مکالمه صفر تا قهرمانی

یاد بگیرید انگلیسی را با مجموعه لغات و اصطلاحات کاربردی همراه با اعتماد به نفس صحبت کنید…

 

اغلب افراد هرگز به زبان انگلیسی مسلط نمی شوند…

اگر می توانید یک متن مقاله یا خبری را در گوگل و یاهو بخوانید، توانایی شما در مهارت ریدینگ قابل قبول است. اما لزوما به این معنا نیست که شما در صحبت کردن هم به همین حد توانمند هستید!

احتمالا چندین سال انگلیسی خوانده اید اما هنوز هنگام صحبت کردن مضطرب و دستپاچه می شوید و کلمات از خاطرتان فراموش می شوند.

شاید هم ناچارید خیلی آرام و شمرده صحبت کنید و گاها برای یافتن کلمه مناسب به شدت دچار مشکل می شوید. احتمالا برای شما جابجا کردن کوه به مراتب آسان تر از انگلیسی صحبت کردن باشد. شاید هنگام صحبت کردن بخاطر چند اشتباه گرامری کلافه شده و به خود می گویید چقدر بی استعداد هستم. هر چند نهایت بی انصافی است که استعداد شما را بر اساس نوع انگلیسی صحبت کردن تان ارزیابی کرد اما متاسفانه اغلب افراد … این کار را می کنند!!!

گاهی مثل خیلی از مراجعین من ممکن است این حس به شما دست دهد که دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری دیر شده و سن من برای این کار مناسب نیست. در این سال جدید می خواهم به شما مژده دهم که همه این تصورات افسانه ای بیش نیست. هر فردی در هر سنی می تواند هر زبانی را که بخواهد یاد بگیرد. تنها کافی است سیستمی را پیدا کنید که تا حد ممکن یادگیری را آسان و کاربردی کند.

 

 

نظرات کتبی شرکت کنندگان در دوره قبل

 

خواندن انگلیسی را کنار بگذارید آنگونه که عمری این کار را انجام داده اید
و شروع به استفاده از زبان انگلیسی کنید. یادتان باشد فقط با انجام دادن یاد می گیرید.

 

5

 

اگر می خواهید انگلیسی را بهتر صحبت کنید باید بیشتر صحبت کنید. و اگر قصد دارید مطالب انگلیسی را بهتر بفهمید باید بیشتر گوش کنید. این رازی است که حتی بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی از آن اطلاع ندارند! این دسته مدرسین از شما می خواهند تا مطالب را حفظ کنید. همچنین به شما می گویند که قواعد پیچیده دستور زبان را بخاطر بسپارید. نکته این است که شما هرگز با خواندن قواعد گرامر در مهارت اسپیکینگ پیشرفت چندانی حاصل نمی کنید. در عوض باید به تمرین اسپیکینگ و لیسنینگ بپردازید.

خب شاید بگویید کتابها و منابع فراوانی در اینترنت و بازار وجود دارد که می توانم از فردا یادگیری را از طریق آنها آغاز کنم. هر چند باید گفت که این منابع خالی از لطف نیستند آنگونه که نویسندگان آنها برای تدوینشان دود چراغ خورده اند و من خود به عنوان یک مدرس و همچنین یک نویسنده نیک می دانم این کار چه مشقتی دارد، اما واقعیت این است که همه این منابع یک ایراد بزرگ دارند…

براساس تحقیقات، کمتر از 10% افراد یک کتاب را به اتمام می رسانند و دوره های آموزش زبان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اغلب افراد – و شاید هم خود شما – یک دوره آموزشی را شروع می کنند ولی هرگز آن را به سرانجام نمی رسانند. راستی آیا تا بحال از خودتان علت این امر را پرسیده اید؟

خب، پاسخ ساده است…

بسیاری از دوره های زبان انگلیسی بسیار خسته کننده و غیر کاربردی هستند!

اما روش بهتری نیز برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد…

مشکلی که در بسیاری از دوره های آموزشی وجود دارد این است که مطالب آنها یا خیلی ابتدایی هستند و یا به درد دنیای واقعی نمی خورند. به این مفهوم که لغات و اصطلاحات بکار رفته در این دوره ها بیشتر از نوع انگلیسی کتابی است نه محاوره ای.

نتیجه ای که از این منابع حاصل شما می شود این خواهد بود که انگیزه شما ازبین رفته و اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد. حال سوال این است که چگونه انتظار دارید از منابع خسته کننده و غیر کاربردی پیشرفتی حاصل کنید؟ اگر دوره های مختلف را امتحان کرده اید و پس از نا امید شدن آنها را نیمه کاره رها کرده اید مشکل از شما نیست!

شما به درسهای جالب و کاربردی نیازمندید . و خبر خوش اینکه ما در دوره تلگرامی صفر تا قهرمانی سعی کرده ایم مطالبی آموزش دهیم که انگلیسی را برای شما بسیار لذت بخش کند!

محتویات دوره
مطالبی که در این دوره می آموزید:
در این دوره فوق العاده اصطلاحات و لغات پر کاربرد در انگلیسی واقعی و محاوره ای را پیرامون موضوعاتی مثل رستوران، خرید، فرودگاه، سینما، خانواده، رسانه و ده ها موضوع جذاب دیگر آموزش می بینید.

 

آیا این دوره برای شما مناسب است؟
اگر سطح شما به گونه ای است که اصطلاحا صفر کیلومتر هستید و نمی توانید حتی یک کلمه انگلیسی صحبت کنید این دوره برای شما مناسب نیست. برای مشخص کردن سطح خود در آزمون تعیین سطح سایت دکتر زبان شرکت کنید تا بلافاصله سطح شما را اعلام کنیم.
اگر در مدرسه و دانشگاه انگلیسی خوانده اید و واقعا مصمم هستید هر چه سریعتر به صحبت کردن انگلیسی مسلط شوید این دوره برای شماست.

اگر می خواهید اعتماد به نفس لازم را برای صحبت کردن پیدا کنید، این دوره برای شماست.

اگر بی صبرانه می خواهید دوستان ، آشنایان و همکاران خود را از میزان پیشرفت خود در یادگیری زبان انگلیسی متحیر کنید این دوره برای شماست.

… و بنابراین این دوره تنها دوره کاربردی برای شماست!
آیا آماده اید با شرکت در این دوره به خانواده چند هزار نفره سایت دکتر زبان که همگی متعلق به شهرهای مختلف ایران و نیزکشورهایی مثل هلند، استرالیا، افغانستان و … هستند بپیوندید؟ کافی است دکمه زیر را کلیک کنید.

 

مدرس این دوره کیست؟
این دوره توسط شخص دکتر زبان تدریس می شود. برای دیدن رزومه دکتر زبان اینجا کلیک کنید. من تجربه سالیان خود را در این دوره به خرج خواهم داد تا انگلیسی واقعی و محاوره ای را به شما آموزش دهم.

 

پشتیبانی این دوره چگونه است؟
شما می توانید سوالات خود را از طریق گروه VIP در تلگرام مطرح کنید و دکتر زبان شخصا به شما پاسخ خواهد داد. ما امکانی دیگری برای شرکت کنندگان در نظر گرفته ایم و آن اینکه برای هر درس تکالیفی در نظر گرفته ایم تا دوستان این تکالیف را برای ما به صورت آنلاین از طریق سایت انجام دهند و ما نیز به دقت تکالیف را بررسی و هر گونه مشکل را رفع خواهیم کرد.

دوره تلگرامی صفر تا قهرمانی شامل چند درس است؟
این دوره شامل 30 درس می باشد. کلاسها در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 11:15- 10 شب خواهد بود. درس ها در گروه VIP تلگرام ارسال می شود. و برای دوستانی که امکان دسترسی به تلگرام را ندارند درسها از طریق ایمیل برای آنها ارسال می شود. فاصله کلاسها به گونه ای در نظر گرفته شده تا شما فرصت کافی برای تمرین و نیز انجام تکالیف داشته باشید.

دوستانی که در این دوره ثبت نام می کنند بلافاصله به گروه VIP تلگرامی این دوره اضافه خواهند شد. ما شماره تلفنی که شما در سبد خرید وارد کرده اید را در گروه تلگرام اضافه می کنیم. همچنین شماره تلفن شما را به هیچ عنوان سایر افراد گروه نمی توانند مشاهده کنند.

در پایان دوره به چه سطحی میرسم؟
از آنجاییکه سیستم آموزشی دکتر زبان بر اساس انگلیسی واقعی است و نه کتابی، بنابراین هر زبان جو قادر خواهد بود از همان جلسه اول پیرامون موضوعات طرح شده صحبت کند و این بسیار فوق العاده است! در نتیجه در پایان این دوره شما از سطح pre-intermediate (پیش متوسط) به سطح intermediate (متوسط) خواهید رسید. نتیجه ای که در سیستم کتابی و آموزشگاهی بیش از هشت ترم و شاید بیشتر طول می کشد!

هزینه این دوره چقدر است؟
این دوره 4 ترم یکماهه می باشد و هزینه هر ترم 39 هزار تومان است.

شروع کلاسها و نحوه ثبت نام به چه صورت است؟
شروع کلاسها از یکشنبه 22 فروردین ماه خواهد بود.
ثبت نام به دو صورت صورت اینترنتی (24 ساعته) و تلفنی خواهد بود. برای ثبت نام اینترنتی کافی است دکمه سفارش را بزنید و پس از وارد کردن مشخصات خواسته شده مبلغ هر ترم را (فقط یکبار برای همیشه) پرداخت کنید.

اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید مبلغ دوره را به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۳۳۷۱۸۸۷۳ بانک پاسارگاد به نام مسعود اکبری واریز کنید. پس از پرداخت با شماره 44383028-021 تماس بگیرید و مشخصات خود را اعلام کنید تا در دوره ثبت نام شوید. همچنین می توانید از طریق آدرس ایمیل drzaban@gmail.com با ما در ارتباط باشید .

در صورتی که از این دوره رضایت نداشته باشم چه می شود؟
در صورت عدم رضایت از جلسه اول کافی است به ما ایمیل بزنید تا کل مبلغ پرداختی را در همان روز به شما بر گردانیم.

 

 

دو نگرانی رایج برای شرکت در این دوره ها:
نگرانی اول: آموزش در تلگرام غیر ممکن است از طرفی دانلود فایلها دشوار است.
امروزه به لطف اینترنت شیوه آموزش از سبک سنتی خارج شده و رسانه های اجتماعی قدرتمندی مثل تلگرام در این بین نقش مهمی را در آموزش ایفا می کنند. کافی است در تلگرام سرچ کنید تا با هزاران کانال آموزشی مواجه شوید. در خصوص لذت بخش بودن این روش کافی یک لحظه تصور کنید در منزل با پیژامه نشسته اید و به راحتی درسهای دوره را از طریق موبایل خود دریافت می کنید. نه ترافیکی، نه هزینه رفت و آمدی نه خستگی راه و نه هزینه های اضافی!

نگران مشکل دانلود دروس نیز نباشید. زیرا می توانید تمامی درسها را از طریق ایمیل خود به راحتی دانلود کنید.
نگرانی دوم: مبلغ این دوره گران است.
ما فکر می کنیم مبلغ این دوره خیلی هم ارزان است. مطالبی که در این دوره آموزش می بینید بیش از هشت ترم آموزشگاهی است. اگر در کمترین حالت برای هر ترم آموزشگاه 100000 تومان هم پرداخت کنید می شود 800000 تومان. حال آنکه شما برای کل این دوره (4 ترم) فقط 156 هزار تومان پرداخت می کنید یعنی ماهیانه 39 هزار تومان! اگر شما مبلغ 156 هزار تومان را در بانک نگه دارید پس از 4 ماه در بهترین حالت سودی ناچیز به شما تعلق خواهد گرفت. حال آنکه هیچ بانکی وجود ندارد که با یک مبلغ کم این همه سود را نصیب شما کند.
من خودم به عنوان یک مدرس و در عین حال یک زبان آموز دایمی هر سال بیش از چندین میلیون تومان صرف یادگیری و شرکت در دوره های مختلف می کنم. هر چند به نظر عده ای این کار تلف کردن پول است اما شدیدا معتقدم که هزینه برای آموزش نوعی سرمایه گذاری است نه هدر دادن پول.

پس فرصت را از دست ندهید و همین الان در این دوره ارزشمند ثبت نام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.