پکیج خودآموز مکالمه زبان انگلیسی

توجه!

 

تصمیم گرفتیم آموزش های این پکیج را به عنوان آموزش های مکمل و به شکلی کاملتر و کاربردی تر در دوره جامع مکالمه آنلاین فرمول یک ارائه کنیم. به همین دلیل امکان سفارش این پکیج وجود ندارد.

با شرکت در دوره جامع مکالمه آنلاین فرمول یک از اولین هفته به انگلیسی صحبت کنید!

حتما نتایج شرکت کنندگان دوره را ببینید!

مکالمه انگلیسی را به جای چندین سال در سه ماه یاد بگیرید!

کیفیت در برابر کمیت

 

حتما فایل صوتی زیر را که در مورد راز شماره 1 یادگیری سریع زبان انگلیسی است را گوش کنید!

پکیج خودآموز انگلیسی واقعی در یک نگاه

 

مخاطب: زبان آموزان سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته

فرمت: کتاب، صوت، ویدئو، فایل های پی دی اف

قیمت: 820 هزار تومان

مزایای این پکیج:

یادگیری تضمینی مکالمه

استفاده از پشتیبانی آموزشی یک ساله

 تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ و رسیدن به توانایی اسپیکینگ با انجام اولین تمرینات انحصاری اسپیکینگ چلنج

برچسب: پکیج خودآموز زبان، دانلود پکیج کامل آموزش زبان انگلیسی، بسته آموزشی مکالمه زبان انگلیسی، خودآموز جامع مکالمه روان زبان، بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته، مکالمه، مکالمه_انگلیسی، ایلتس

 

پکیج خودآموز انگلیسی واقعی چیست؟

محتوای این پکیج برای افرادی است که وقت و هزینه کافی برای هدر دادن در کلاسهای زبان را ندارند. از آنجایی که محتوای این پکیج بر اساس انگلیسی واقعی طراحی شده، پس دیگر نگران این موضوع نیستید که مطالبی که در این پکیج می آموزید به درد مکالمات واقعی روزمره می خورد یا خیر؟

به شدت معتقدم افرادی که محتوای فوق العاده کاربردی این پکیج ارزشمند را طبق دستورالعمل مندرج در محتوای آن کار کنند بی شک میزان مطالبی که با این پکیج یاد می گیرند بسیار بیشتر از افرادی است که بیشنر از 5 سال کلاس زبان رفته اند و هنوز قادر به صحبت کردن نیستند!

در این پکیج ارزشمند مطالب را متناسب با فراگیران سطح صفر تا سطح پیشرفته طراحی کرده ام.

پس اگر مبتدی هستید با مطالب ساده مثل انگلیسی ترافیکی و کتاب 101 کلید مکالمه آسان شروع می کنید و آرام ارام به کتابها و مطالب پیشرفته تر می رسید. و البته در این مسیر من (مسعود اکبری) در کنار شما هستم و قدم به قدم به سوالات شما پاسخ می دهم و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهم.

از آنجایی که بسیار متعهد به پیشرفت خریداران این پکیج هستم، این پکیج را با پشتیبانی یکساله آموزشی ارایه می کنم تا شما دوست عزیز با خیال راحت بتوانید این پکیج را تهیه کنید و یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید.

 

مزایای این پکیج چیست؟

افزایش انگیزه برای یادگیری انگلیسی

تصور کنید با انجام تمرینات این پکیج، به طور محسوس رشد و پیشرفت خود را مشاهده می کنید. دوستان و آشنایان شما از سطح دانش انگلیسی شما شگفت زده می شوند. سطح اعتماد به نفس شما نیز افزایش یافته و با تکمیل هر یک از محتواهای این پکیج انگیزه بیشتری برای مطالعه پیدا می کنید.

 

نیفتادن در دام حسرت و پشیمانی

شاید شما هم افراد بسیاری را می شناسید که سالها کلاس زبان رفته اند، در پایان هر ترم نیز کارنامه های درخشانی دریافت کرده اند و جزو شاگردان برتر آموزشگاه هم شده اند، اما هنوز نمی توانند به خوبی صحبت کنند. به راستی مشکل کجاست؟ این افراد سالها انرژی، زمان و پول خود را هزینه کرده اند اما هنوز نتیجه لازم را نگرفته اند. حالا تنها چیزی که برای آنها باقی مانده احساس یاس و سرخوردگی از یادگیری زبان است.

این پکیج به شما کمک می کند تا به سرعت مهارتهای لیسنینگ و اسپیکینگ خود را تقویت کنید. در نتیجه هیچ گاه حسرت این را نداشته باشید که ای کاش وقت و پول ارزشمند خودم را برای دوره ها و کلاسهای بی فایده تلف نمی کردم.

 

استفاده از پشتیبانی آموزشی

تقریبا هیچ یک از پکیجهای موجود در بازار را نمی شناسم که از این مزیت ارزشمند برخوردار باشند. تصور کنید شما تنها یک بار برای این پکیج هزینه می کنید اما تا یکسال مدرس این مجموعه مانند یک معلم خصوصی زبان در کنار شماست و به سوالات شما پاسخ می دهد. به نظرتان عالی نیست؟!!

 

یادگیری انگلیسی واقعی

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چطور می توان مکالمات موجود در فیلمهای زبان اصلی یا مکالمات افراد بومی زبان را بهتر فهمید؟ پاسخش این است که شما باید تا می تونید به صحبتهای افراد بومی زبان گوش کنید. هیچ راه دیگری هم ندارد!

خب ما که در ایران زندگی می کنیم چه کنیم؟ فهمیدن اخبار انگلیسی و فیلمهای یوتیوب هم که خیلی سخت هستند.

نکته این است که چون ما از اول انگلیسی کتابی را کار کرده ایم؛ یعنی کتابهای مدرسه دانشگاه و آموزشگاه و هیچ وقت در معرض انگلیسی واقعی قرار نگرفته ایم، طبیعی است که فهمیدن انگلیسی واقعی برای ما دشوار باشد. چون منابعی که خوانده ایم شکل ساده شده انگلیسی واقعی هستند.

از این رو محتوای این پکیج مطالبی هستند که بر اساس انگلیسی واقعی طراحی شده اند. در نتیجه با استفاده از این پکیج می توانید فیلمهای زبان اصلی و مکالمات افراد بومی زبان را بهتر بفهمید. چیزی که با سالها کلاسهای آموزشگاه رفتن نمی توانید به دست بیاورید!

 

تنوع در آموزش مطالب و نیاز به زمان کم

وجود منابع مختلف در این پکیج به همراه فایلهای صوتی، فیلم و پی دی اف با موضوعات متنوع به شما کمک می کند تا در یادگیری از تنوع کافی برخوردار باشید. تنوع موضوعات باعث می شود تا یادگیری برای شما جذاب شود. کافی است روزانه 30 دقیقه به مطاله اختصاص دهید و هر روز شاهد تغییرات مثبت در مهارتهای لیسنینگ و اسپیکینگ خودتان باشید!

چرا باید از پکیج خودآموز استفاده کنم؟

برای یادگیری انگلیسی چند راه دارید.

اول این که یک معلم خصوصی بگیرید. مزیت این کار این است که سرعت یادگیری خیلی بیشتر از روشهای دیگر است. اما عیب این روش این است که هزینه کلاسهای خصوصی بسیار زیاد است. از طرفی پیدا کردن یک مدرس با تجربه نیز نیازمند آزمون و خطاست.

دوم این که در کلاسهای آموزشگاه ثبت نام کنید. ظاهرا شهریه نسبتا ارزان آموزشگاه ها مزیت اصلی این روش است. اما باید معایب این روش را هم در نظر بگیرید. مواردی مثل رفت و آمد، تعداد بالای زبان آموزان در هر کلاس، کش دار بودن طول دوره های آموزشی، عدم امکان ارتباط با مدرس بعد از اتمام کلاس.

سوم این که از مطالب رایگان موجود در پیجها و کانالهای آموزش زبان استفاده کنید. وجود مطالب رایگان می تواند حس خوبی به همراه داشته باشد. اما عیب بزرگ این روش این است که این کانالها و پیجها قادر نیستند خط سیری دقیق متناسب با نیاز شما را در یادگیری زبان فراهم سازند. در این روش به قول معروف از هر جایی سخنی یاد می گیرید که البته این به تنهایی کافی نیست!

چهارم این که از یک پکیج ارزشمند و کاربردی استفاده کنید. پکیجی که مطالب را از سطح صفر تا پیشرفته در اختیار شما قرار دهد. وقتی پشتیبانی آموزشی را به این پکیج اضافه کنید در واقع عملا یک کلاس خصوصی با بهره وری بالا را در اختیار خواهید داشت.

 

این محصول مناسب چه کسانی است؟

افرادی که از خرید پکیج های آموزشی بی کیفیت خسته شده اند و  دوست دارند با مطالعه منظم و استفاده از پشتیبانی آموزشی این پکیج مهارتهای لیسنینگ و اسپیکینگ خود را ظرف مدتی کوتاه ارتقا دهند.

 

چه کسانی نباید از این محصول استفاده کنند؟

افرادی که بعد از خریداری این پکیج می خواهند آن را در قفسه کتابخانه خود نگه داشته و منتظرند تا بدون هیچ تلاش و کوششی یک شبه اتفاقات جادویی رخ دهد و صبح روز بعد که از خواب بیدار می شوند ببینند ناگهان زبان انگلیسی را مانند زبان مادریشان صحبت می کنند!!

 

طراح این پکیج کیست؟

طراح این پکیج مسعود اکبری است.

 

مسعود اکبری کیست؟

نویسنده کتاب انگلیسی واقعی آمریکایی

نویسنده کتاب مکالمه بدون گرامر

نویسنده کتاب 101 کلید مکالمه آسان آنگلیسی
نویسنده کتاب 4 راز یادگیری زبان
نویسنده بیش از 200 مقاله
آموزش صدها کلیپ آموزشی پر بازدید در آپارات
طراح و مدرس دوره “مکالمه آنلاین فرمول 1
تولید کننده بیش از 7 محصول آموزشی پر فروش
برگزار کننده کارگاههای آموزشی تخصصی
مشاور آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

مبلغ شما برای سرمایه گذاری برای این پکیج چقدر است؟

مبلغ سرمایه گذاری شما برای سفارش این پکیج فقط 820 هزار تومان است. شاید بگویید این مبلغ گران است. حتما شما هم موافقید که تا دانه ای نکاریم نمی توانیم هیچ محصولی برداشت کنیم. به همین ترتیب برای کسب موفقیت و رسیدن به زندگی شیرین و رویایی همواره استفاده از محصولات و خدمات ارزشمند یک اصل و ضرورت می باشد. و این امر مستلزم سرمایه گذاری مادی است.

 

اگر زندگی همه افراد موفق دنیا را بررسی کنید متوجه خواهید شد که این افراد به واسطه هوشمندی و دیدگاه عمیق خود به این نتیجه رسیده اند که مدام باید برای رشد و آموزش خودشان سرمایه گذاری کنند. استفاده از محصولات و دوره های عالی مهمترین چیزی است که به این افراد کمک می کند تا زندگی و کسب و کاری کاملا متمایزتر از افراد عادی داشته باشند.

 

مطمئن ام پکیج خودآموز انگلیسی واقعی یکی از ارزشمندترین سرمایه گذاریهای تمام عمر شما خواهد بود. نتایجی که با استفاده از این پکیج به دست می آورید قطعا بسیار فراتر قیمت این محصول خواهد بود.

 

نتایج استفاده از این محصول را از اولین هفته می توانید احساس کنید. با مطالعه این پکیج و تقویت مهارتهای زبانی خود ظرف مدتی کوتاه می توانید از رقبای خود فاصله بگیرید.

با یادگیری مطالب این پکیج و تسلط به زبان انگلیسی موقعیت های شغلی شما تغییر می کنند. اگر متقاضی استخدام در یک شرکت هستید می توانید در میزان حقوق و درآمد خود تعیین کننده باشید. اگر کارمند یا مدیر هستید می توانید جایگاه خود را ارتقا دهید و صدها مزیت دیگر. پس  می بینید که ظرف مدت کوتاهی نه تنها هزینه پرداخت شده برای این پکیج ارزشمند جبران می‌شود بلکه منافع مالی فراوانی نصیب شما خواهد شد. همچنین سطح اعتماد به نفس شما نیز افزایش خواهد یافت و این یعنی احساس برنده بودن!

راستش مطالبی که در دانشگاه یاد گرفتم تقریبا کمک چندانی به من نکرد!

وقتی سال 1383 به طور رسمی وارد بازار آموزش زبان انگلیسی شدم. هنگامی‌که برای مصاحبه به چند آموزشگاه زبان رفتم تازه متوجه عمق فاجعه شدم … تازیانه‌های سرد حقیقت چشمان مرا به‌سوی خود باز کرد- آری من در مصاحبه نمی‌توانستم خیلی خوب انگلیسی صحبت کنم و نتیجه خودتان حدس بزنید!

قطعا اگر آن زمان این پکیج ارزشمند در اختیارم بود می توانستم مسیر رشد و موفقیت را بسیار بسیار سریع تر و آسان تر طی کنم!

حالا این رسالت من است تا به دیگرانی که حاضرند بهای رشد و موفقیت خود را بپردازند کمک کنم و تا انتهای این مسیر در کنارشان بمانم.

پس برای خرید این پکیج ارزشمند به هیچ عنوان تردید نکنید. همین حالا این پکیج کاربردی را سفارش دهید و شک نداشته باشید که ارزش واقعی این محصول بسیار بیشتر از قیمتی است که بابت آن پرداخت می‌ کنید!

 

 

محتوای پکیج: این پکیج شامل نه محصول زیر به همراه هدایا می باشد:

1. کتاب انگلیسی واقعی آمریکایی – به همراه سی دی صوتی و دی وی دی

 

2. کتاب مکالمه بدون گرامر – به همراه سی دی صوتی و دی وی دی

 

3. کتاب 101 کلید مکالمه آسان انگلیسی – به همراه سی دی و ویدئوی آموزشی

 

4. محصول یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ: این مجموعه شامل دی وی دی آهنگها و فیلمهای آموزشی مجموعه پر طرفدار تاپ ناچ است.

 

5. محصول انگلیسی واقعی به سبک فرندز – شامل آموزشهای مربوط به اسلنگها و تلفظ انگلیسی امریکن به همراه متن فیلم برای درک کامل فیلم های زبان اصلی (دانلودی)

 

6. محصول دانلودی خودآموز آسان – شامل مطالب ضروری برای افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند. (سلام و احوال پرسی، فرودگاه، هتل، رستوران، خرید، آرایشگاه و دکتر) (دانلودی)

 

7. مینی دیکشنری مسافری: پرکاربردترین لغات و اصطلاحات برای گرفتن تاکسی، رزرو هتل، سفارش غذا در رستوران، خرید، بازدید از مکان های دیدنی و … (دانلودی)

 

8. مجموعه لغت Word Master: بانک واژگان قدرتمند در تقویت و تسهیل مهارتهای لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ (دانلودی)

 

9. عضویت یکساله الماسی: شامل:

1. مقالات منتشر نشده در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

 

2. لایو های آموزشی همراه با متن، فیلم و صوت

 

3. بانک ارزشمند مکالمه شامل:

 • پادکست های انگلیسی
 • مکالمات کلیدی
 • اصطلاحات تصویری پر کاربرد در انگلیسی
 • لغات تصویری پر کاربرد در انگلیسی
 • کالوکیشن های پرکاربرد انگلیسی
 • داستان های کوتاه انگلیسی

 

هدایای ویژه شامل:

 • 101 مکالمه کاربردی در محاورات روزمره: قیمت 19 هزار تومان

 

 • انگلیسی یک دقیقه ای: شامل آموزشهای یک دقیقه ای که در قالب فیلم، صوت و فایل pdf ارایه شده اند. – قیمت 99 هزارتومان

 

 • انگلیسی ترافیکی: شامل پرکاربردترین اصطلاحات در انگلیسی واقعی و نهصد جمله پرکاربرد در محاورات روزمره – قیمت 99 هزار تومان

 

 • جزوه سری یادگیری زبان انگلیسی: شامل برنامه روزانه نمونه، بمباران زبان انگلیسی به روش دیجیتالی، روش های خلق زمان برای یادگیری زبان و رازهای نگفته در باب تسلط به زبان انگلیسی – قیمت 99 هزار تومان

از قافله عقب نمانید!
من مسعود اکبری هستم و یکی از کارهای مورد علاقه من آموزش زبان انگلیسی به صفر کیلومترها است. کافی است یک فرد مبتدی در کلاسهای من شرکت کند تا از همان اولین جلسه بتواند در مورد مطالب تدریس شده به راحتی صحبت کند. تا کنون افراد بسیاری در گروههای سنی مختلف در دوره های ما شرکت کرده و به سرعت و طرز باور نکردنی پیشرفت کرده اند.

 

بسیاری از دوستان ادعا می کنند مکالمه زبان انگلیسی آموزش می دهند اما کمترین تجربه ای در زمینه منابع آموزشی مناسب، تالیف (کتاب یا مقاله) و یا تدریس زبان انگلیسی ندارند. آموزش زبان انگلیسی علمی بسیار حساس و دقیق است که به تجربه عملی زیادی نیاز دارد. صرفا نمی توان با چند ماه زندگی در خارج از کشور و یا خواندن چند مطلب از اینترنت و کتاب به یک مدرس زبان انگلیسی قدرتمند تبدیل شد!

 

مشکل بسیاری از افراد برای یادگیری زبان انگلیسی کتابهای بیشتر نیست بلکه در اختیار داشتن مطالبی است که متناسب با نیازهای آنها باشد. دروس این پکیج به گونه ای انتخاب شده اند که کاملا کاربردی و پر بازده باشند. اگر می توانستید دقیقا ببینید هر ساله به خاطر ندانستن زبان انگلیسی چه فرصتهایی را از دست می دهید به چشمان خود اعتماد نمی کردید!

 

سوالات متداول

آیا این پکیج برای یادگیری انگلیسی کافی است؟

قطعا اگر مطالب این پکیج را به دقت کار کنید در مهارت های لیسنینگ و اسپیکینگ بسیار بسیار تقویت خواهید شد. و علاوه بر تقویت در مهارت اسپیکینگ به درک شنیداری قابل قبولی از فیلم های زبان اصلی می رسید و می توانید بدون نیاز به زیرنویس فیلم های زبان اصلی را ببینید و متوجه شوید.

 

در صورتی که برایم سوالی پیش بیاید، چگونه می توانم سوالاتم را بپرسم؟

این پکیج شامل پشتیبانی آموزشی است. پس اگر حین مطالعه برایتان سوالی پیش بیاید می توانید به درس ایمیل drzaban@gmail.com ایمیل بزنید و کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ می دهیم.

 

هرکدام از این منابع را به چه صورت تمرین کنم؟ 

روش تمرین هر کدام از محصولات درج شده در این پکیج در یک فایل پی دی اف در همان محصول برای شما ارسال می شود.

آیا می تونم نمونه ای از این محصول را ببینم؟
بله، در زیر نمونه ای از دروس این مجموعه را قرار داده ایم که می توانید همین حالا دانلود کنید.

نمونه درس کتاب 101 کلید مکالمه آسان

نمونه درس انگلیسی واقعی به سبک فرندز

(محصول دانلودی)

نمونه درس یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ

نمونه درس خودآموز آسان

(محصول دانلودی)

نمونه درس Word Master

(محصول دانلودی)

نمونه درس دیکشنری مسافری

(محصول دانلودی)

قیمت این محصول چقدر است؟

مبلغ این پکیچ 820 هزار تومان است.

 

نحوه دریافت این پکیج به چه صورت است؟

پس از سفارش، لینک محصولات دانلودی برای شما ارسال می شود تا بتوانید پس از دانلود بلافاصله یادگیری را شروع کنید. همینطور عضویت الماسی به حساب کاربری شما اضافه می شود!

سه کتاب انگلیسی واقعی آمریکایی (همراه با سی دی و دی وی دی)، کتاب مکالمه بدون گرامر (همراه با سی دی و دی وی دی )،کتاب 101 کلید مکالمه آسان (همراه با سی دی )، یک فنجون انگلیسی تاپ ناچ (دی وی دی)، انگلیسی یک دقیقه ای (دی وی دی) و جزوه با پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.

 

لینک محصولات دانلودی که دریافت می کنید:

انگلیسی واقعی به سبک فرندز

خودآموز آسان

مینی دیکشنری مسافری

مجموعه Word Master

عضویت یکساله الماسی که به بخش حساب کاربری اضافه می شود!

101 مکالمه کاربردی در محاورات روزمره (مکمل کتاب 101 کلید مکالمه آسان) (هدیه)

انگلیسی ترافیکی (هدیه)

 

آیا برای ارسال پستی باید هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر، ارسال این پکیج فقط در سراسر ایران به صورت رایگان می باشد. (هزینه ارسال برای دوستان خارج از ایران به عهده خودشان است.)

 

با خرید این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنم؟

 فایل های PDF دروس: شامل لیست لغات و متن مکالمات و جملات هر درس

 

فایل‌های صوتی: برای تقویت لیسنینگ هنگام رانندگی با اتومبیل و استفاده روی موبایل

 

فیلم: شامل مکالمات کاربردی در انگلیسی واقعی

هدایای ویژه: 

 • محصول دانلودی انگلیسی ترافیکی شامل پرکاربردترین اصطلاحات در انگلیسی واقعی و نهصد جمله پرکاربرد در محاورات روزمره

 

 • انگلیسی یک دقیقه ای – شامل آموزشهای یک دقیقه ای که در قالب فیلم، صوت و فایل pdf ارایه شده اند.

 

 • 101 مکالمه کاربردی در محاورات روزمره (مکمل کتاب 101 کلید مکالمه آسان)

 

 • 40 اصطلاح تصویری

 

 • جزوه سری یادگیری زبان انگلیسی

امتیاز خریداران از 10 به این محصول:

25 دیدگاه برای “پکیج خودآموز مکالمه زبان انگلیسی

 1. با سلام
  از حسن نیت و زحمات بی دریغ شما سپاسگذارم. من امتیاز 8 را به این محصول می دهم. ضمنا به نظر من اگر کتابهای داستان و موزیک هم به سایت خود اضافه کنید کمک زیادی به یادگیری زبان اعضا خواهد داشت. برگزاری آزمون های آنلاین متعدد می تواند تشویقی برای بهتر شدن زبان انگلیسی اعضا داشته باشد. همواره سربلند و پیروز باشید

  1. بااظهار سلام وعرض ادب وجهان سپاس از درسهای باارزش وپرکیفیت وکتابهای گرانبهایتان هرچه تعریف کنم کمی همه اش از دنیابالاترارزش دارن بس

 2. به نظر من بسیار عالی هست و متشکرم از زحمتتان و آرزوی موفقیت روز افزون را برایتان دارم اگر به مطالب داستانهای کوتاه طنز و فکاهی هم افزوده بشود فکر می کنم تاثیر یادگیری افزایش می یابد با تشکر

 3. به نام خدا
  ایده زیبایی است. نمره شما 8 است. البته شاید منفصقانه نباشد تا تمام فایل های تان را دقیق بررسی نکرده باشم.
  موفق باشید و متشکر

 4. سلام ضمن تشکرمن به زحمات عالی شما10میدهم

 5. سلام با تشکر فراوان از شمامن به شما نمره 9 میدم خیلی عالیه بازم ممنون

 6. درود به شما
  تشکر خیلی عالی است ،اگر میشه بعضی آهنگ های که همراه نوشته اش باشد در سایت بگذارید عالی تر میشودمن شماره 9

 7. با سلام.
  می خواستم بدونم چطور میتونم در آزمون تعیین سطح شرکت کنم؟
  با سپاس

 8. با سلام به شما برادر عزیز. به خاطره زحماته بی دریغه شما که برای ما زبان اموزان میکشید واقعا صمیمانه تشکر و قدر دانی میکنم
  من از 10 نمره به شما نمره 10 میدهم
  باسباس فراوان

 9. دکتر جان سلام
  من با تخفیف خریدم و می خوام عید وقت بذارم و سال جدید را با توصیه های شما شروع کنم. از ویدئو های آموزشیتونم ممنون. واقعا از این همه وقتی که برای پیشرفت ما می ذارید سپاسگزارم.
  سال نو پیشاپیش مبارک

 10. باسلام وعرض ادب
  بنده قصد مهاجرت دارم ومیخام مکالمه یادبگیرم وزبان انگلیسی را سریع یاد بگیرم
  ممنون میشم منوراهنمایی بفرمایید؟

  1. درود بر شما
   ابتدا بفرمایید چقدر زمان دارید و سطح زبان شما چیست؟ لطفا پاسخ این سوالات را به آدرس ایمیل drzaban@gmail.com ارسال کنید تا موارد بعدی را خدمت شما اعلام کنیم.

 11. سلام من این پیکج را هفته پیش سفارش دادم و مطابق چیزیکه همکاران شما گفتند شروع به مطالعه کردم تا الان خوب پیش رفتم و احساس می کنم مطالب خوب دسته بندی شده اند. مشکلی که دارم این هست که چطور می تونم سوالاتی که برایم پیش میاد رو بپرسم. میشه لطفا راهنمایی کنید؟

  1. سلام محمد حسین جان

   شما می تونید تمامی سوالات خود را در ایمیل و یا تلگرام از استاد بپرسید.

 12. سلام من توی آبادان زندگی میکنم برای سه سال به کلاس زبان میرفتم دو سال اول سطح اموزشیشون عالی بود ولی بعدش همه معلمای خوب رفتن و برای یه سال بعد من و بقیه بچه های کلاسمون انداختن تو یه کلاس با یه معلم خیلی ضعیف دیگه تحمل نکردم و تصمیم گرفتم از اون زبانکده بزنم بیرون هر زبانکده دیگه ای که رفتم تعیین سطح که میدادم هی میگفتن باید از ترم یک شروع کنی در حالی که من سوال و جواب میدادم و لی بازم برای اینکه پول به جیب بزنند عمدا از ترم یک مینداختن گفتم با خودم از ترم یک دیگه فایده ای ندارد تا همین الانشم بابام برام خیلی پول خرج کرده من الان از نظر خودم سطحم متوسط روبه پایین نسبت به زمانی که صرف یادگیری کردم اگه این پکیج بخرم میتونم تو خونه انگلیسی رو فول یاد بگیرم بدون اینکه برم کلاس زبانی یا چیز دیگه ای

  1. سلام آرین جان
   شما چند سالتون هست؟
   شما اگر دستورالعمل های مربوط به هر یک از محصولات را عمل کنید بله می تونید. نمونه تمام محصولات در صفحه این محصول موجود است که می تونید ببینید. فقط باید وقت بزارید و روزانه کار کنید تا ظرف یکسال نتیجه رو ببینید.

  1. سلام علی جان
   اگر سیستم شما فایل های پی دی اف و ام پی فر و صوت را اجرا می کند همچنین قادر به باز کردن فایل های زیپ هست حتما می توانید استفاده کنید. همچنین باید بتونه سی دی و دی وی دی ها رو هم اجرا کند.
   نمونه ها را دانلود و مشاهده کنید.

 13. سلام ببخشید من برای مطالعه کتاب های تخصصی و دوره های انکپگلیسی لهجه داری که باید نگاه کنم میخوام این دوره رو خرید کنم من میتونم کامل کتاب ها و دوره ها رو متوجه بشم؟

  1. سلام

   این پکیج دانش عمومی شما را از مقدماتی تا پیشرفته ارتقا میده اما دانش تخصصی برای رشته خاص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.