bullet-window

دوره کاربردی و عملی یادگیری زبان انگلیسی از طریق داستان

سلام …،
من مسعود اکبری هستم و یکی از کارهای مورد علاقه من آموزش زبان انگلیسی به صفر کیلومترها است. کافی است یک فرد مبتدی در کلاسهای من شرکت کند تا از همان اولین جلسه بتواند در مورد مطالب تدریس شده به راحتی صحبت کند. تا کنون افراد بسیاری در گروههای سنی مختلف در دوره های ما شرکت کرده و به سرعت و طرز باور نکردنی پیشرفت کرده اند.
بسیاری از دوستان ادعا می کنند در حوزه مکالمه زبان انگلیسی فعالیت می کنند و اصرار دارند هر ایده ای که به ذهنشان خطور می کند را با نام متد جدید معرفی کنند. البته متدهایی که هنوز به گوش بزرگان مطرح دنیا در عرصه آموزش زبان نخورده است!!!
این افراد کمترین تجربه ای در زمینه منابع آموزشی مناسب، تالیف(کتاب یا مقاله) و یا تدریس زبان انگلیسی ندارند. آموزش زبان انگلیسی علمی بسیار حساس و دقیق در دنیا است که به تجربه عملی زیادی نیاز دارد. صرفا  با چند ماه زندگی در خارج از کشور و تقلید لهجه آمریکایی یا  خرید چند مطلب از سایتهای خارجی و قرار دادن آن مطالب در سایت یا کانال خود یا با خواندن چند مطلب از اینترنت و کتاب نمی توان در جایگاه یک مدرس قدرتمند زبان انگلیسی قرار گرفت!

 برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

اگر می خواهید انگلیسی را بهتر صحبت کنید باید بیشتر صحبت کنید. و اگر قصد دارید مطالب انگلیسی را بهتر بفهمید باید بیشتر گوش کنید. این رازی است که حتی بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی  از آن اطلاع ندارند! این دسته مدرسین به پیروی از شیوه های سنتی از شما می خواهند تا مطالب را حفظ کنید. همچنین به شما می گویند که قواعد پیچیده دستور زبان را بخاطر بسپارید. نکته این است که شما هرگز با خواندن قواعد گرامر در مهارت اسپیکینگ  پیشرفت چندانی حاصل نمی کنید. در عوض باید به تمرین اسپیکینگ و لیسنینگ بپردازید.

برای آنکه بتوانید با اعتماد به نفس به زبان انگلیسی صحبت کنید، به  دوره مکالمه آنلاین فرمول 1  نیازمندید.

خب شاید بگویید کتابها و منابع فراوانی در اینترنت و بازار وجود دارد که می توانم از فردا یادگیری را از طریق آنها آغاز کنم. هر چند باید گفت که این منابع خالی از لطف نیستند آنگونه  که نویسندگان آنها برای تدوینشان دود چراغ خورده اند و من خود به عنوان یک مدرس و همچنین یک نویسنده  نیک می دانم که این کار چه مشقتی دارد،  اما واقعیت این است که  همه این منابع یک ایراد بزرگ دارند…
براساس تحقیقات، کمتر از ۱۰% افراد یک  کتاب را به اتمام می رسانند و دوره های آموزش زبان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اغلب افراد یک دوره آموزشی را شروع  می کنند ولی هرگز آن را به سرانجام  نمی رسانند. راستی آیا تا بحال از خودتان علت این امر را پرسیده اید؟
خب، پاسخ ساده است…

بسیاری از دوره های زبان انگلیسی بسیار خسته کننده و غیر کاربردی هستند! زیرا از شیوه های منقرض شده استفاده می کنند!

اما روش بهتر و کاربردی تری نیز برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد

مشکلی که در بسیاری از دوره های آموزشی وجود دارد این است که مطالب آنها یا خیلی ابتدایی هستند و یا به درد دنیای واقعی نمی خورند. به این مفهوم که لغات و اصطلاحات بکار رفته در این دوره ها بیشتر از نوع انگلیسی کتابی است نه محاوره ای.
نتیجه ای که از این منابع حاصل شما می شود این خواهد بود که انگیزه شما از بین رفته و اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد. حال سوال این است که چگونه انتظار دارید از منابع خسته کننده و غیر کاربردی پیشرفت حاصل کنید؟ اگر دوره های مختلف را امتحان  کرده اید و پس از نا امید شدن آنها را نیمه کاره رها کرده اید  مشکل از شما نیست! مقصر شما نیستید که زبان انگلیسی را کُند یاد می‌گیرید!
شاید تابه‌حال سی‌دی‌ها و کتاب‌های کمک‌آموزشی زیادی خریده‌اید.
شاید هم هزینه های گزافی را به مدرسین و آموزشگاه های مختلف پرداخت کرده اید ولی هنوز نتیجه دلخواه را نگرفته اید. شاید هم تبلیغات پرزرق ‌و برق فراوانی را در رسانه های مختلف دیده‌اید که ادعا می‌کنند روش آن‌ها بهترین روش در ایران و حتی در تمام دنیاست!!!! بعد با خوشحالی همه این محصولات را امتحان کرده‌اید ولی درنهایت پی برده اید که همچنان در خانه اول هستید و چیزی جز سرخوردگی نصیبتان نشده است.
حال بگذارید به شما بگویم چرا:

روشی که بسیاری از مدرسین زبان در تدریس زبان انگلیسی دارند کاملاً غلط است!

توجه!

مطلبی که می‌خواهم برایتان بگویم باعث خواهد شد که بسیاری از آموزشگاه‌های زبان، ناشرین کتب آموزشی و حتی برخی مدرسین زبان را به‌شدت از دست من عصبانی کند! بنابراین توصیه می کنم تا فرصت دارید مطالب این صفحه را بخوانید!

واقعیت این است که همیشه نوع غلطی از انگلیسی را به ما آموزش داده‌اند! برخی از ما دوازده سال برخی دیگر بیشتر از این مقدار در مدرسه و دانشگاه انگلیسی خوانده‌ایم؛ اما بعد از فارغ‌التحصیل شدن حتی قادر به انجام ساده‌ترین نوع مکالمات انگلیسی هم نیستیم.
بسیاری از ما در سخت‌ترین دروس، نمرات عالی گرفته‌ایم اما چرا در مکالمات انگلیسی آن‌قدر ناتوانیم که در سطح یک فرد کندذهن ظهور پیدا می‌کنیم؟ مشکل کجاست؟ آی‌کیو ما یا کتاب‌های آموزشی ما؟ پاسخ کاملا روشن است. شما سریعا به سیستمی متفاوت و عالی نیازمندید تا از این مخمصه نجات پیدا کنید.

 برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

آیا این دوره برای من مناسب است؟

بله …!
  •   اگر صفر کیلومتر نیستید و در مدرسه و دانشگاه انگلیسی خوانده اید و واقعا مصمم  هستید هر چه سریعتر به صحبت کردن انگلیسی مسلط شوید این دوره برای شماست.
  •   اگر می خواهید اعتماد به نفس لازم را برای صحبت کردن پیدا کنید،  این دوره برای شماست.
  •   اگر بی صبرانه می خواهید دوستان ، آشنایان و همکاران خود را از میزان پیشرفت خود در یادگیری زبان انگلیسی متحیر کنید این دوره برای شماست.
  •   اگر هدفتان گرفتن نمره 26 یا بالاتر در آزمون اسپیکینگ تافل است. این دوره به  شما کمک می کند تا به شکلی درست و به صورت خودکار صحبت کنید. در این دوره با لغات و اصطلاحات جدیدی آشنا می شوید که به شما در آمادگی آزمونهای تافل و آیلتس کمک می کند.

چرا این دوره از متدهای دیگر بهتر است؟

زیرا اثربخش است! این دوره جذاب ، جالب و به صورت تعاملی است. محتویات این دوره به صورت Passive و Active هستند. این روش موثرترین روش آموزش برای روان صحبت کردن می باشد.

آیا این دوره برای من اثرگذار است؟

بله! اگر برای انجام هر درس طبق برنامه پیشنهای دقیقا وقت بگذارید قطعا نتیجه خوبی از این دوره خواهید گرفت. این دوره ویژه افرادی است که قصدشان برای یادگیری جدی است!

چه کسانی در این دوره شرکت نکنند؟

افرادی که  فکر می کنند با دانلود و نگهداری یک سری مطالب رایگان در فایلهای کامپیوتر خود به یک فرد مسلط به زبان انگلیسی تبدیل می شوند. از آنجایی که ما به نتیجه گرا بودن معتقدیم شدیدا توصیه می کنم فقط در صورتی که عملگرا هستید در این دوره شرکت کنید.

آیا انجام این درسها خیلی زمان می برد؟

توصیه می کنم روزانه 45 دقیقه تا یکساعت برای هر درس وقت بگذارید. این که برای اتمام هر درس به چه مقدار زمان نیازمندید کاملا به تعداد ساعاتی بستگی دارد که برای یادگیری صرف می کنید. بعد از اولین درس خودتان شاهد نتایج این دوره خواهید بود.

آیا این دوره برای من بیش از حد آسان نیست؟

احتمالا خیر! این دوره ویژه افرادی است که سطح آنها پیش متوسط تا پیشرفته است. هر چند بسیاری از زبان آموزان در مهارت ریدینگ از سطح پیشرفته ای برخوردار هستند اما اغلب در دو مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ ضعیف می باشند.

آیا این دوره به من کمک می کند در آزمون آیلتس یا تافل نمره بالایی کسب کنم؟

بله! این دوره برای فراگیران سطح پیشرفته مناسب است زیرا به شما کمک می کند تا به شکلی درست و به صورت خودکار صحبت کنید. در این دوره با لغات و اصطلاحات جدیدی آشنا می شوید که به شما در آمادگی آزمونهای تافل و آیلتس کمک می کند. اگر می خواهید در بخش اسپیکینگ تافل نمره 26 یا بالاتر بگیرید این دوره می تواند به شما کمک کند.

 برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

وقتی می توانم به صورت رایگان انگلیسی را یاد بگیرم چرا باید پول پرداخت کنم؟

اشتباه نکنید. شما در هیچ کجا نمی توانید یک دوره رایگان آنلاین پیدا کنید که بتواند به صورت قدم به قدم همراه با پشتیبانی کامل هفتگی و برگزاری کارگاه حضوری آموزش دهد. پرداخت پول برای یک دوره حساب شده و حرفه ای نوعی سرمایه گذاری است که به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. همچنین از این طریق می توانید در اینده به درآمدهای خیلی بیشتری برسید.
مطمئن باشید که یادگیری انگلیسی برای شما و آینده شما مهم و یا حتی شاید حیاتی است. شک نکنید که تبدیل شدن به یک فرد مسلط به زبان انگلیسی آینده شما را تغییر خواهد داد.
این دوره با همه دوره هایی که تا بحال امتحان کرده اید فرق دارد زیرا موثر و جذاب است! همین امروز برای رسیدن به هدف یادگیری انگلیسی به صورت روان اقدام کنید. همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید و پس از وارد کردن مشخصات خواسته شده این سفر پر هیجان را با من آغاز کنید!

مطالب این دوره با مطالبی که در سایتهای دیگر هست چه فرقی دارد؟

با احترام به مدرسین برتر کشورمان، ما شدیدا معتقدیم که مطالبی که با صدای مدرسین نیتیو آمریکایی تدریس می شوند در آموزش صحیح لهجه انگلیسی به فراگیران بسیار موثرتر از مدرسین غیر انگلیسی زبان است. به همین دلیل می بینیم که کتابهای مطرح آموزش زبان دنیا با صدای افراد بومی زبان ضبط می شود نه غیر بومی زبانها! بر همین اساس در تولید بخشی از این محصول از منابع خارجی استفاده کرده ایم.
البته ما مثل برخی از سایتها نیستیم که صرفا یک سری مطالب را خریداری کنیم و سپس با قرار دادن عین آن مطالب همراه با ترجمه های غلط خود را در جایگاه متخصصین آموزش زبان قرار دهیم. دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 به صورتی منحصر به فرد طراحی شده و در آن مهارتهای لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ را آموزش داده و همراه با پشتیبانی هفتگی هر درس را با کارگاه عملی به پایان می بریم. ما اصرار داریم که وقت و انرژی ارزشمند افراد را با مطالب صرفا رایگان آن هم برای دوره حساسی مثل یادگیری مکالمه تلف نکنیم!

پشتیبانی این دوره چگونه است؟

شما می توانید سوالات خود را از طریق گروه VIP در تلگرام مطرح کنید و دکتر زبان شخصا به شما پاسخ خواهد داد. دوستانی که در این دوره ثبت نام می کنند بلافاصله به گروه VIP تلگرامی این دوره اضافه خواهند شد. شماره تلفنی که شما در سبد خرید وارد کرده اید را در گروه تلگرام اضافه می کنیم. همچنین شماره تلفن شما را به هیچ عنوان سایر افراد گروه نمی توانند مشاهده کنند.
دوستان  تکالیف هر درس را برای ما ارسال خواهند کرد و ما نیز به دقت تکالیف را بررسی و هر گونه مشکل را رفع خواهیم کرد. در پایان هر درس در آزمون آنلاین سایت شرکت خواهید کرد و به ارزیابی خود خواهید پرداخت.

آیا این دوره شامل جلسات حضوری هم می شود؟

بله، هر ماه با اطلاع رسانی قبلی یک کارگاه عملی  برگزار می شود و خریداران این دوره می توانند در این کارگاه شرکت کنند و به  ارایه مطالب خواسته شده بپردازند.

دوره مکالمه آنلاین فرمول 1  شامل چند درس است؟ 

این دوره شامل 12 درس می باشد. درسها از طریق ایمیل برای افراد ارسال می شود. فاصله کلاسها به گونه ای در نظر گرفته شده تا شما فرصت کافی برای تمرین و نیز انجام تکالیف داشته باشید.

در پایان دوره به چه سطحی میرسم؟

از آنجاییکه سیستم آموزشی دکتر زبان  بر اساس انگلیسی واقعی است و نه کتابی، در نتیجه  در پایان این دوره شما از سطح pre-intermediate (پیش متوسط) به سطح  intermediate (متوسط) خواهید رسید. نتیجه ای که در سیستم کتابی و آموزشگاهی بیش از هشت ترم و شاید بیشتر طول می کشد!

هزینه این دوره چقدر است؟

هزینه این دوره 297 هزار تومان است.

آیا می توانم تمام دروس دوره را یک جا دریافت کنم؟

خیر. بر اساس تجربه از آنجایی که نمی خواهیم کامپیوتر خود را به انباری تبدیل کنید لذا درسها فقط به صورت هفتگی برای شما ارسالمی شود تا شما زمان کافی برای مطالعه دروس و رفع اشکال از طریق تیم پشتیبانی داشته باشید. شما پس از ثبت نام، درس اول را طی 6 روز دریافت می کنید و دقیقا هفت روز بعد درس بعدی را دریافت می کنید و به همین ترتیب تا آخرین جلسه. لطفا تقاضای دریافت جلسات را قبل از زمان مشخص شده نکنید.

با سفارش این دوره چه چیزهایی دریافت می کنم؟

Mp4 Fileفیلم های آموزشی
Video-Musicفایل های صوتی
   پی دی اف های آموزشی
2هدیه ویژه خریداران

 

          
 آزمون آنلاین درس به درس
1عضویت در گروه و کانال VIP تلگرام
3پشتیبانی دروس به صورت روزانه
4کارگاه های حضوری

در صورتی که از این دوره رضایت نداشته باشم چه می شود؟

در صورت عدم رضایت بعد از اتمام اولین درس (هفته اول) کافی است به ما ایمیل بزنید تا کل مبلغ پرداختی را در همان روز به شما بر گردانیم.

دو اعتراض رایج برای شرکت نکردن در این دوره:

اعتراض اول: آموزش آنلاین غیر ممکن است از طرفی دانلود فایلها دشوار است.
امروزه به لطف اینترنت شیوه آموزش از سبک سنتی خارج شده و دیگر لازم نیست هر جلسه زمان ، انرژی و هزینه فراوانی را بابت رفت و آمد به آموزشگاه ها تلف کنید.کافی است در اینترنت سرچ کنید تا با هزاران دوره آنلاین آموزشی مواجه شوید. در خصوص لذت بخش بودن این روش کافی است یک لحظه تصور کنید در منزل با پیژامه نشسته اید و به راحتی درسهای دوره را دریافت می کنید. نه ترافیکی، نه هزینه رفت و آمدی نه خستگی راه و نه هزینه های اضافی!
نگران مشکل دانلود دروس نیز نباشید. زیرا دروس به بخش های کم حجم تقسیم بندی شده اند تا شما بتوانید با کمترین سرعت اینترنت به راحتی آنها را دانلود کنید.
اعتراض دوم: مبلغ این دوره گران است.
ما فکر می کنیم مبلغ این دوره خیلی هم ارزان است. زیرا مطالبی که در این دوره آموزش می بینید بیش از هشت ترم آموزشگاهی است. اگر در کمترین حالت برای هر ترم آموزشگاه ۱۰۰۰۰۰ تومان هم پرداخت کنید می شود ۸۰۰۰۰۰ تومان. حال آنکه شما برای کل این دوره فقط 297 هزار تومان پرداخت می کنید یعنی ماهیانه کمتر از 100 هزار تومان! اگر برای هر جلسه حضوری فقط بخواهید 50 هزار تومان پرداخت کنید باید برای سه جلسه 150 هزار تومان پرداخت کنید. شما با خرید این دوره امکان استفاده از شش جلسه کارگاه عملی را خواهید داشت.
من خودم به عنوان یک مدرس و در عین حال یک زبان آموز دایمی هر سال بیش از چندین میلیون تومان صرف یادگیری و شرکت در دوره های مختلف می کنم. هر چند به نظر عده ای این کار احمقانه به نظر می رسد اما شدیدا معتقدم که هزینه برای آموزش نوعی سرمایه گذاری است نه هدر دادن پول.
شما زمان خیلی بیشتری از آنچه در مسیر رفت و آمد به کلاسهای پر هزینه و خسته کننده آموزشگاه ها صرف می کنید در منزل خود برای یادگیری انگلیسی واقعی در اختیار خواهید داشت. در حقیقت با شرکت در دوره مکالمه آنلاین فرمول 1 یاد می گیرید انگلیسی را 300 درصد سریع تر صحبت کنید. پس چرا مضایقه می کنید؟
توصیه می کنم فرصت را از دست ندهید و همین الان در این دوره ارزشمند ثبت نام کنید.

 برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
5