک‌بار فایل صوتی را متوقف کنید و هر آنچه را به خاطر می‌آورید بازگو کنید.

3- در مرحله سوم 10 ثانیه به فایل صوتی گوش کنید و متن مکالمه را بنویسید. اگر بخشی را متوجه نشدید جای آن را خالی بگذارید و به 10 ثانیه بعدی گوش کنید.

4- دوباره به فایل صوتی گوش کنید متن خود را با متن اصلی مطابقت دهید و آنچه را متوجه نشده‌اید از روی متن اصلی کامل کنید.

stock-icons توصیه می‌کنیم بعد از یک ماه تمرین شنیدن به فایل‌های صوتی به‌منظور حساسیت شنیداری سعی کنید صدای دستگاه خود را تا حد ممکن کم کنید تا با حساسیت بیشتری به اصوات گوش کنید. در حین شنیدن سعی کنید لحن گوینده را تقلید کنید.

stock-icons هرگز سعی نکنید متن مکالمات را حفظ کنید.

stock-icons مکالمه‌ها را برای خود خلاصه کنید و آن را با واژگانی که بلدید بازگو کنید.

stock-icons با خودتان صحبت کنید. در حین راه رفتن، غذا خوردن، تلویزیون دیدن و … سعی کنید هر آنچه را در هر درس یاد گرفته‌اید با صدای بلند برای خودتان بازگو کنید.

stock-icons پس از پایان هر درس، در آزمونهای آنلاین شرکت کنید و سطح خود را ارزیابی کنید.

9

از قافله عقب نمانید!

من مسعود اکبری هستم و یکی از کارهای مورد علاقه من آموزش زبان انگلیسی به صفر کیلومترها است. کافی است یک فرد مبتدی در کلاسهای من شرکت کند تا از همان اولین جلسه بتواند در مورد مطالب تدریس شده به راحتی صحبت کند. تا کنون افراد بسیاری در گروههای سنی مختلف در دوره های ما شرکت کرده و به سرعت و طرز باور نکردنی پیشرفت کرده اند.

بسیاری از دوستان ادعا می کنند مکالمه زبان انگلیسی آموزش می دهند اما کمترین تجربه ای در زمینه منابع آموزشی مناسب، تالیف (کتاب یا مقاله) و یا تدریس زبان انگلیسی ندارند. آموزش زبان انگلیسی علمی بسیار حساس و دقیق است که به تجربه عملی زیادی نیاز دارد. صرفا نمی توان با چند ماه زندگی در خارج از کشور و یا خواندن چند مطلب از اینترنت و کتاب به یک مدرس زبان انگلیسی قدرتمند تبدیل شد!

مشکل بسیاری از افراد برای یادگیری زبان انگلیسی کتابهای بیشتر نیست بلکه در اختیار داشتن مطالبی است که متناسب با نیازهای آنها باشد. درسهای این دوره به گونه ای انتخاب شده اند که کاملا کاربردی و پر بازده باشند.اگر می توانستید دقیقا ببینید هر ساله به خاطر ندانستن زبان انگلیسی چه فرصتهایی را از دست می دهید به چشمان خود اعتماد نمی کردید!

اگر فکر می کنید جملات بالا صرفا تبلیغاتی است و واقعی نیست توصیه می کنیم در این دوره شرکت نکنید!

اگر به دنبال دکمه ای جادویی هستید که با کلیک بر روی آن بدون هیچ تلاشی انگلیسی را فرابگیرید این دوره مناسب شما نیست!

اگر نسبت به یادگیری از طریق این دوره بدبین هستید و از رقابت با دیگران می هراسید این دوره برای شما نیست!

اما اگر مصمم هستید تا از بهترین فرصت زندگی خود برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید و نظراتی مشابه به تعدادی از افراد شرکت کننده در این دوره را داشته باشید …

9