1

همین الان تصمیم بگیرید

تب ۲

Tab Content goes here

یاد بگیرید انگلیسی را با مجموعه لغات و اصطلاحات کاربردی  همراه با اعتماد به نفس صحبت کنید…

ApplyButton_Green

png

0 - 100

اغلب افراد هرگز به زبان انگلیسی مسلط نمی شوند…

اگر می توانید یک متن مقاله یا خبری را در گوگل و یاهو بخوانید، توانایی شما در مهارت ریدینگ قابل قبول است. اما لزوما به این معنا نیست که شما در صحبت کردن هم به همین حد توانمند هستید!

احتمالا چندین سال انگلیسی خوانده اید اما هنوز هنگام صحبت کردن مضطرب و دستپاچه می شوید و کلمات از خاطرتان فراموش می شوند.

شاید هم ناچارید خیلی آرام و شمرده صحبت کنید و گاها برای یافتن کلمه مناسب به شدت دچار مشکل می شوید. احتمالا برای شما جابجا کردن کوه به مراتب آسان تر از انگلیسی صحبت کردن باشد. شاید هنگام صحبت کردن  بخاطر چند اشتباه گرامری کلافه شده و به خود می گویید چقدر بی استعداد هستم. هر چند نهایت بی انصافی است که استعداد شما را بر اساس نوع انگلیسی صحبت کردن تان ارزیابی کرد اما متاسفانه اغلب افراد … این کار را می کنند!!!

گاهی مثل خیلی از مراجعین من ممکن است این حس به شما دست دهد که دیگر برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری دیر شده و سن من برای این کار مناسب نیست. در این سال جدید می خواهم به شما مژده دهم که همه این تصورات افسانه ای بیش نیست. هر فردی در هر سنی می تواند هر زبانی را که بخواهد یاد بگیرد. تنها کافی است سیستمی را پیدا کنید که تا حد ممکن یادگیری را آسان و کاربردی کند.

زهرا هاشمی

قهرمان تیراندازی جهان – چین و روسیه 2012

صدف مدرس

کارشناس ارشد روانشناسی – مشاور و برنامه ریز درسی

همه چیز در خصوص اموزش زبان عالی بود چون هم لغات رو به خوبی یاد گرفتم و هم تونستم روان تر از قبل صحبت کنم. استرس قبل رو هم ندارم. و کنار اینها جو کلاس دوستانه و صمیمی بود.
تشکر میکنم از دکتر زبان به خاطر زحماتشون.